Oskar mění svoje tarify

Na jednu stranu zlevňuje, na stranu druhou zdražil. Asi nejdrastičtější změnou je zdražení textových zpráv u tarifů Slyším Vás a Dohoda s Oskarem na 1,58 Kč s daní. Jsou naopak zvýhodněny jiné služby a také tarifní program Volám Málo.
Oskar mění svoje tarify

Volám málo a ještě méně

Nejprve změny příjemné: tarif Volám Málo zvyšuje počet volných minut z 20 na 25 minut za stejnou cenu 150 Kč. Zároveň se snížily ceny za volání do všech sítí na 5,25 korun s daní. Všechno ostatní zůstává, včetně ceny za SMS.

Pomoc, nemohu psát

Tarifní program Slyším Vás a Dohoda s Oskarem nabízely bezkonkurenčně nejlevnější textovky v ČR. Od 14. září se však ceny textových zpráv posílaných do jiných sítí u těchto tarifních programů změní na 1,58 Kč s DPH.

Ceny za SMS posílané v rámci sítě Oskar zůstanou i nadále na částce 0,50 Kč ve špičce a 0,35 Kč mimo špičku (bez DPH) u tarifního programu Slyším Vás a na 0,50 Kč bez DPH po celý den u tarifního programu Dohoda s Oskarem. Pokud tedy chcete i nadále posílat levné SMS, přesvědčte své přátele, ať si pořídí Oskara.

Přijdou i změny příjemné

U obou výše uvedených tarifních programů sníží cena za použití WAPu na 2 Kč bez DPH za minutu. Majitelé tarifu Slyším Vás tedy budou moci konečně wapovat (původní cena 14 Kč/minutu k tomu příliš příhodná nebyla).

U Slyším Vás přichází také ještě jedna příjemná zpráva - SMS Chat se zlevňuje z 5,25 Kč na 2,63 Kč/SMS a poslání SMS e-mailu vás bude stát jen pouhé 2,10 Kč namísto 4,20 (ceny jsou uvedeny s DPH).

Všechny změny jsou platné od 14. září, tedy v době, kdy MobilMania oslaví svoje první narozeniny.

Původní tisková zpráva se všemi dalšími informacemi a cenami za volání a SMS.

Pokud si chcete spočítat, jaký tarif je nejvýhodnější, přidali jsme do Souborů Tarifikátor, tabulku x Excelu, kde po doplnění všech potřebných údajů najdete celkovou provolanou částku u všech nabízených tarifů.

Diskuze (456) Další článek: Optimismus nebo pesimismus? Miliarda prodaných mobilů v roce 2004

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Tarify, Oskar, Příjemná zpráva, Tarif

Určitě si přečtěte