Oskar zavádí holubí poštu

Oskar, nejmladší český mobilní operátor oznámil 1. dubna neuvěřitelnou novinku - implementoval do své sítě službu holubí pošty.
Oskar zavádí holubí poštu
Oskar, nejmladší český mobilní operátor oznámil 1. dubna neuvěřitelnou novinku - implementoval do své sítě službu holubí pošty. Za velmi příznivé ceny si můžete obejdnat již vycvičeného poštovního holuba.

Naši zákaznící si mají možnost vybrat z několika tarifních programů dle toho, jak hodlají tuto poštu využívat, řekl nejmenovaný zdroj. Cena za jednotlivé programy ještě nebyl zveřejněna. Lidské názvy tarifních programů jsou pro Oskara běžné:

  • Lítám stále
  • Lítám málo
  • Lítám občas
  • Chodím pěšky

Již z názvů nových programů je zřetelné, pro jaké spektrum zákazníků jsou určeny a že každý má možnost vybrat si program podle svých potřeb. Vybrat si taky můžete ze dvou dotovaných poštovních holubů - Pepíka a Emila - nebo zvolit sice dražšího, ale výkonného poštovního holuba Karlíka.

V současné době prochází holubí pošta - stejně jako každá jiná novinka - sérií velmi náročných testů. Ty mají za úkol zaručit bezproblémový provoz.

A jen pro připomenutí: dnes je prvního dubna. Rádi bychom se také omluvili společnosti Český Mobil, že jsme si na její účet ztropili aprílový žert.

Diskuze (12) Další článek: EuroTel zdražuje hovory z Go do Paegasu

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Oskar, Bezproblémový provoz


Určitě si přečtěte

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39