Oskar vám spočítá, zda s ním ušetříte

Máte Paegas nebo Eurotel, chtěli byste k Oskarovi a nevíte, zda sa vám to vyplatí? Oskar vám přesně spočítá, kolik s ním ušetříte a vybere vám vhodný tarif.
Oskar vám spočítá, zda s ním ušetříte
Náš nejmladší operátor si již od začátku svého působení na našem trhu získal svůj specifický image. Jeho originální, mnohdy i vtipné, reklamy se staly jistým zpestřením monotónních reklam ostatních operátorů. Prostě Oskar přišel již od začátku s jiným přístupem k zákazníkům, ostatně v zemi, kde byli již dva silní operátoři, z nichž každý měl přibližně milion zákazníků, mu nic jiného také nezbývalo.

Pořád něco nového

Z Oskara je nyní již „dospělý“ konkurence schopný operátor s kvalitním pokrytím a s kvalitními službami. Právě z této pozice se nyní snaží Oskar svou novou reklamní kampaní, která se právě rozbíhá, zaútočit na klienty svých konkurentů, a to jedním prostým argumentem: s Oskarem vás totiž telefonování v mnoha případech vyjde levněji. Chcete vědět přesně o kolik? Ode dneška vám na tuto otázku odpoví pracovníci linky OskarKontakt (0800 177117).

Volejte a ptejte se

Samozřejmě, že mi to nedalo, a službu jsem náležitě vyzkoušel. Zavolal jsem na Oskarkontakt s tím, že vlastním tarif Eurotel Relax Plus a že by mne zajímalo, o kolik by mě vyšlo vooání s oskarem levněji. Operátorka se mě tedy zeptala na to, kolik minut měsíčně zhruba provolám do jednotlivých sítí, do hlasové schránky a kolik měsíčně zašlu textovek. Když jsem jí tyto otázky zodpověděl, nabídla mi všechny tarify, u kterých bych v síti Oskar zaplatil méně než v síti Eurotel, a to včetně výše částky, o kterou by mé měsíční náklady na telefonování klesly. Poté mi ještě nabídla, zda bych si nepřál poštou zaslat podrobné informace o službách a tarifních programech sítě Oskar.

Poznámka: Během několika týdnů by měla být služba dostupná také na webu Oskara. Příkládáme obrázek, jak bude vypadat přepočet z Paegasího tarifu do Oskarových.

Přepočet faktury od Paegasu; zatím prázdný

Přejít, nepřejít...

Nezbývá tedy než dodat, že Oskar získal konečně kvalitní pokrytí po celém území republiky a nyní se pouští do tvrdého boje o zákazníka se svou konkurencí. Uvidíme, jak dlouho mu to vydrží a také jakými kroky odpoví Eurotel a Paegas. Každopádně to vypadá, že pro nás, obyčejné zákazníky, přichází doba, kdy „si bude mobilní telefon moci pořídit opravdu každý“.

Poznámka: Aby hodnocení mohlo být objektivnější, zkoušel jsem volat několikrát a vždy jsem se ptal na jiný tarifní program, a to jak sítě Eurotel, tak sítě Paegas. Kromě jednoho případu, kdy operátor nebyl příliš vstřícný, se mi dostalo vždy vzorové obsluhy.

Diskuze (17) Další článek: Budou mobily bezpečnější?

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Oskar


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21