Oskar spustil dobíjení z bankomatů a má další novinky!

Od dnešního dne můžete z bankomatů nejen dobíjet Oskarty, ale také kompletně ovládat svůj účet: platit faktury, navyšovat volací zálohu nebo aktivovat roaming.
Oskar spustil dobíjení z bankomatů a má další novinky!
Od 26. února přichází Oskar s novou službou pro své zákazníky – ovládání účtu z bankomatu. Pro tuto službu si Oskar za své partnery vybral banky ČSOB, KB a IPB. Po celém území naší republiky je umístěno více jak 150 bankomatů výše uvedených bankovních domů, vedle kterých kromě log jednotlivých platebních karet naleznete také červené logo Oskara. Pokud však nevlastníte účet u jedné z těchto bank, tak nezoufejte – dobíjet můžete i kreditní kartou od jakékoliv jiné banky.

Dobíjení Oskaret

Jestliže patříte mezi majitele Oskarovy předplacené karty Oskarta, tak vám tyto bankomaty nabídnou možnost rychlého dobití vašeho či cizího účtu. Chtěli byste si dobít kredit na Oskartě přímo z vaší kreditní karty a nevíte kde? Zavolejte na linku OskarKontakt (0800 177117), tam se vás operátor dotáže na město, kde se právě nacházíte, a poradí vám, kde naleznete nejbližší bankomat, kde byste si mohli vaši Oskartu dobít.

Samotné dobíjení je velice snadnou záležitostí:

  • vložíte vaši kreditní kartu,
  • v menu bankomatu zvolíte položku Oskar,
  • zadáte telefonní číslo, které si přejete dobít,
  • zadáte telefonní číslo, na které chcete doručit textovou zprávu o úspěšném dobití,
  • vyberete hodnotu dobíjecího kupónu.

A teď již nezbývá než pár minut počkat (většinou však dobití proběhne ihned) a celá transakce je skončená. Ale pozor – pokud se rozhodnete pro tento způsob navýšení vašeho či cizího kreditu, tak spolu s vámi zvolenou částkou a případným bonusem (u kupónu za 800 Kč je bonus 100 Kč a u kupónu za 1500 Kč je bonus 300 Kč) obdržíte také zvláštní bonus ve výši 50 Kč. Tento bonus bude dle neoficiálních informací Oskar dávat svým zákazníkům, kteří tuto službu využijí, až do konce letošního června.

Ovládání Oskarových tarifních programů

A co přináší nová služba pro majitele tarifních programů?

  • Možnost navýšit volací zálohu,
  • možnost složení zálohy na roaming a mezinárodní hovory,
  • a možnost uhrazení faktury.

Pro první dvě možnosti vám postačí jen příslušný bankomat a vaše kreditní karta. Pokud byste se však rozhodli pro úhradu faktury přímo pomocí jednoho z oněch 150 bankomatů, tak potřebujete ještě znát číslo vaší poslední faktury. To se dozvíte buď přímo na faktuře nebo vám jej sdělí operátor infolinky <608).

Potřebujete daňový doklad?

Pokud potřebujete daňový doklad na dobití vaší Oskarty, či uhrazení vaši faktury, tak vám jej bankomat na požádání vytiskne.

A teď na rovinu: Není to paráda?

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Dobíjení, Oskar, Bankomat

Určitě si přečtěte

Vodafone rozsekal internet. Dílky jsou neomezené, první dva stojí po 99 Kč

Vodafone rozsekal internet. Dílky jsou neomezené, první dva stojí po 99 Kč

** Vodafone hlásá revoluci, ale jednoduché to mít nebude ** Pass jsou příplatkové balíčky pro sociální sítě, chatovací aplikace, hudbu a video ** Uživatelé budou zmatení, který provoz se kam počítá

5.  10.  2017 | Kůžel Filip, Posejpal Jan | 81

V říjnu se u Vodafonu urodilo: iPhone 8, nebo nejmenší superphone Xperia XZ1 Compact

V říjnu se u Vodafonu urodilo: iPhone 8, nebo nejmenší superphone Xperia XZ1 Compact

** Nový iPhone 8 startuje na ceně 20 977 Kč, starší modely padly o tisíce ** Další podzimní novinkou je Xperia XZ1 od Sony včetně verze Compact ** Ostatní modely šly s cenou dolů až o tisícovku, třeba Huawei P9 lite

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 5

Smart Tab N8: Konkurence spí, Vodafone podřimuje [recenze]

Smart Tab N8: Konkurence spí, Vodafone podřimuje [recenze]

** Nový tablet od Vodafonu má 10palcový displej a podporuje LTE ** Konkurenční výhodou je téměř čistý Android 7.0 Nougat ** Na jedno nabití bez problémů vydrží i celý týden

29.  9.  2017 | Měchura Milan | 27

Vodafone v září: Samsung Galaxy Note 8 a akce na modely S8 a S8+

Vodafone v září: Samsung Galaxy Note 8 a akce na modely S8 a S8+

** Za 8 377 Kč pořídíte solidně vybavený LG Q6 s 13 MPx fotoaparátem ** Za solidních pět a půl tisíce je k mání hliníková Nokia 5 ** Chcete-li slevu, pár měsíců starý LG G6 zlevnil o 3 000 Kč

30.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 3