Oskar: MMS uvedeme v pravou chvíli!

Zatímco Eurotel a T-Mobile již multimediální zprávy podporují, Oskar se zavedením této mocně propagované služby nespěchá. Zajímá vás, jakou budoucnost mají ememesky u Oskara? Položili jsme našemu nejmladšímu operátorovi několik otázek.
Oskar: MMS uvedeme v pravou chvíli!

Eurotel a T-Mobile nás v poslední době svými rozsáhlými reklamními kampaněmi přesvědčují, že MMS jsou budoucností mobilní komunikace, a že je ta pravá chvíle investovat (nemalou částku) do nového mobilního telefonu. Na této scéně je tím černým vzadu Oskar. Nedalo nám to a zeptali jsme se našeho nejmladšího operátora na budoucnost multimediálních zpráv v jeho síti:

1) První otázka se nabízí sama: Kdy se u Oskara chystá spuštění MMS?

Oskar připravuje uvedení MMS v roce 2003. Zatím ještě pořád platí, že nyní dostupná technologie MMS má své dětské nemoci a nejsou dostupné mobily v jednotlivých cenových pásmech. MMS chceme nabídnou ve chvíli, kdy na trhu bude skutečná poptávka a služba i MMS mobil bude dostupný šíršímu spektru zákazníků než nyní.  

2) Nemáte obavy z toho, že vám oba operátoři s ememeskami „utečnou“?

Oskar nespouští služby z PR důvodu, ale ve chvíli, kdy jsou dostupné a výhodné pro zákazníka. Bude ještě nejakou dobu trvat než trh přijde k MMS. Pořád ještě platí, že není dostatečné množství telefonů podporující MMS a jejich prodejní ceny jsou pro většinu zákazníků příliš vysoké. 

3) Podpoříte spuštění multimediálních zpráv stejně rozsáhlou kampaní, jakou můžeme pozorovat v dnešních dnech u Eurotelu či T-Mobilu? Myslíte si, že oba operátoři této fázi vývoje investují do propagace MMS v  rozumně?

Podrobnosti představíme ve správný čas. Zda jsou investice do kampaně vynaloženy rozumně je otázka spíše pro naší konkurenci.

4) Dle mého názoru mohou reklamní kampaně konkurence Oskarovi v rozjezdu MMS pomoci. Svou službu uvedete ve chvíli, kdy budou běžní uživatelé o MMS dostatečně informováni. Souhlasíte?

Souhlasíme.

5) Jednáte již s Eurotelem či T-Mobilem o propojovacích poplatcích? Bude si moci váš zákazník poslat multimediální textovku na mobilní telefon jiného operátora hned po uvedení služby?

Jedná se o obchodní vztahy mezi operátory, a proto nemůžeme uvést bližší podrobnosti.   

6) Zpřístupníte multimediální zprávy i pro uživatele Oskarty?

Vyčkejte prosím do uvedení služby.

7) Všichni netrpělivě očekávají, jakou cenu za multimediální zprávu Oskar nabídne. Máte již  ohledně cen rozhodnuto? Budete – podobně jako konkurence – účtovat rozdílné ceny v závislosti na datové objemnosti zprávy?

Opět musíte vyčkat do uvedení služby.

V pravý čas!

Oskar má pravdu v tom, že je v této chvíli velmi omezená dostupnost mobilních telefonů podporujících multimediální zprávy; a bohužel si zatím pro sebe nechává i podrobné informace. Do konce roku se na trhu objeví několik zajímavých mobilních telefonů s podporou MMS, doufejme tedy, že nás svými "MMS službami" Oskar potěší co nejdříve.

Témata článku: Operátoři, Vodafone

110 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Gabriel Svoboda 3. 11. 2002 18:33:32
    Oskarova síť sice zatím bohužel není tak kvalitní jako síť Eurotelu...
  • Hans 1. 11. 2002 8:58:42
    Protoze to prece dava smysl ne?
  • Hans 1. 11. 2002 0:03:47
    Testoval jsem Oskara v prubehu roku 2001 a nebyl jsem spokojen s timto:...
Určitě si přečtěte

Vodafone obohatil nabídku o Nokii 3, starší modely zlevnily [ceník]

Vodafone obohatil nabídku o Nokii 3, starší modely zlevnily [ceník]

** Novou Nokii 3 můžete mít za necelé čtyři tisíce ** Zlevňovaly iPhony, Huawei P10 (lite) a Xperia XCompact ** Suveréně nejdražším zařízením se stal 12.9 iPad Pro za 37 777 Kč

31.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 1

Vodafone Smart V8: kdeže loňské sněhy jsou [recenze]

Vodafone Smart V8: kdeže loňské sněhy jsou [recenze]

** Vodafone Smart V8 je letošní jedničkou modelové řady od Vodafonu ** Svou výbavou se řadí do nižší střední třídy ** Lákat bude na kovové zpracování nebo čtečku otisků prstů

30.  7.  2017 | Měchura Milan | 9

Vodafone Smart N8: dravější konkurence mu bere vítr z plachet [recenze]

Vodafone Smart N8: dravější konkurence mu bere vítr z plachet [recenze]

** Evoluce osvědčeného konceptu bez výrazných chyb ** Konkurence nespí a pořádně Vodafonu zatápí ** Zajímavý poměr cena/výkon už není tak atraktivní jako dříve

27.  7.  2017 | Herodek Martin | 14

TOP 10: Nejprodávanější smartphony v Česku za červen 2017

TOP 10: Nejprodávanější smartphony v Česku za červen 2017

** V červnu jsme nejvíc kupovali modely s cenovkou do 7 tisíc ** Ze značek převládá Samsung a Huawei ** Nejoblíbenějším smartphonem od Applu je iPhone SE

21.  7.  2017 | Láska Jan | 8


komerční sdělení

Komerční sdělení