Oskar – přehled změn v ceníku

Dneškem vstupují v platnost nové ceny u Oskara. Zároveň také zítra definitivně končí letní zvýhodněné ceny SMS a WAPu. Co se tedy všechno změní?
Oskar – přehled změn v ceníku
 

Dnes se mění:

U tarifního programu Slyším Vás se zvyšuje cena za odeslání SMS mimo Oskarovu síť na 1,58 Kč. Cena za odeslání SMS do Oskarovy sítě zůstává na 0,53 Kč ve špičce a 0,37 mimo špičku. Dnešním dnem počínaje se u tohoto tarifu snižuje cena za odeslání SMS e-mailu a jednoho příspěvku do Oskarova SMS chatu na 2,63 Kč. Jedna minuta WAPování se Slyším Vás vás nyní bude stát jen 2,10 Kč (všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH).

Změny zaznamenala také Dohoda s Oskarem. Za textovku odeslanou do jiné než Oskarovy sítě zaplatíte 1,58 Kč. Cena SMS posílaných v rámci Oskarovy sítě zůstává 0,53 Kč. Cena WAPu se snížila na 2,10 Kč/min (všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH).

Volám Málo dneškem získává celkem 25 volných minut měsíčně. Cena za volání v rámci ČR se snižuje na 5,25 Kč/min. (včetně DPH). Výše paušálního poplatku 157,50 Kč (včetně DPH) zůstává i nadále stejná.

Zítřkem končí Léto s Oskarem

Dnešek je také posledním dnem, kdy uživatelé tarifních programů Volám Málo, Volám Často, Volám Stále a Oskaret mohou posílat SMS v rámci sítě Oskar za 0,77 Kč. Uživatelům tarifů tato možnost zůstává pro zasílání SMS jejich Oskamarádům. Dnes také končí prázdninová zvýhodněná cena za užívání WAPu, která v období od 15. 6. do 15. 9. byla 0,77 Kč/min.

Diskuze (32) Další článek: 14. září: Konec esemesek v Čechách?!

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Ceník, Oskar, Přehled

Určitě si přečtěte