Oskar Business: volejte si v rodině levněji!

Oskar nově snížil hranici pro vstup do kategorie business zákazníků. Stačí, když máte třeba tři Volám Málo na jedno IČO a můžete si koupit mobil za korunu a díky tarifnímu zvýhodnění OskarExtra si volat za 2,10 Kč/min. celý den.
Oskar Business: volejte si v rodině levněji!

Volám, voláš, voláme

Jakožto business zákazník máte u Oskara právo na několik výhod. Kromě speciální business infolinky či vlastní kontaktní osoby máte také nárok na podrobné vyúčtování zdarma, výběr telefonních čísel na přání či levnější mobilní telefony a příslušenství. Konkrétní zvýhodněné ceny za telefony se určují až podle objemu vašeho volání, ale lze říci, že uživatel, který má například tarif Volám Stále a dva tarify Volám Málo, může získat třeba Motorolu V50 za 1 Kč, ale pod jednou podmínkou. Tou podmínkou je "úpis" na dobu určitou, konkrétně pak na dva roky, což je také podmínka pro získání všech dalších výhod business zákazníka. Obecně se však můžete stát business zákazníkem již se třemi SIMkartami, na kterých je aktivovaný tarif Volám Málo, Volám Často či Volám Stále.

Jednou z nejzajímavějších nabídek pro Oskarovy business zákazníky je právě již na začátku zmíněné tarifní zvýhodnění OskarExtra. Za něj měsíčně zaplatíte 100 Kč (na 1 SIM kartu), což vám na oplátku po provolání volných minut umožní volat do sítě Oskar za 2,10 Kč/min. (včetně DPH). Pokud tedy voláte převážně do Oskarovy sítě, pak určitě stojí za zvážení, zda si namísto Volám Stále za 1050 Kč s 300 volnými minutami nepořídit Volám Málo + OskarExtra za 257 Kč s 25 volnými minutami, ale sazbou 2,10 Kč/min. OskarExtra měl prapůvodně nahrazovat VPN, kterou nabídl Oskar firemním zákazníkům s 10 a více SIMkartami až letos. Ve skutečnosti je však OskarExtra poměrně výhodnou variantou, jak využít původně nepříliš používaný tarif Volám Málo a přitom poměrně ušetřit (pokud ovšem voláte hlavně v rámci Oskara respektive svojí firmy).

Volá celá rodina

Poměrně milé je také to, že firemním zákazníkem může být v podstatě i vaše rodina. Pokud máte živnostenský list, pak již jen stačí si na své IČO zaregistrovat alespoň tři tarifní programy a máte OskarExtra a levné telefony „doma.“ To, že máte třeba tři nebo čtyři SIMkarty na jedno IČO samozřejmě neznamená, že je všechny musíte započíst do svých nákladů. Do daňového přiznání vyplníte náklady jen na tu svoji a je to. Obzvláště výhodná je tato kombinace u rodin, kde jsou časté hovory mezi jejími jednotlivými členy. Prostě svým příbuzným (dětem, tchýním apod.) pořídíte Volám Málo + OskarExtra a máte poměrně výhodný tarif za relativně malé náklady. Když pak připočtete možnost získat levně telefon, tak už určitě stojí tato nabídka za zvážení. Samozřejmě ale musíte stále brát v potaz onen fakt, že pokud si chcete užívat výhod firemního zákazníka se vším všudy, pak musíte s Oskarem podepsat smlouvu na dobu určitou.

 

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Oskar, Business, Vole

Určitě si přečtěte

Nokia 8 v prosincovém ceníku Vodafonu. „Pětka“ zlevnila pod 5 tisíc

Nokia 8 v prosincovém ceníku Vodafonu. „Pětka“ zlevnila pod 5 tisíc

** Ve zvýhodněné kategorii „pro věrné“ je tento měsíc 13 modelů ** Prosincovou novinkou je nejvybavenější Nokia s „čistým“ Androidem ** Pokud upíšete duši na dvě léta, dostanete slevu 2 000 Kč

4.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 3

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34

StreamOn a Video Pass: T-Mobile a Vodafone mají průšvih a měli by jej rychle napravit

StreamOn a Video Pass: T-Mobile a Vodafone mají průšvih a měli by jej rychle napravit

** T-Mobile s Vodafonem představili balíčky pro neomezené video ** Ale pozor, reklamy třeba na YouTube, ukrajují ze základního limitu ** Nevědomky tak můžete prosurfovat cenná data a dokupovat další

17.  11.  2017 | Pospíšil Aleš | 40