Oskar: posílejte z webu skupinové textovky

Oskarovi zákazníci nyní mohou z Internetu posílat skupinové textovky až sedmi přátelům najednou. Co tato služba nabízí???
Oskar: posílejte z webu skupinové textovky

Od pondělí 4. března máte možnost využívat dalších zdokonalení Internetové Samoobsluhy. V nabídce odkazu Můj Oskar na www.oskarmobil.cz nyní můžete ovládat svůj účet, aktivovat nové služby, prohlížet své faktury, posílat hromadné textovky nebo třeba pár kliky personalizovat svou vstupní WAPovou stránku. Všechno rychle, jednoduše, pohodlně a 7 dní v týdnu.

Nabídka služby Můj Oskar je rozdělena do dvou sekcí: Můj účet a Mé služby. Můj účet shrnuje vše, co se týká plateb za Oskarovy služby: zde zjistíte aktuální výši plateb, prohlédnete si své poslední faktury, zkontrolujete stav volací zálohy nebo si nastavíte inkasní platbu. V Mých službách lze především aktivovat nebo měnit nastavení Oskarových služeb jako GPRS> Vždy připojen, podrobné vyučtování nebo třeba SMS E-mail.

Úplnou novinkou v sekci Mé služby je možnost posílání skupinových esemesek. Jeden a tentýž text lze z Oskarovy Internetové Samoobsluhy rozeslat současně až na sedm čísel v Oskarově síti. Textovky vytvořené v Oskarově Internetové Samoobsluze mají navíc vyšší prioritu než ty z veřejného webu, takže adresátům dorazí rychleji a bezpečněji.

Tento článek vychází z tiskové zprávy společnosti Český Mobil.

Diskuze (33) Další článek: Špičková japonská žehlička: NEC 515

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Web, Oskar, Text

Určitě si přečtěte