Oskar pro firmy: ceny, nabídky

Oskar nedávno spustil svou speciální nabídku pro firemní zákazníky. Chcete znát konkrétnější nabídku? Do 15. května máte šanci přijít k mobilu téměř zadarmo.
Oskar pro firmy: ceny, nabídky
Nedávno Oskar představil své služby pro velké zákazníky; základní informace jsme už na MobilManii zveřejnili.

Programy Business jsou určeny pro všechny právnické osoby – tedy firmy i drobné živnostníky. Jedinou podmínkou pro získání této zvýhodněné nabídky je nutnost vlastnit – nebo chtít vlastnit – minimálně pět karet SIM s některým z Oskarových tarifů Volám málo, Volám často a Volám stále. Pokud chcete Oskarty nebo Slyším Vás, nejste pro Oskara byznys zákazníkem a zvýhodněné nabídky jeho služeb nemůžete využít.

Co můžete získat

Pokud již máte mobilní telefony a potřebujete jen karty SIM, máte o starost méně. Pokud mobilní telefony potřebujete, můžete si zakoupit kterýkoli telefon z Oskarovy nabídky. Cena, kterou za přístroj zaplatíte se určuje podle počtu aktivovaných SIM karet a podle délky smlouvy, kterou s Oskarem uzavřete (je tedy smluvní). Nemusíte také mít stejný počet telefonů jako karet SIM. Toto řešení je výhodné ve firmě, kde si telefon bere ten, kdo jej zrovna potřebuje.

Něco Extra?

Za zvláštní příplatek (400 Kč k Volám málo, 150 Kč k Volám stále) k běžnému tarifu můžete také získat speciální službu Oskar Extra, díky které budete moci volat na jakýkoli mobilní telefon v síti Oskar za velmi výhodnou cenu 2 Kč za minutu. Při pořizování tarifů jako velký zákazník také neplatíte žádnou zálohu na roaming, slevu získáte také na doplňky k mobilům jako jsou nejrůznější nabíječky, hands-free sady – a to 10 procent na originální příslušenství a 25 procent na Oskarovo příslušenství.

Zdarma budete dostávat každý měsíc také podrobné vyúčtování a pokud již máte telefonní číslo u jiného operátora, u Oskara budete mít číslo stejné – jen s Oskarovým předčíslím. Podrobné výpisy si však můžete prohlédnout i na Internetu třeba v půli měsíce a nemusíte tak čekat až na vyúčtování. Pokud k Oskarovi přejde vaše firma, dostanete speciální nabídku i pro své rodinné příslušníky, aby mohli být s vámi stále v kontaktu.

Vždy po ruce

Nejjednodušší je Oskarovi zavolat nebo vyplnit speciální formulář, který najdete na jeho stránkách www.oskarmobil.cz. Protože je Oskar všude, přijede za vámi jeho zástupce, který navrhne a spočítá, jaké tarify pro vás budou nejvýhodnější. Do 15. května můžete dokonce získat mobilní telefon zdarma. Přesněji za každých 5 aktivovaných SIM karet dostanete mobilní telefon za 1 korunu!

Oskar již nabízí služby pro velké zákazníky a přichází s docela výhodnou nabídkou. Také jako jediný z českých operátorů zveřejnil nabídky pro tyto zákazníky na svých webových stránkách. Možnost získání mobilu zdarma je v našich krajích neobvyklá a speciální doplněk tarifů Oskar Extra také není k zahození.

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Oskar

Určitě si přečtěte

Vodafone rozsekal internet. Dílky jsou neomezené, první dva stojí po 99 Kč

Vodafone rozsekal internet. Dílky jsou neomezené, první dva stojí po 99 Kč

** Vodafone hlásá revoluci, ale jednoduché to mít nebude ** Pass jsou příplatkové balíčky pro sociální sítě, chatovací aplikace, hudbu a video ** Uživatelé budou zmatení, který provoz se kam počítá

5.  10.  2017 | Kůžel Filip, Posejpal Jan | 81

V říjnu se u Vodafonu urodilo: iPhone 8, nebo nejmenší superphone Xperia XZ1 Compact

V říjnu se u Vodafonu urodilo: iPhone 8, nebo nejmenší superphone Xperia XZ1 Compact

** Nový iPhone 8 startuje na ceně 20 977 Kč, starší modely padly o tisíce ** Další podzimní novinkou je Xperia XZ1 od Sony včetně verze Compact ** Ostatní modely šly s cenou dolů až o tisícovku, třeba Huawei P9 lite

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 5

Smart Tab N8: Konkurence spí, Vodafone podřimuje [recenze]

Smart Tab N8: Konkurence spí, Vodafone podřimuje [recenze]

** Nový tablet od Vodafonu má 10palcový displej a podporuje LTE ** Konkurenční výhodou je téměř čistý Android 7.0 Nougat ** Na jedno nabití bez problémů vydrží i celý týden

29.  9.  2017 | Měchura Milan | 27

Vodafone v září: Samsung Galaxy Note 8 a akce na modely S8 a S8+

Vodafone v září: Samsung Galaxy Note 8 a akce na modely S8 a S8+

** Za 8 377 Kč pořídíte solidně vybavený LG Q6 s 13 MPx fotoaparátem ** Za solidních pět a půl tisíce je k mání hliníková Nokia 5 ** Chcete-li slevu, pár měsíců starý LG G6 zlevnil o 3 000 Kč

30.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 3