Orange SPVx: nástupce chytrého telefonu Orange SPV

Šitý na míru požadavkům zákazníků – to je výstižná charakteristika chytrého telefonu s kódovým jménem SPVx, který hodlá vystřídat oblíbený mobil s operačním systémem od Microsoftu.
Orange SPVx:  nástupce chytrého telefonu Orange SPV

SPVx - alespoň prozatím

Prvním prodávaným mobilním telefonem, kterému se v útrobách proháněly mobilní „okna“ - Microsoft Smartphone 2002, byl SPV od společnosti HTC. Přestože se jeho premiéra v našich končinách teprve chystá, v Anglii již očekávají jeho nástupce.

Nástupce zatím nese kódové označení SPVx a bude upravený podle požadavků uživatelů. Z průzkumů, které si nechala vypracovat společnost Orange, vyšlo jednoznačně najevo, že typický uživatel chytrého telefonu SPV využívá především email a synchronizaci s počítačem. K těmto požadavkům připojil Orange ještě snadný přístup k novým hrám, multimediím a hudbě – a jednoduchý recept na úspěšný mobil byl na světě.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Zdroj: InfoSync.no

V dubnu, kdy se má novinka objevit v prodeji, se tak setkáte s následující řadou vylepšení. Kromě pozměněného vzhledu bude nejmarkantnější změnou joystick – ten má ulehčit hraní her i samotnou navigaci. Mezi další odlišnosti bude patřit zábavná paměťová karta, na níž budou uloženy hry, písničky a videoklipy; nebo přídavná kamera, kterou budoucí uživatelé využijí při práci s MMS zprávami. Kromě upraveného menu a to i po grafické stránce, se další zásadní vylepšení na telefonu nekonají. Nutno však podotknout, že díky pozměněnému menu se zvedne výdrž telefonu na jedno nabití a přibudou i nové aplikace.

Diskuze (2) Další článek: UMTS versus EDGE – co bude dřív?

Témata článku: Orange, Nástupce, Telefon, Nástup

Určitě si přečtěte