Oskar pro firmy: ceny, nabídky

Oskar nedávno spustil svou speciální nabídku pro firemní zákazníky. Chcete znát konkrétnější nabídku? Do 15. května máte šanci přijít k mobilu téměř zadarmo.
Oskar pro firmy: ceny, nabídky
Nedávno Oskar představil své služby pro velké zákazníky; základní informace jsme už na MobilManii zveřejnili.

Programy Business jsou určeny pro všechny právnické osoby – tedy firmy i drobné živnostníky. Jedinou podmínkou pro získání této zvýhodněné nabídky je nutnost vlastnit – nebo chtít vlastnit – minimálně pět karet SIM s některým z Oskarových tarifů Volám málo, Volám často a Volám stále. Pokud chcete Oskarty nebo Slyším Vás, nejste pro Oskara byznys zákazníkem a zvýhodněné nabídky jeho služeb nemůžete využít.

Co můžete získat

Pokud již máte mobilní telefony a potřebujete jen karty SIM, máte o starost méně. Pokud mobilní telefony potřebujete, můžete si zakoupit kterýkoli telefon z Oskarovy nabídky. Cena, kterou za přístroj zaplatíte se určuje podle počtu aktivovaných SIM karet a podle délky smlouvy, kterou s Oskarem uzavřete (je tedy smluvní). Nemusíte také mít stejný počet telefonů jako karet SIM. Toto řešení je výhodné ve firmě, kde si telefon bere ten, kdo jej zrovna potřebuje.

Něco Extra?

Za zvláštní příplatek (400 Kč k Volám málo, 150 Kč k Volám stále) k běžnému tarifu můžete také získat speciální službu Oskar Extra, díky které budete moci volat na jakýkoli mobilní telefon v síti Oskar za velmi výhodnou cenu 2 Kč za minutu. Při pořizování tarifů jako velký zákazník také neplatíte žádnou zálohu na roaming, slevu získáte také na doplňky k mobilům jako jsou nejrůznější nabíječky, hands-free sady – a to 10 procent na originální příslušenství a 25 procent na Oskarovo příslušenství.

Zdarma budete dostávat každý měsíc také podrobné vyúčtování a pokud již máte telefonní číslo u jiného operátora, u Oskara budete mít číslo stejné – jen s Oskarovým předčíslím. Podrobné výpisy si však můžete prohlédnout i na Internetu třeba v půli měsíce a nemusíte tak čekat až na vyúčtování. Pokud k Oskarovi přejde vaše firma, dostanete speciální nabídku i pro své rodinné příslušníky, aby mohli být s vámi stále v kontaktu.

Vždy po ruce

Nejjednodušší je Oskarovi zavolat nebo vyplnit speciální formulář, který najdete na jeho stránkách www.oskarmobil.cz. Protože je Oskar všude, přijede za vámi jeho zástupce, který navrhne a spočítá, jaké tarify pro vás budou nejvýhodnější. Do 15. května můžete dokonce získat mobilní telefon zdarma. Přesněji za každých 5 aktivovaných SIM karet dostanete mobilní telefon za 1 korunu!

Oskar již nabízí služby pro velké zákazníky a přichází s docela výhodnou nabídkou. Také jako jediný z českých operátorů zveřejnil nabídky pro tyto zákazníky na svých webových stránkách. Možnost získání mobilu zdarma je v našich krajích neobvyklá a speciální doplněk tarifů Oskar Extra také není k zahození.

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Oskar

Určitě si přečtěte

Nokia 8 v prosincovém ceníku Vodafonu. „Pětka“ zlevnila pod 5 tisíc

Nokia 8 v prosincovém ceníku Vodafonu. „Pětka“ zlevnila pod 5 tisíc

** Ve zvýhodněné kategorii „pro věrné“ je tento měsíc 13 modelů ** Prosincovou novinkou je nejvybavenější Nokia s „čistým“ Androidem ** Pokud upíšete duši na dvě léta, dostanete slevu 2 000 Kč

4.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 3

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34

StreamOn a Video Pass: T-Mobile a Vodafone mají průšvih a měli by jej rychle napravit

StreamOn a Video Pass: T-Mobile a Vodafone mají průšvih a měli by jej rychle napravit

** T-Mobile s Vodafonem představili balíčky pro neomezené video ** Ale pozor, reklamy třeba na YouTube, ukrajují ze základního limitu ** Nevědomky tak můžete prosurfovat cenná data a dokupovat další

17.  11.  2017 | Pospíšil Aleš | 40