Oskar: S námi přečíslování přežijete

Z důvodů blížícího se podzimního přečíslování připravil Oskar speciální balíček, který maximálně zmírní následky spojené s úpravou telefonních čísel u všech kontaktů v telefonu. V jeho nabídce se můžete setkat s balíčkem společnosti Compelson obsahující osvědčený SIMedit a čtečku karet SIM.
Oskar: S námi přečíslování přežijete

Mravenčí práce

Málokdo si dnes uvědomuje, že během září bude muset zeditovat všechny své záznamy v telefonním seznamu a upravit staré čísla za nové. Nejhůře na tom budou majitelé zvlášť obsáhlých seznamů. Jedinou rozumnou pomocí je editovat obsah karty SIM skrze speciální software v počítači.

Klepněte pro větší obrázek

O tom, že Oskar s uživateli cítí, svědčí fakt, že ve spolupráci se společností Compelson připravil balíček obsahující čtečku SIM karet a program SIMedit. Obsáhlou recenzi programu SIMedit jsme vám přinesli v tomto článku. Pomocí něho můžete upravovat kontakty nebo zálohovat obsah karty SIM. Největší užitek z nabízeného balíčku budou mít především firmy s větším počtem mobilních telefonů, kterým výrazně ulehčí přepisování a správu kontaktů.

Cena balíčku není zatím známá a jakmile bude zveřejněna, budeme o ní informovat.

Diskuze (55) Další článek: Nokia 3510: ta, která si na nic nehraje (test)

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Compelson, Oskar

Určitě si přečtěte