Oskamarádi: vyberte si až pět „levných“ čísel

Tak už i Oskar má svoje nej čísla. Je jich pět a můžete na ně volat až o korunu levněji. Kromě toho máte levnější textové zprávy. Ovšem i všechny tyto výhody mají svá ale.
Oskamarádi: vyberte si až pět „levných“ čísel

Ale začněme od začátku. Nová služba se jmenuje Oskamarádi, jak jsem již správně informovali dříve a je nabízena od dnešního dne. Mohou si ji aktivovat pouze majitelé tarifní programů, a to Volám Málo, Volám Často a Volám Stále. Majitelé Slyším Vás jsou logicky vyloučeni, co ovšem nepotěší, je absence Dohody. To, že Oskamarády nebude umět také Oskarta, jsme už věděli dříve.

Jak to funguje? Vyberete si až pět Oskarových čísel, na které budete volat o korunu (bez daně) levněji, než je cena v platném ceníku. Navíc na tato čísla budete moci posílat textovky za 77 haléřů (opět bez daně); na čísla ostatní to bude cena standardní.

Službu Oskamarádi si můžete aktivovat až do 31. října zdarma, poté se možná bude zpoplatňovat, případně zůstane zdarma navždy. Oskamarádi nejsou časově omezeni, platnost služby je věčná. Aktivaci můžete provést na webu V Oskarově Samoobsluze nebo zavoláním na Oskarlinku.

Tarifní program

Standardní hovorné (Kč)

Oskamarádi (Kč)

Cena SMS na Oskamarády (Kč)

Volám Málo

Kč 5,00

Kč 4,00

Kč 0,77

Volám Často

Kč 4,50

Kč 3,50

Kč 0,77

Volám Stále

Kč 3,50

Kč 2,50

Kč 0,77

Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Poznámka: Pokud máte Oskartu, nemusíte zoufat. Dobijete-li 1500Kč kuponem, voláte na všechny čísla Oskara stejně levně, jako majitelé tarifu Volám Stále.

 

Diskuze (39) Další článek: Nejlépe se prodávají Nokie, následují Ericssony

Témata článku: Operátoři, Vodafone

Určitě si přečtěte