Operátoři slaví 100 let republiky. Dárky dostanete vy

T-Mobile oslaví 100 let republiky soutěží. Jmenuje se „Párty století“ a její princip je jednoduchý. Každý týden až do konce října operátor vyhlásí jednu tipovací otázku spojenou s dvaadvacetiletou historií T-Mobilu v ČR. Zúčastnit se můžete v aplikaci Můj T-Mobile (Android/Apple iOS) nebo na facebooku. Nejpřesnější tipaře operátor odmění jednou ze stovek cen:

  • balíček StreamOn na měsíc zdarma
  • 1 GB mobilních dat na měsíc zdarma
  • volné vstupenky na fotbalový zápas Česko-Slovensko
  • chytré hodinky Samsung Galaxy Watch

Zákazníci s T-Mobile TV mohou navíc soutěžit o balíčky HBO. Na facebooku je připravená soutěž o limitovanou edici PS4 Game of Thrones. V posledních 10 říjnových dnech získá sto nejrychlejších předplacenkářů 100% kreditu navíc (při dobití v aplikaci Můj T-Mobile). Navíc celý měsíc lze stahovat 10 nejoblíbenějších československých hitů v uvítacích tonech zdarma.

Více na: www.t-mobile.cz/100let

O2

„Modří“ sto let od vzniku první Československé republiky oslaví speciálními sekcemi v O2 Knihovně a O2 Videotéce. Zákazníci tam najdou vybrané české e-knihy s 50% slevou a filmy (v říjnu s třetinovou slevou za 30 korun) věnované československé historii posledních sta let.

Nabídku doplňuje zvýhodná nabídka telefonů, která je v říjnu zaměřená na značku Honor – například model 7A mohou zákazníci k novému tarifu získat za jednu korunu. Symbolickou stokorunovou slevu nabídne O2 po celý říjen na všechny kryty, pouzdra a tvrzená skla.

Takhle budete stoletou kampaň potkávat na internetu:

 

Diskuze (6) Další článek: Android v září 2018: ani stopa po koláči

Témata článku: T-Mobile, Mobilní data, O2, Aplikace, Facebook, Slevy, Akce, Akční nabídka, Tvrzené sklo, Dárek, Limitovaná edice, HBO, Chytrá hodinka, Sto let, Fotbalový zápas, Celý říjen, Celý měsíc, Operátor, Sleva, Nový tarif, Zákazníci, Game of Thrones, Balíček, Československo, Česká republika


Určitě si přečtěte

RECENZE: Apple iPhone XS Max je zdařilá evoluce s větším displejem i cenou

RECENZE: Apple iPhone XS Max je zdařilá evoluce s větším displejem i cenou

** Telefon navazuje na loňskou generaci jen přidává větší OLED displej ** Vše se nese v duchu malých, ale užitečných inovací ** Cena kvůli větší velikosti bohužel o pár tisíc povyrostla

Martin Miksa | 365

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 73

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 117