Orange SPVx: nástupce chytrého telefonu Orange SPV

Šitý na míru požadavkům zákazníků – to je výstižná charakteristika chytrého telefonu s kódovým jménem SPVx, který hodlá vystřídat oblíbený mobil s operačním systémem od Microsoftu.
Orange SPVx:  nástupce chytrého telefonu Orange SPV

SPVx - alespoň prozatím

Prvním prodávaným mobilním telefonem, kterému se v útrobách proháněly mobilní „okna“ - Microsoft Smartphone 2002, byl SPV od společnosti HTC. Přestože se jeho premiéra v našich končinách teprve chystá, v Anglii již očekávají jeho nástupce.

Nástupce zatím nese kódové označení SPVx a bude upravený podle požadavků uživatelů. Z průzkumů, které si nechala vypracovat společnost Orange, vyšlo jednoznačně najevo, že typický uživatel chytrého telefonu SPV využívá především email a synchronizaci s počítačem. K těmto požadavkům připojil Orange ještě snadný přístup k novým hrám, multimediím a hudbě – a jednoduchý recept na úspěšný mobil byl na světě.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Zdroj: InfoSync.no

V dubnu, kdy se má novinka objevit v prodeji, se tak setkáte s následující řadou vylepšení. Kromě pozměněného vzhledu bude nejmarkantnější změnou joystick – ten má ulehčit hraní her i samotnou navigaci. Mezi další odlišnosti bude patřit zábavná paměťová karta, na níž budou uloženy hry, písničky a videoklipy; nebo přídavná kamera, kterou budoucí uživatelé využijí při práci s MMS zprávami. Kromě upraveného menu a to i po grafické stránce, se další zásadní vylepšení na telefonu nekonají. Nutno však podotknout, že díky pozměněnému menu se zvedne výdrž telefonu na jedno nabití a přibudou i nové aplikace.

Diskuze (2) Další článek: UMTS versus EDGE – co bude dřív?

Témata článku: Orange, Telefon, Nástupce, Nástup


Určitě si přečtěte

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

** Do telefonu si instaluji vždy zhruba padesátku aplikací ** Nejčastěji jsou zastoupeny aplikace pro sport a zpravodajství ** Najdou se však i některé nešvary (hry), kterými si občas krátím čas

Milan Měchura | 14

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 113