Oskar rozdává kredit pro Oskarty

Pokud máte Oskartu a máte přístup do Oskarovy samoobsluhy, můžete během několika minut získat ke svému kredit padesát korun. A ani se nemusíte tolik snaži.
Oskar rozdává kredit pro Oskarty
Pokud patříte mezi Oskarovy zákazníky využívající jeho předplacenou službu Oskarta, tak zajisté víte, že spolu se SIM kartou a informačními letáčky jste obdrželi také Odpovědní kartu.

Pokud jste si přáli „aktivně využívat výhod svého osobního číselného hesla“, tak vám nezbylo nic jiného než ji vyplnit. Oskarovi jste museli sdělit své telefonní číslo, jméno, příjmení, adresu, věk a e-mail. Na oplátku vám Oskar zpřístupnil Oskarovu samoobsluhu, podrobné výpisy hovorů, možnost dobíjení kreditu přes Internet a některé další výhody. Jednou z oněch výhod je nyní kredit ve výši 50 Kč, a to zcela zdarma.

Jak navýšit svůj kredit o 50 Kč zdarma?

Uživatelům služby Oskarta, kteří vyplnili odpovědní kartu, ať už písemnou nebo elektronickou, přijde nebo již přišel v nejbližších dnech od Oskara dopis. V tomto dopise se píše, že Oskar pro své zákazníky chystá mnoho překvapení a nových služeb a že vzájemná komunikace mezi zákazníky a Oskarem je nesmírně důležitá.

Kromě tohoto dopisu však obdržíte také dotazník, který je zase nesmírně důležitý pro získání oněch 50 Kč na váš účet. Pokud jej vyplníte, zašlete v přiložené obálce a učiníte tak do 20. března 2001, tak od Oskara jako malý dárek obdržíte padesátikorunový kredit zdarma, a to nejpozději do 10. dubna 2001. Na obálku není třeba lepit známku, takže poslání vás nic nestojí.

Jestliže dáváte spíše přednost elektronickému dotazníku, tak ten naleznete na adrese http://www.oskarmobil.cz/otazky. Zde se vás Oskar dotáže na vaše telefonní číslo a na váš kód, který naleznete v horní části přiloženého formuláře, který jste obdrželi poštou. Další postup je již stejný jako v „papírovém“ formuláři.

Na co se vás budou ptát?

Na rozdíl od odpovědní karty, po vás nebude v tomto formuláři Oskar požadovat žádná osobní data, tedy pokud se dobrovolně nerozhodnete mu je poskytnout. Tyto osobní údaje nejsou podmínkou pro získání kreditu zdarma.

Dotazník obsahuje celkem 12 otázek, z nichž odpovědět musíte na prvních jedenáct z nich:

 • Jak jste spokojen s předplacenou službou Oskarta?
 • Vyhovují Vám hodnoty dobíjecích kuponů?
 • Jakým způsobem nejčastěji dobíjíte svůj volací kredit?
 • Vyhovoval by Vám jiný způsob dobíjení?
 • Mám o Vás správné údaje?
 • Jaké máte zkušenosti s voláním na *77?
 • Zjišťujete svůj aktuální zůstatek kreditu prostřednictvím *22#?
 • Používal jste již dříve (před Oskartou) jinou předplacenou službu?
 • Používáte souběžně s Oskartou jiného operátora?
 • Oskar připravuje časopis pro uživatele Oskarty. Měl byste zájem o jeho zaslání?
 • Měl byste zájem o některý z mých tarifních měsíčních programů?

Padesát kaček je vašich

Po zodpovězení těchto jedenácti otázek je padesátikorunový kredit váš (pokud svou odpověď odešlete včas). U každé otázky máte na výběr z několika možností a pouze u tří z nich se musíte rozepisovat. V poslední, nepovinné, otázce se vás Oskar ptá na vaši e-mailovou adresu, věk (nevím proč, když věk a e-mail už každý zákazník přeci vyplňoval v odpovědní kartě), povolání a vaše zájmy a záliby.

Pokud vyplňujete písemnou formu dotazníku, tak musíte pro získání kreditu zdarma ještě stvrdit svým podpisem, že souhlasíte se zařazením do marketingové databáze společnosti Český Mobil, a. s. (provozovatel sítě Oskar) a všech zpracovatelů této databáze do odvolání.

Diskuze (24) | Kompletní přehled mobilů EuroTel a další novinky

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Kredit, Oskar

Určitě si přečtěte

Balíček StreamOn narazil u „německého ČTÚ“. Porušuje síťovou neutralitu

Balíček StreamOn narazil u „německého ČTÚ“. Porušuje síťovou neutralitu

** Balíčky Vodafone Video Pass a T-Mobile StreamOn se řeší i u nás ** Tuzemský regulátor naznačuje, že o verdiktu německých kolegů ví ** Vodafone Video Pass může mít problém kvůli redukci kvality videa

Dnes | Pospíšil Aleš | 1

Vodafone v lednu začne prodávat Xiaomi a přidá velké povánoční slevy [ceník]

Vodafone v lednu začne prodávat Xiaomi a přidá velké povánoční slevy [ceník]

** Výkon za rozumnou cenu, takové jsou dle Vodafonu modely Xiaomi ** Top model Xiaomi Mi MIX 2 vyjde na necelých 15 tisíc korun ** Operátor v lednu výrazně zlevňuje, ceny jdou dolů o tisíce

31.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 14

Volali jsme jako jindy v neděli, o stovky procent vyskočily na Štědrý den data

Volali jsme jako jindy v neděli, o stovky procent vyskočily na Štědrý den data

** Selfíčko s dárečkem jedině přes messenger a přes Wi-Fi ** Nejvíce volali, SMSkovali a datovali zákazníci T-Mobilu ** Průměrná hodnota přenesených dat na SIM se pohybuje od 40 do 60 MB

25.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 17

Nokia 8 v prosincovém ceníku Vodafonu. „Pětka“ zlevnila pod 5 tisíc

Nokia 8 v prosincovém ceníku Vodafonu. „Pětka“ zlevnila pod 5 tisíc

** Ve zvýhodněné kategorii „pro věrné“ je tento měsíc 13 modelů ** Prosincovou novinkou je nejvybavenější Nokia s „čistým“ Androidem ** Pokud upíšete duši na dvě léta, dostanete slevu 2 000 Kč

4.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 3