Oskar business: levnější volání pro firmy a další výhody

Oskar nabízí nově pro firemní zákazníky docela zajímavé výhody. S těmito business službami máte slevu na mobily, levnější volání v celé síti Oskara a další hezké věcičky k dobru.
Oskar business: levnější volání pro firmy a další výhody
Oskarovi bylo často vyčítáno, že středním a velkým firmám nenabízí žádná zvýhodnění, jako tomu je u ostatních dvou našich operátorů. Oskar si to vzal k srdci a tak spouští novou službu určenou zákazníkům s pěti a více aktivními SIM kartami (kromě Oskarty a Slyším Vás). Co tedy Oskar těmto zákazníkům nabízí za zvýhodnění?

Telefony

Pokud si aktivujete najednou pět a více SIM karet s tarifními programy (kromě Slyším Vás), tak vám Oskar nabídne na vybrané telefony určitou slevu. V případě, že se náhodou nějaký telefon porouchá a budete jej mít v záruční době, obdržíte na požádání po dobu opravy zdarma náhradní přístroj. Oskar vám také nabídne slevu na všechny druhy příslušenství k mobilním telefonům, které má ve své nabídce.

Výhodnější tarify

Kromě výše uvedených slev na nákup mobilních telefonů také od Oskara získáte slevu na volání v síti Oskar v podobě nadstavbového programu OskarExtra. Na rozdíl od konkurenčních operátorů však obdržíte slevu na volání na všechny telefony v síti Oskar (tedy nejen na vaše firemní). Kromě toho budete také zdarma dostávat podrobné měsíční vyúčtování ke všem telefonním číslům, ke kterému budete mít přístup z Oskarovy Samoobsluhy umístěné přímo na Oskarových webových stránkách.

Další výhodou, kterou získáte, pak bude možnost výběru a rezervace řady telefonních čísel za sebou nebo výběru ze speciální řady čísel. Jakožto velký zákazník také získáte možnost levnějšího volání do zahraničí.

Další služby

Velkým zákazníkům Oskar také nabízí individuální přístup. Každý zákazník vlastnící pět a více karet SIM s tarifními programy (kromě Slyším Vás) dostane přidělenu jednu kontaktní osobu, která bude mít na starosti jeho firmu a bude vyřizovat dotazy a individuální požadavky daného zákazníka. K nastavení vašich firemních karet SIM pak obdržíte jednotné heslo, pod kterým budete moci v Oskarově Samoobsluze provádět veškeré změny v nastavení.

Pokud vaše společnost vlastní alespoň 50procentní podíl v nějaké jiné společnosti, tak má tato vámi vlastněná společnost nárok na všechny výše uvedené výhody, které Oskar nabízí.

Speciální infolinka

Pro velké zákazníky nabízí Oskar i speciální infolinku na čísle 0800 111077, která je ovšem v provozu pouze ve všední dny od 8 do 20 hodin. Tento nedostatek však kompenzuje to, že máte přidělenu přímo konkrétní kontaktní osobu.
Diskuze (13) | Týden: CeBITmania, spousta nových mobilů

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Oskar, Volání, Business

Určitě si přečtěte

Vodafone v lednu začne prodávat Xiaomi a přidá velké povánoční slevy [ceník]

Vodafone v lednu začne prodávat Xiaomi a přidá velké povánoční slevy [ceník]

** Výkon za rozumnou cenu, takové jsou dle Vodafonu modely Xiaomi ** Top model Xiaomi Mi MIX 2 vyjde na necelých 15 tisíc korun ** Operátor v lednu výrazně zlevňuje, ceny jdou dolů o tisíce

31.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 14

Volali jsme jako jindy v neděli, o stovky procent vyskočily na Štědrý den data

Volali jsme jako jindy v neděli, o stovky procent vyskočily na Štědrý den data

** Selfíčko s dárečkem jedině přes messenger a přes Wi-Fi ** Nejvíce volali, SMSkovali a datovali zákazníci T-Mobilu ** Průměrná hodnota přenesených dat na SIM se pohybuje od 40 do 60 MB

25.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 17

Nokia 8 v prosincovém ceníku Vodafonu. „Pětka“ zlevnila pod 5 tisíc

Nokia 8 v prosincovém ceníku Vodafonu. „Pětka“ zlevnila pod 5 tisíc

** Ve zvýhodněné kategorii „pro věrné“ je tento měsíc 13 modelů ** Prosincovou novinkou je nejvybavenější Nokia s „čistým“ Androidem ** Pokud upíšete duši na dvě léta, dostanete slevu 2 000 Kč

4.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 3

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14