Oppo láká na smartphone s foťákem v displeji. Představí se už ve středu

Tento týden startuje veletrh MWC Shanghai 2019, kterého se účastní převážně asijské firmy a čínské Oppo si připravilo opravdovou specialitu. Již ve středu představí smartphone s foťákem integrovaným přímo do displeje. První pohled na telefon dokonce můžeme vidět i na propagačním videu k akci.

V něm mimo jiné shrnuje všechny inovace fotoaparátu, se kterými Oppo přišlo za poslední roky, ať už jde o otočné, výsuvné, výklopné konstrukce nebo jiné exotické nápady. Integrace selfie kamerky přímo do displeje je tak další logický krok. Z videa je navíc vidět, že by telefon měl nabídnout opravdu velmi tenké rámečky. Prototyp, kterým se Oppo chlubilo na Twitteru, přece jen neoplývalo nejhezčím designem. 

Uvidíme, zda integrace fotoaparátu do displeje bude novým trendem, a jak na něj zaregaují další výrobci. Ostatně na něčem podobném už pracuje například i Xiaomi.

Upoutávka Oppo před MWC Shanghai:

Zdroj: Oppo (Weibo)

Diskuze (3) Další článek: Vodafone připravil oficiální aplikaci pro MFF v Karlových Varech. Už vám neuteče žádný film

Témata článku: Oppo, Technologie, Smartphony, Fotoaparát, MWC, Displeje, Selfie, Fotoaparát v displeji, Foťák, MWC Shanghai, Oppo a Xiaomi, Displej, Integrace, Pře, Středa, Weibo


Určitě si přečtěte