Oskar mění svoje tarify

Na jednu stranu zlevňuje, na stranu druhou zdražil. Asi nejdrastičtější změnou je zdražení textových zpráv u tarifů Slyším Vás a Dohoda s Oskarem na 1,58 Kč s daní. Jsou naopak zvýhodněny jiné služby a také tarifní program Volám Málo.
Oskar mění svoje tarify

Volám málo a ještě méně

Nejprve změny příjemné: tarif Volám Málo zvyšuje počet volných minut z 20 na 25 minut za stejnou cenu 150 Kč. Zároveň se snížily ceny za volání do všech sítí na 5,25 korun s daní. Všechno ostatní zůstává, včetně ceny za SMS.

Pomoc, nemohu psát

Tarifní program Slyším Vás a Dohoda s Oskarem nabízely bezkonkurenčně nejlevnější textovky v ČR. Od 14. září se však ceny textových zpráv posílaných do jiných sítí u těchto tarifních programů změní na 1,58 Kč s DPH.

Ceny za SMS posílané v rámci sítě Oskar zůstanou i nadále na částce 0,50 Kč ve špičce a 0,35 Kč mimo špičku (bez DPH) u tarifního programu Slyším Vás a na 0,50 Kč bez DPH po celý den u tarifního programu Dohoda s Oskarem. Pokud tedy chcete i nadále posílat levné SMS, přesvědčte své přátele, ať si pořídí Oskara.

Přijdou i změny příjemné

U obou výše uvedených tarifních programů sníží cena za použití WAPu na 2 Kč bez DPH za minutu. Majitelé tarifu Slyším Vás tedy budou moci konečně wapovat (původní cena 14 Kč/minutu k tomu příliš příhodná nebyla).

U Slyším Vás přichází také ještě jedna příjemná zpráva - SMS Chat se zlevňuje z 5,25 Kč na 2,63 Kč/SMS a poslání SMS e-mailu vás bude stát jen pouhé 2,10 Kč namísto 4,20 (ceny jsou uvedeny s DPH).

Všechny změny jsou platné od 14. září, tedy v době, kdy MobilMania oslaví svoje první narozeniny.

Původní tisková zpráva se všemi dalšími informacemi a cenami za volání a SMS.

Pokud si chcete spočítat, jaký tarif je nejvýhodnější, přidali jsme do Souborů Tarifikátor, tabulku x Excelu, kde po doplnění všech potřebných údajů najdete celkovou provolanou částku u všech nabízených tarifů.

Diskuze (456) Další článek: Optimismus nebo pesimismus? Miliarda prodaných mobilů v roce 2004

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Tarify, Oskar, Tarif, Příjemná zpráva


Určitě si přečtěte

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11