Oskar: Dohoda a Slyším Vás definitivně končí!

Oskar včera oznámil, že od července přestane nabízet „výherní“ tarify Slyším Vás a Dohoda s Oskarem.
Oskar: Dohoda a Slyším Vás definitivně končí!

Na webu Oskara se dnes objevila tato informace:

Oskarovy smluvní tarify Slyším Vás a Dohoda s Oskarem budou v nabídce do 30. června letošního roku, kdy jejich roli převezmou nové cenové plány „Odepiš“ a „Mezi námi“ představené na sklonku května. Stávající majitelé Dohody s Oskarem či Slyším Vás mohou svůj tarif beze změn používat i nadále. Nabízí se jim však kdykoliv možnost přejít zdarma na jeden z nových tarifů, které pro celou řadu zákazníků znamenají výhodnější alternativu.

Zákazníci, kteří mají zájem o původní tarify Dohoda s Oskarem a Slyším Vás, je mohou zakoupit do 30.6.2002 ve všech Oskarových distribučních místech.

K nahrazeních původních cenových plánů novými tarify Odepiš a Mezi námi došlo v souladu se zněním Pověření ke zřizování a provozování veřejné mobilní telekomunikační sítě podle normy GSM a k poskytování mobilních telekomunikačních služeb, které příslušejí k této síti vydaného Českým telekomunikačním úřadem. O změnách v nabízených tarifech včetně podrobného zdůvodnění cenových změn byl ČTÚ předem informován a vzal tyto změny na vědomí.

MobilMania komentuje

Oskar už před několika týdny stáhl tarify Slyším Vás a Dohoda s Oskarem ze svých webových stránek a přestal je navenek nabízet. Domnívali jsme se, a také napsali v článku, že  podle licenčních podmínek operátor musí tyto tarify nabízet až do konce příštího roku. Hned se však ozvali z Oskara, že nemáme úplně pravdu, takže jsme už jen čekali na další změny.

Zatímco nový tarif Odepiš je velmi slušnou náhradou za starší Slyším Vás, Dohodu s Oskarem nelze přímo srovnávat s novinkou Mezi námi. Podívejte se na srovnání v tomto článku.

Co z toho plyne? Pro stávající majitele Dohody s Oskarem a Slyším Vás zatím celkem nic, Oskar tyto tarify stále nabízí. Pokud si je ale chcete aktivovat, máte čas už jen do konce června.

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Dohoda

145 komentářů

Nejnovější komentáře

 • Wéčko 9. 7. 2002 0:44:13
  Jo sem taky jedna z těch co mají dohodu s oskarem..myslím,že je to...
 • Vojtech Cham 21. 6. 2002 18:22:22

  Není pravda ... já bez problémů.

  v.m...

 • Zdenek 21. 6. 2002 6:37:17

  Podařilo se někomu aktivovat tarif Slyším vás během června? Já jsem na...

Určitě si přečtěte

Vodafone obohatil nabídku o Nokii 3, starší modely zlevnily [ceník]

Vodafone obohatil nabídku o Nokii 3, starší modely zlevnily [ceník]

** Novou Nokii 3 můžete mít za necelé čtyři tisíce ** Zlevňovaly iPhony, Huawei P10 (lite) a Xperia XCompact ** Suveréně nejdražším zařízením se stal 12.9 iPad Pro za 37 777 Kč

31.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 1

Vodafone Smart V8: kdeže loňské sněhy jsou [recenze]

Vodafone Smart V8: kdeže loňské sněhy jsou [recenze]

** Vodafone Smart V8 je letošní jedničkou modelové řady od Vodafonu ** Svou výbavou se řadí do nižší střední třídy ** Lákat bude na kovové zpracování nebo čtečku otisků prstů

30.  7.  2017 | Měchura Milan | 9

Vodafone Smart N8: dravější konkurence mu bere vítr z plachet [recenze]

Vodafone Smart N8: dravější konkurence mu bere vítr z plachet [recenze]

** Evoluce osvědčeného konceptu bez výrazných chyb ** Konkurence nespí a pořádně Vodafonu zatápí ** Zajímavý poměr cena/výkon už není tak atraktivní jako dříve

27.  7.  2017 | Herodek Martin | 14

TOP 10: Nejprodávanější smartphony v Česku za červen 2017

TOP 10: Nejprodávanější smartphony v Česku za červen 2017

** V červnu jsme nejvíc kupovali modely s cenovkou do 7 tisíc ** Ze značek převládá Samsung a Huawei ** Nejoblíbenějším smartphonem od Applu je iPhone SE

21.  7.  2017 | Láska Jan | 8

Nokia se začala kamarádit se Xiaomi. Dočkáme se dvoubarevných prodejen?

Nokia se začala kamarádit se Xiaomi. Dočkáme se dvoubarevných prodejen?

** Nová aliance v mobilním světě má modro-oranžovou barvu ** Spojenci mohou vzájemně využívat patenty i technologie ** Jak se ale budou prát na přesyceném trhu smartphonů?

19.  7.  2017 | Láska Jan | 14


komerční sdělení

Komerční sdělení