Oskar: další vánoční překvapení

Držitelé Oskarových tarifů Volám často, Volám stále a Dohoda s Oskarem mají možnost v těchto dnech získat zajímavý vánoční dárek – zvýhodněnou Vánoční Oskartu. V článku najdete i originál dopisu, který Oskar lidičkám posílá.
Oskar: další vánoční překvapení

Co je Vánoční Oskarta?

Vánoční Oskarta není jen tak obyčejná – nabízí všechny služby Oskarovy sítě za pouhou jednu korunu za minutu hovoru nebo za položku. Za korunu tak je kromě volání také wapování, odesílání textovek, mobilní chatování a emailování, hlasová schránka i datové přenosy. Toto zvýhodnění trvá až do 28. února.

Pokud si navíc aktivujete Vánoční Oskartu do konce letošního roku, dostanete zdarma kredit ve výši dvou stokorun – celkový kredit na Oskartě tedy bude 600 korun – což představuje více než devět a půl hodiny telefonování v síti Oskar. Co tedy s Vánoční Oskartou získáte?

  • Jednu koruna za všechny služby v síti Oskar,
  • kartu SIM zdarma (platíte pouze kredit v hodnotě 400 Kč),
  • a zdarma volací kredit ve výši 200 Kč.

Můžete i bez telefonu

Již dříve bylo možno získat Vánoční Oskartu zakoupení speciálního vánočního balení, tj. mobilní telefon s přibalenou kartou nebo si ji mohli noví uživatelé tarifních programů objednat prostřednictvím OskarKontaktu.

Nový je však třetí způsob. Současní uživatelé tarifních programů mohou v těchto předvánočních dnech najít ve svých poštovních schránkách dopis přímo od Oskara. Tento dopis je současně také poukázkou na Vánoční Oskartu – najdete v něm totiž unikátní číselný kód, po jehož nahlášení na bezplatném telefonním čísle 0800 17 19 19 si můžete Oskartu objednat.

Ukázku tohoto dopisu najdete ve formátu PDF zde.

Pokud Oskartu nepotřebujete, můžete kód věnovat někomu ze svých blízkých a tak mu udělat radost – kód je totiž přenosný.

Tip: Nevíte co k Vánocům? Přečtěte si článek s přehledem všech vánočních nabídek operátorů.

 

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Oskar

Určitě si přečtěte

Vodafone rozsekal internet. Dílky jsou neomezené, první dva stojí po 99 Kč

Vodafone rozsekal internet. Dílky jsou neomezené, první dva stojí po 99 Kč

** Vodafone hlásá revoluci, ale jednoduché to mít nebude ** Pass jsou příplatkové balíčky pro sociální sítě, chatovací aplikace, hudbu a video ** Uživatelé budou zmatení, který provoz se kam počítá

5.  10.  2017 | Kůžel Filip, Posejpal Jan | 81

V říjnu se u Vodafonu urodilo: iPhone 8, nebo nejmenší superphone Xperia XZ1 Compact

V říjnu se u Vodafonu urodilo: iPhone 8, nebo nejmenší superphone Xperia XZ1 Compact

** Nový iPhone 8 startuje na ceně 20 977 Kč, starší modely padly o tisíce ** Další podzimní novinkou je Xperia XZ1 od Sony včetně verze Compact ** Ostatní modely šly s cenou dolů až o tisícovku, třeba Huawei P9 lite

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 5

Smart Tab N8: Konkurence spí, Vodafone podřimuje [recenze]

Smart Tab N8: Konkurence spí, Vodafone podřimuje [recenze]

** Nový tablet od Vodafonu má 10palcový displej a podporuje LTE ** Konkurenční výhodou je téměř čistý Android 7.0 Nougat ** Na jedno nabití bez problémů vydrží i celý týden

29.  9.  2017 | Měchura Milan | 27

Vodafone v září: Samsung Galaxy Note 8 a akce na modely S8 a S8+

Vodafone v září: Samsung Galaxy Note 8 a akce na modely S8 a S8+

** Za 8 377 Kč pořídíte solidně vybavený LG Q6 s 13 MPx fotoaparátem ** Za solidních pět a půl tisíce je k mání hliníková Nokia 5 ** Chcete-li slevu, pár měsíců starý LG G6 zlevnil o 3 000 Kč

30.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 3


komerční sdělení

Komerční sdělení