Oprava pár chyb

Uspěli jste v životě, ale po nalogování vidíte stále Váš život pro dnešek .. ? To znamená, že se váš odehraný život neuložil. Můžete nejdříve zkusit vypnout a zapnout prohlížeč, něco smazat cache. Pokud to nepomohlo, mohlo by to být sloganem. Více v článku ..
Aktualizace (mail od gamemastera)

.. tato chyba byla už několikrát zaslána adminům NG. Jejich doporučení říká nepsat slogan delší jak 50 znaků, také v něm nepsat znaky navíc jako  ! , ( ) “ :. atd.

Někomu to prošlo, někomu ne. Ale nejspíše nemá cenu riskovat a zadávat za slogan párek vykřičníků, nemyslíte?

 

Také text u sloganů ve hře se mírně změnil a bylo opraveno pár dalších chyb.

Dříve někdy nebyl ani problém najít toto:

 

 

Update: mail od gamemastera.

Vazeni a mili,

Nedokazete si predstavit, co to pro mne znamena, ze Vam mohu nabidnout proziti dalsiho zivota. A to nejen jednoho ci dvou,?ale dokonce dvaceti! Kdyz hra 19. zari zacala a ja Vas vsechny videl, jak se do 20Lives prihlasujete, byl jsem pekne nervozni!

Muj tym v nekolika poslednich dnech zaznamenal mnoho otazek ze strany hracu. A o tom 20lives prece neni! Takze rad bych ted vnesl trochu svetla to cele situace.

  • Ve hre Nokia 20Lives v kazdem ze zivotu budto uspejete nebo neuspejete. Vzdy je to bud jasna vyhra, nebo jasna prohra. Vase skore za kazdy zivot se do nasi databaze zaznamena ve chvili, kdy poprve dokoncite tento zivot. Tento zivot si pote muzete (v ramci tehoz dne) pro zabavu zahrat jeste nekolikrat, ale Vase skore se tim uz nijak nezmeni. Pokud mate pochybnosti, zda jste v nekterem ze zivotu uspeli nebo ne, opustte prosim stranky 20lives, vypnete Vas browser a pote se do hry prihlaste znovu.
  • O tom zda jste vyhrali jednu z nasich cen se rozhodne prostrednictvim Vasi poznamky (sloganu), ktery budete mit moznost napsat v urcitou chvili behem hrani kazdeho z 20 zivotu. Prosim budte maximalne trefni a vtipni, ale zaroven se ujistete, ze Vas slogan neni delsi nez 50 znaku. Vase poznamka take nesmi obsahovat zadne jine znaky nez pismena (a - z) a mezery.
  • Za kazdy zivot, ve kterem jste uspeli (a behem jehoz hrani jste do hry vlozili Vas slogan) muzete vyhrat jednu z cen. O vyhre za kazdy zivot se rozhodne podle trefnych sloganu, ktere hraci napsali pri hrani tohoto zivota.

Nekteri hraci meli v poslednich dnech velke potize s tzv. zamrzanim hry. Verte mi, ze jsem jeste nikdy nevidel zivot, ktery by zustal stat na miste. Ne v 20lives - to nedopustime. Tuto chybu ve hre jsme uz opravili.

  • Rad bych Vas proto pozadal, nez zacnete priste hrat nasi hru, prosim nezapomente vymazat docasne internetove soubory na Vasem pocitaci (Microsoft Explorer: Tools > Internet options > General > Delete files). Tim budete mit uplne novy, cerstvy zivot.

(naše doplnění) V českém IE: Nástroje > možnosti internetu > Odstranit soubory > ok
Ve Firefoxu: Nástroje > Možnosti > Soukromí > Vyrovnávací disková paměť > Vymazat

Probudte se zitra jako novy clovek a podivejte se na stranky http://www.nokia.com/20Lives!

 

Another day, another life
Phil Blitz

Nokia.com/20Lives

Diskuze (2) Další článek: Návod - Gongo Barber (fotograf celebrit)

Témata článku: Oprava, Pár

Určitě si přečtěte