Oskar: další vánoční překvapení

Držitelé Oskarových tarifů Volám často, Volám stále a Dohoda s Oskarem mají možnost v těchto dnech získat zajímavý vánoční dárek – zvýhodněnou Vánoční Oskartu. V článku najdete i originál dopisu, který Oskar lidičkám posílá.
Oskar: další vánoční překvapení

Co je Vánoční Oskarta?

Vánoční Oskarta není jen tak obyčejná – nabízí všechny služby Oskarovy sítě za pouhou jednu korunu za minutu hovoru nebo za položku. Za korunu tak je kromě volání také wapování, odesílání textovek, mobilní chatování a emailování, hlasová schránka i datové přenosy. Toto zvýhodnění trvá až do 28. února.

Pokud si navíc aktivujete Vánoční Oskartu do konce letošního roku, dostanete zdarma kredit ve výši dvou stokorun – celkový kredit na Oskartě tedy bude 600 korun – což představuje více než devět a půl hodiny telefonování v síti Oskar. Co tedy s Vánoční Oskartou získáte?

  • Jednu koruna za všechny služby v síti Oskar,
  • kartu SIM zdarma (platíte pouze kredit v hodnotě 400 Kč),
  • a zdarma volací kredit ve výši 200 Kč.

Můžete i bez telefonu

Již dříve bylo možno získat Vánoční Oskartu zakoupení speciálního vánočního balení, tj. mobilní telefon s přibalenou kartou nebo si ji mohli noví uživatelé tarifních programů objednat prostřednictvím OskarKontaktu.

Nový je však třetí způsob. Současní uživatelé tarifních programů mohou v těchto předvánočních dnech najít ve svých poštovních schránkách dopis přímo od Oskara. Tento dopis je současně také poukázkou na Vánoční Oskartu – najdete v něm totiž unikátní číselný kód, po jehož nahlášení na bezplatném telefonním čísle 0800 17 19 19 si můžete Oskartu objednat.

Ukázku tohoto dopisu najdete ve formátu PDF zde.

Pokud Oskartu nepotřebujete, můžete kód věnovat někomu ze svých blízkých a tak mu udělat radost – kód je totiž přenosný.

Tip: Nevíte co k Vánocům? Přečtěte si článek s přehledem všech vánočních nabídek operátorů.

 

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Oskar

Určitě si přečtěte

Nokia 8 v prosincovém ceníku Vodafonu. „Pětka“ zlevnila pod 5 tisíc

Nokia 8 v prosincovém ceníku Vodafonu. „Pětka“ zlevnila pod 5 tisíc

** Ve zvýhodněné kategorii „pro věrné“ je tento měsíc 13 modelů ** Prosincovou novinkou je nejvybavenější Nokia s „čistým“ Androidem ** Pokud upíšete duši na dvě léta, dostanete slevu 2 000 Kč

4.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 3

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34

StreamOn a Video Pass: T-Mobile a Vodafone mají průšvih a měli by jej rychle napravit

StreamOn a Video Pass: T-Mobile a Vodafone mají průšvih a měli by jej rychle napravit

** T-Mobile s Vodafonem představili balíčky pro neomezené video ** Ale pozor, reklamy třeba na YouTube, ukrajují ze základního limitu ** Nevědomky tak můžete prosurfovat cenná data a dokupovat další

17.  11.  2017 | Pospíšil Aleš | 40