Oskar business: levnější volání pro firmy a další výhody

Oskar nabízí nově pro firemní zákazníky docela zajímavé výhody. S těmito business službami máte slevu na mobily, levnější volání v celé síti Oskara a další hezké věcičky k dobru.
Oskar business: levnější volání pro firmy a další výhody
Oskarovi bylo často vyčítáno, že středním a velkým firmám nenabízí žádná zvýhodnění, jako tomu je u ostatních dvou našich operátorů. Oskar si to vzal k srdci a tak spouští novou službu určenou zákazníkům s pěti a více aktivními SIM kartami (kromě Oskarty a Slyším Vás). Co tedy Oskar těmto zákazníkům nabízí za zvýhodnění?

Telefony

Pokud si aktivujete najednou pět a více SIM karet s tarifními programy (kromě Slyším Vás), tak vám Oskar nabídne na vybrané telefony určitou slevu. V případě, že se náhodou nějaký telefon porouchá a budete jej mít v záruční době, obdržíte na požádání po dobu opravy zdarma náhradní přístroj. Oskar vám také nabídne slevu na všechny druhy příslušenství k mobilním telefonům, které má ve své nabídce.

Výhodnější tarify

Kromě výše uvedených slev na nákup mobilních telefonů také od Oskara získáte slevu na volání v síti Oskar v podobě nadstavbového programu OskarExtra. Na rozdíl od konkurenčních operátorů však obdržíte slevu na volání na všechny telefony v síti Oskar (tedy nejen na vaše firemní). Kromě toho budete také zdarma dostávat podrobné měsíční vyúčtování ke všem telefonním číslům, ke kterému budete mít přístup z Oskarovy Samoobsluhy umístěné přímo na Oskarových webových stránkách.

Další výhodou, kterou získáte, pak bude možnost výběru a rezervace řady telefonních čísel za sebou nebo výběru ze speciální řady čísel. Jakožto velký zákazník také získáte možnost levnějšího volání do zahraničí.

Další služby

Velkým zákazníkům Oskar také nabízí individuální přístup. Každý zákazník vlastnící pět a více karet SIM s tarifními programy (kromě Slyším Vás) dostane přidělenu jednu kontaktní osobu, která bude mít na starosti jeho firmu a bude vyřizovat dotazy a individuální požadavky daného zákazníka. K nastavení vašich firemních karet SIM pak obdržíte jednotné heslo, pod kterým budete moci v Oskarově Samoobsluze provádět veškeré změny v nastavení.

Pokud vaše společnost vlastní alespoň 50procentní podíl v nějaké jiné společnosti, tak má tato vámi vlastněná společnost nárok na všechny výše uvedené výhody, které Oskar nabízí.

Speciální infolinka

Pro velké zákazníky nabízí Oskar i speciální infolinku na čísle 0800 111077, která je ovšem v provozu pouze ve všední dny od 8 do 20 hodin. Tento nedostatek však kompenzuje to, že máte přidělenu přímo konkrétní kontaktní osobu.

Témata článku: Operátoři, Vodafone

13 komentářů

Nejnovější komentáře

  • ross 17. 7. 2001 19:13:15
    Pouzivam N5110 puvodne od paegasu a u Oskara mi v pohode bezi na...
  • Loco 17. 7. 2001 19:13:15
    No to ja nevim, jak to dokazal. Tu N5110 mel blokovanou na ErrorTel, tak...
  • halap 17. 7. 2001 19:13:15
    v Praze leda v metru a to od 12/2000 (kanaly 1-20, ktere Oskar pouziva do...
Určitě si přečtěte

Vodafone obohatil nabídku o Nokii 3, starší modely zlevnily [ceník]

Vodafone obohatil nabídku o Nokii 3, starší modely zlevnily [ceník]

** Novou Nokii 3 můžete mít za necelé čtyři tisíce ** Zlevňovaly iPhony, Huawei P10 (lite) a Xperia XCompact ** Suveréně nejdražším zařízením se stal 12.9 iPad Pro za 37 777 Kč

31.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 1

Vodafone Smart V8: kdeže loňské sněhy jsou [recenze]

Vodafone Smart V8: kdeže loňské sněhy jsou [recenze]

** Vodafone Smart V8 je letošní jedničkou modelové řady od Vodafonu ** Svou výbavou se řadí do nižší střední třídy ** Lákat bude na kovové zpracování nebo čtečku otisků prstů

30.  7.  2017 | Měchura Milan | 9

Vodafone Smart N8: dravější konkurence mu bere vítr z plachet [recenze]

Vodafone Smart N8: dravější konkurence mu bere vítr z plachet [recenze]

** Evoluce osvědčeného konceptu bez výrazných chyb ** Konkurence nespí a pořádně Vodafonu zatápí ** Zajímavý poměr cena/výkon už není tak atraktivní jako dříve

27.  7.  2017 | Herodek Martin | 14

TOP 10: Nejprodávanější smartphony v Česku za červen 2017

TOP 10: Nejprodávanější smartphony v Česku za červen 2017

** V červnu jsme nejvíc kupovali modely s cenovkou do 7 tisíc ** Ze značek převládá Samsung a Huawei ** Nejoblíbenějším smartphonem od Applu je iPhone SE

21.  7.  2017 | Láska Jan | 8


komerční sdělení

Komerční sdělení