Oskar: číslo na přání zdarma!

Máte-li zájem, můžete si nyní u Oskara aktivovat telefonní číslo na přání zdarma. Ušetříte dva tisíce korun a ostatní vám ho budou závidět.
Oskar: číslo na přání zdarma!
Máte-li zájem, můžete si nyní u Oskara aktivovat telefonní číslo na přání zdarma. Ušetříte dva tisíce korun a ostatní vám ho budou závidět.

Co tedy udělat pro to, abyste získali „hezké“ telefonní číslo? Máte v podstatě dvě možnosti: tou první je zaplatit určitý poplatek. U Eurotelu je to 1000 Kč za „běžné“ číslo na přání nebo 5000 Kč za tzv. zlaté číslo. V síti Paegas zaplatíte za tuto službu 5000 Kč a v síti Oskar „pouhé“ dva tisíce – ceny jsou uvedeny bez DPH.

Zdá se vám to příliš? V tom případě je tu ještě druhá možnost – právě v těchto dnech Oskar totiž nabízí bezplatné získání telefonního čísla na přání, pokud si u něj přes linku OskarKontakt (0800 177117) objednáte jeden z těchto tarifů:

  • Volám Často,
  • Volám Stále,
  • a Dohoda s Oskarem.

První jmenovaný tarif vás přijde na 500 Kč měsíčně, přičemž máte v ceně 100 volných minut a platíte 4,50 Kč za minutu hovoru. Tarif Volám Stále vám pak poskytne 300 volných minut a 3,50 Kč za minutu – to všechno za 1000 korun měsíčně. A do třetice, tarif Dohoda s Oskarem, vás přijde na pouhých 550 Kč měsíčně, přičemž máte 210 minut volných ve špičce (8 – 18 hod) a 90 minut volných mimo špičku (18 – 8 hod.). Poplatky za volání ve špičce se pak liší podle toho, kam vaše volání směřuje – do sítě Oskar činí 3 Kč za minutu a do ostatních sítí 5 Kč za minutu. Mimo špičku platíte vždy poplatek 3 Kč za minutu. Tento, pravděpodobně nejvýhodnější, tarif má ale jednu podmínku – služby sítě Oskar musíte využívat nejméně po další 3 roky.

Poznámka: Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.

Co tedy dodat? Nic, snad jen, že číslo na přání je dobrá věc a že ať si to připustíte nebo ne, tak když máte nějaké „hezké“ číslo, tak že se na vás obchodní partneři a cizí lide koukají pod poněkud lepším úhlem. Sám to mohu potvrdit, mám totiž číslo končící 828282…

Diskuze (14) Další článek: Oskar vám spočítá, zda s ním ušetříte

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Zdarma, Oskar, Číslo

Určitě si přečtěte