Oskar pro firmy: ceny, nabídky

Oskar nedávno spustil svou speciální nabídku pro firemní zákazníky. Chcete znát konkrétnější nabídku? Do 15. května máte šanci přijít k mobilu téměř zadarmo.
Oskar pro firmy: ceny, nabídky
Nedávno Oskar představil své služby pro velké zákazníky; základní informace jsme už na MobilManii zveřejnili.

Programy Business jsou určeny pro všechny právnické osoby – tedy firmy i drobné živnostníky. Jedinou podmínkou pro získání této zvýhodněné nabídky je nutnost vlastnit – nebo chtít vlastnit – minimálně pět karet SIM s některým z Oskarových tarifů Volám málo, Volám často a Volám stále. Pokud chcete Oskarty nebo Slyším Vás, nejste pro Oskara byznys zákazníkem a zvýhodněné nabídky jeho služeb nemůžete využít.

Co můžete získat

Pokud již máte mobilní telefony a potřebujete jen karty SIM, máte o starost méně. Pokud mobilní telefony potřebujete, můžete si zakoupit kterýkoli telefon z Oskarovy nabídky. Cena, kterou za přístroj zaplatíte se určuje podle počtu aktivovaných SIM karet a podle délky smlouvy, kterou s Oskarem uzavřete (je tedy smluvní). Nemusíte také mít stejný počet telefonů jako karet SIM. Toto řešení je výhodné ve firmě, kde si telefon bere ten, kdo jej zrovna potřebuje.

Něco Extra?

Za zvláštní příplatek (400 Kč k Volám málo, 150 Kč k Volám stále) k běžnému tarifu můžete také získat speciální službu Oskar Extra, díky které budete moci volat na jakýkoli mobilní telefon v síti Oskar za velmi výhodnou cenu 2 Kč za minutu. Při pořizování tarifů jako velký zákazník také neplatíte žádnou zálohu na roaming, slevu získáte také na doplňky k mobilům jako jsou nejrůznější nabíječky, hands-free sady – a to 10 procent na originální příslušenství a 25 procent na Oskarovo příslušenství.

Zdarma budete dostávat každý měsíc také podrobné vyúčtování a pokud již máte telefonní číslo u jiného operátora, u Oskara budete mít číslo stejné – jen s Oskarovým předčíslím. Podrobné výpisy si však můžete prohlédnout i na Internetu třeba v půli měsíce a nemusíte tak čekat až na vyúčtování. Pokud k Oskarovi přejde vaše firma, dostanete speciální nabídku i pro své rodinné příslušníky, aby mohli být s vámi stále v kontaktu.

Vždy po ruce

Nejjednodušší je Oskarovi zavolat nebo vyplnit speciální formulář, který najdete na jeho stránkách www.oskarmobil.cz. Protože je Oskar všude, přijede za vámi jeho zástupce, který navrhne a spočítá, jaké tarify pro vás budou nejvýhodnější. Do 15. května můžete dokonce získat mobilní telefon zdarma. Přesněji za každých 5 aktivovaných SIM karet dostanete mobilní telefon za 1 korunu!

Oskar již nabízí služby pro velké zákazníky a přichází s docela výhodnou nabídkou. Také jako jediný z českých operátorů zveřejnil nabídky pro tyto zákazníky na svých webových stránkách. Možnost získání mobilu zdarma je v našich krajích neobvyklá a speciální doplněk tarifů Oskar Extra také není k zahození.

Témata článku: Operátoři, Vodafone

6 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Petr Souček 17. 7. 2001 19:16:13
    Tak nevím, který obchodní zástupce má pravdu - můj tvrdí, že není možné...
  • Josef Eder 17. 7. 2001 19:16:13
    Firma, ve které pracuji, přešla pod Oskara od Radiomobilu k 1.4.2001....
  • Petr 17. 7. 2001 19:16:13
    Nezávisle na Vašem článku jsem jednal tento týden se zástupcem. Měnit...
Určitě si přečtěte

Vodafone obohatil nabídku o Nokii 3, starší modely zlevnily [ceník]

Vodafone obohatil nabídku o Nokii 3, starší modely zlevnily [ceník]

** Novou Nokii 3 můžete mít za necelé čtyři tisíce ** Zlevňovaly iPhony, Huawei P10 (lite) a Xperia XCompact ** Suveréně nejdražším zařízením se stal 12.9 iPad Pro za 37 777 Kč

31.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 1

Vodafone Smart V8: kdeže loňské sněhy jsou [recenze]

Vodafone Smart V8: kdeže loňské sněhy jsou [recenze]

** Vodafone Smart V8 je letošní jedničkou modelové řady od Vodafonu ** Svou výbavou se řadí do nižší střední třídy ** Lákat bude na kovové zpracování nebo čtečku otisků prstů

30.  7.  2017 | Měchura Milan | 9

Vodafone Smart N8: dravější konkurence mu bere vítr z plachet [recenze]

Vodafone Smart N8: dravější konkurence mu bere vítr z plachet [recenze]

** Evoluce osvědčeného konceptu bez výrazných chyb ** Konkurence nespí a pořádně Vodafonu zatápí ** Zajímavý poměr cena/výkon už není tak atraktivní jako dříve

27.  7.  2017 | Herodek Martin | 14

TOP 10: Nejprodávanější smartphony v Česku za červen 2017

TOP 10: Nejprodávanější smartphony v Česku za červen 2017

** V červnu jsme nejvíc kupovali modely s cenovkou do 7 tisíc ** Ze značek převládá Samsung a Huawei ** Nejoblíbenějším smartphonem od Applu je iPhone SE

21.  7.  2017 | Láska Jan | 8


komerční sdělení

Komerční sdělení