Oreo dorazilo na HTC U11. Přináší obraz v obraze, podrobnější notifikace a další vylepšení

Oreo dorazilo na HTC U11. Přináší obraz v obraze, podrobnější notifikace a další vylepšení

HTC začalo mezi majitele špičkového modelu U11 v uplynulých dnech distribuovat aktualizaci softwaru na Android 8.0 Oreo. Tchajwanská značka tak vedle např. Sony patří mezi ty rychlejší výrobce, kteří update pro svá loňská zařízení uváděná tehdy s verzí Nougat připravili.

Klepněte pro větší obrázek

Vlastníci HTC U11 se vedle vylepšení na úrovni systému, jako jsou rychlejší odezvy a lepší výdrž baterie, mohou těšit i na novinky v prostředí – podrobnější notifikace, funkce obraz v obraze nebo automatické vyplňování osobních údajů. HTC vylepšilo i vlastní aplikace Edge Launcher (po stisku rámečku nabízí rychlý přístup k aplikacím nebo funkcím) nebo HTC Helper.

České zastoupení upozorňuje, že aktualizace HTC U11 na Android 8.0 Oreo probíhá ve vlnách a může trvat až několik týdnů. Podle našich informací ale už mnoho uživatelů v tuto chvíli OTA aktualizaci obdrželo. Jedná je o 1,3GB balík, proto jej doporučujeme raději než přes operátorská data stahovat přes Wi-Fi.

HTC U11 a jeho ovládání stiskem pomocí funkce Edge Sense:

Váš názor Další článek: Umírá vám telefon? Aplikace vás spojí s ostatními, kteří mají 5 % baterie a méně

Témata článku: HTC, Android, Aktualizace softwaru, Oreo, Vlajková loď, Edge Sense, HTC U11, Dora, České zastoupení, Rychlá odezva, Notifikace, Osobní údaj, Operátorská data, Aktualizace, Uplynulý den, Vylepšení, Špičkový model, Rychlý přístup, Automatické vyplňování, Obraz, Tchajwanská značka

Určitě si přečtěte