Oskar business: levnější volání pro firmy a další výhody

Oskar nabízí nově pro firemní zákazníky docela zajímavé výhody. S těmito business službami máte slevu na mobily, levnější volání v celé síti Oskara a další hezké věcičky k dobru.
Oskar business: levnější volání pro firmy a další výhody
Oskarovi bylo často vyčítáno, že středním a velkým firmám nenabízí žádná zvýhodnění, jako tomu je u ostatních dvou našich operátorů. Oskar si to vzal k srdci a tak spouští novou službu určenou zákazníkům s pěti a více aktivními SIM kartami (kromě Oskarty a Slyším Vás). Co tedy Oskar těmto zákazníkům nabízí za zvýhodnění?

Telefony

Pokud si aktivujete najednou pět a více SIM karet s tarifními programy (kromě Slyším Vás), tak vám Oskar nabídne na vybrané telefony určitou slevu. V případě, že se náhodou nějaký telefon porouchá a budete jej mít v záruční době, obdržíte na požádání po dobu opravy zdarma náhradní přístroj. Oskar vám také nabídne slevu na všechny druhy příslušenství k mobilním telefonům, které má ve své nabídce.

Výhodnější tarify

Kromě výše uvedených slev na nákup mobilních telefonů také od Oskara získáte slevu na volání v síti Oskar v podobě nadstavbového programu OskarExtra. Na rozdíl od konkurenčních operátorů však obdržíte slevu na volání na všechny telefony v síti Oskar (tedy nejen na vaše firemní). Kromě toho budete také zdarma dostávat podrobné měsíční vyúčtování ke všem telefonním číslům, ke kterému budete mít přístup z Oskarovy Samoobsluhy umístěné přímo na Oskarových webových stránkách.

Další výhodou, kterou získáte, pak bude možnost výběru a rezervace řady telefonních čísel za sebou nebo výběru ze speciální řady čísel. Jakožto velký zákazník také získáte možnost levnějšího volání do zahraničí.

Další služby

Velkým zákazníkům Oskar také nabízí individuální přístup. Každý zákazník vlastnící pět a více karet SIM s tarifními programy (kromě Slyším Vás) dostane přidělenu jednu kontaktní osobu, která bude mít na starosti jeho firmu a bude vyřizovat dotazy a individuální požadavky daného zákazníka. K nastavení vašich firemních karet SIM pak obdržíte jednotné heslo, pod kterým budete moci v Oskarově Samoobsluze provádět veškeré změny v nastavení.

Pokud vaše společnost vlastní alespoň 50procentní podíl v nějaké jiné společnosti, tak má tato vámi vlastněná společnost nárok na všechny výše uvedené výhody, které Oskar nabízí.

Speciální infolinka

Pro velké zákazníky nabízí Oskar i speciální infolinku na čísle 0800 111077, která je ovšem v provozu pouze ve všední dny od 8 do 20 hodin. Tento nedostatek však kompenzuje to, že máte přidělenu přímo konkrétní kontaktní osobu.

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Oskar, Volání

Určitě si přečtěte

Vodafone rozsekal internet. Dílky jsou neomezené, první dva stojí po 99 Kč

Vodafone rozsekal internet. Dílky jsou neomezené, první dva stojí po 99 Kč

** Vodafone hlásá revoluci, ale jednoduché to mít nebude ** Pass jsou příplatkové balíčky pro sociální sítě, chatovací aplikace, hudbu a video ** Uživatelé budou zmatení, který provoz se kam počítá

5.  10.  2017 | Kůžel Filip, Posejpal Jan | 81

V říjnu se u Vodafonu urodilo: iPhone 8, nebo nejmenší superphone Xperia XZ1 Compact

V říjnu se u Vodafonu urodilo: iPhone 8, nebo nejmenší superphone Xperia XZ1 Compact

** Nový iPhone 8 startuje na ceně 20 977 Kč, starší modely padly o tisíce ** Další podzimní novinkou je Xperia XZ1 od Sony včetně verze Compact ** Ostatní modely šly s cenou dolů až o tisícovku, třeba Huawei P9 lite

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 5

Smart Tab N8: Konkurence spí, Vodafone podřimuje [recenze]

Smart Tab N8: Konkurence spí, Vodafone podřimuje [recenze]

** Nový tablet od Vodafonu má 10palcový displej a podporuje LTE ** Konkurenční výhodou je téměř čistý Android 7.0 Nougat ** Na jedno nabití bez problémů vydrží i celý týden

29.  9.  2017 | Měchura Milan | 27