Oskar vám spočítá, zda s ním ušetříte

Máte Paegas nebo Eurotel, chtěli byste k Oskarovi a nevíte, zda sa vám to vyplatí? Oskar vám přesně spočítá, kolik s ním ušetříte a vybere vám vhodný tarif.
Oskar vám spočítá, zda s ním ušetříte
Náš nejmladší operátor si již od začátku svého působení na našem trhu získal svůj specifický image. Jeho originální, mnohdy i vtipné, reklamy se staly jistým zpestřením monotónních reklam ostatních operátorů. Prostě Oskar přišel již od začátku s jiným přístupem k zákazníkům, ostatně v zemi, kde byli již dva silní operátoři, z nichž každý měl přibližně milion zákazníků, mu nic jiného také nezbývalo.

Pořád něco nového

Z Oskara je nyní již „dospělý“ konkurence schopný operátor s kvalitním pokrytím a s kvalitními službami. Právě z této pozice se nyní snaží Oskar svou novou reklamní kampaní, která se právě rozbíhá, zaútočit na klienty svých konkurentů, a to jedním prostým argumentem: s Oskarem vás totiž telefonování v mnoha případech vyjde levněji. Chcete vědět přesně o kolik? Ode dneška vám na tuto otázku odpoví pracovníci linky OskarKontakt (0800 177117).

Volejte a ptejte se

Samozřejmě, že mi to nedalo, a službu jsem náležitě vyzkoušel. Zavolal jsem na Oskarkontakt s tím, že vlastním tarif Eurotel Relax Plus a že by mne zajímalo, o kolik by mě vyšlo vooání s oskarem levněji. Operátorka se mě tedy zeptala na to, kolik minut měsíčně zhruba provolám do jednotlivých sítí, do hlasové schránky a kolik měsíčně zašlu textovek. Když jsem jí tyto otázky zodpověděl, nabídla mi všechny tarify, u kterých bych v síti Oskar zaplatil méně než v síti Eurotel, a to včetně výše částky, o kterou by mé měsíční náklady na telefonování klesly. Poté mi ještě nabídla, zda bych si nepřál poštou zaslat podrobné informace o službách a tarifních programech sítě Oskar.

Poznámka: Během několika týdnů by měla být služba dostupná také na webu Oskara. Příkládáme obrázek, jak bude vypadat přepočet z Paegasího tarifu do Oskarových.

Přepočet faktury od Paegasu; zatím prázdný

Přejít, nepřejít...

Nezbývá tedy než dodat, že Oskar získal konečně kvalitní pokrytí po celém území republiky a nyní se pouští do tvrdého boje o zákazníka se svou konkurencí. Uvidíme, jak dlouho mu to vydrží a také jakými kroky odpoví Eurotel a Paegas. Každopádně to vypadá, že pro nás, obyčejné zákazníky, přichází doba, kdy „si bude mobilní telefon moci pořídit opravdu každý“.

Poznámka: Aby hodnocení mohlo být objektivnější, zkoušel jsem volat několikrát a vždy jsem se ptal na jiný tarifní program, a to jak sítě Eurotel, tak sítě Paegas. Kromě jednoho případu, kdy operátor nebyl příliš vstřícný, se mi dostalo vždy vzorové obsluhy.

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Oskar

Určitě si přečtěte

Vodafone rozsekal internet. Dílky jsou neomezené, první dva stojí po 99 Kč

Vodafone rozsekal internet. Dílky jsou neomezené, první dva stojí po 99 Kč

** Vodafone hlásá revoluci, ale jednoduché to mít nebude ** Pass jsou příplatkové balíčky pro sociální sítě, chatovací aplikace, hudbu a video ** Uživatelé budou zmatení, který provoz se kam počítá

5.  10.  2017 | Kůžel Filip, Posejpal Jan | 81

V říjnu se u Vodafonu urodilo: iPhone 8, nebo nejmenší superphone Xperia XZ1 Compact

V říjnu se u Vodafonu urodilo: iPhone 8, nebo nejmenší superphone Xperia XZ1 Compact

** Nový iPhone 8 startuje na ceně 20 977 Kč, starší modely padly o tisíce ** Další podzimní novinkou je Xperia XZ1 od Sony včetně verze Compact ** Ostatní modely šly s cenou dolů až o tisícovku, třeba Huawei P9 lite

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 5

Smart Tab N8: Konkurence spí, Vodafone podřimuje [recenze]

Smart Tab N8: Konkurence spí, Vodafone podřimuje [recenze]

** Nový tablet od Vodafonu má 10palcový displej a podporuje LTE ** Konkurenční výhodou je téměř čistý Android 7.0 Nougat ** Na jedno nabití bez problémů vydrží i celý týden

29.  9.  2017 | Měchura Milan | 27

Vodafone v září: Samsung Galaxy Note 8 a akce na modely S8 a S8+

Vodafone v září: Samsung Galaxy Note 8 a akce na modely S8 a S8+

** Za 8 377 Kč pořídíte solidně vybavený LG Q6 s 13 MPx fotoaparátem ** Za solidních pět a půl tisíce je k mání hliníková Nokia 5 ** Chcete-li slevu, pár měsíců starý LG G6 zlevnil o 3 000 Kč

30.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 3