Oskar: Zeptejte se na co chcete

Pravidelní návštěvníci Oskarovy webové samoobsluhy si jistě všimli, že v pravém navigačním pruhu přibyla nová položka: Ptejte se. Co sa za ní skrývá?
Oskar: Zeptejte se na co chcete
Oskar nám za poslední rok docela vyrostl - a tak se ní čemu divit, že se množí dotazy jeho zákazníků. Proto je připraven odpovídat prostřednictvím své samoobsluhy na individuální dotazy. Všechny tyto dotazy, které byly Oskarovi položeny si můžete přečíst právě na těchto stránkách.

K čemu to

Oskar zavedením této – v našich krajích – revoluční služby vychází vstříc svým zákazníkům a šetří jejich čas a současně tato služba jistě pomůže snížit vytíženost operátorů na infolinkách, které bývají v poslední době často přetížené.

Pokud tedy máte na Oskara nějaký dotaz, bude nejlepší nejdříve projít rozsáhlou databázi starších dotazů, mezi kterými s největší pravděpodobností naleznete požadovanou odpověď. A pokud ne, můžete se zeptat.

Ptejte se

Abyste mohli poslat svůj dotaz Oskarovi, musíte se nejdříve přihlásit – zadat své jméno, příjmení, adresu elektronické pošty a kontaktní telefon. Po úspěšném přihlášení můžete napsat a odeslat svůj dotaz – Oskar vás upozorní, že vyřízení může trvat až dva dny; my jsme však obdrželi odpověď na naši otázku asi za hodinu.

Celý systém je však pozoruhodný jinou vlastností – umí se učit. Když vám přijde odpověď, která vás neuspokojí, můžete svůj dotaz aktualizovat a dostanete další, podrobnější odpověď. Je to opravdu jednoduché a relativně rychlé.

Jak odpovídá

Odpovědi na dotazy nás ale neuspokojily – náš dojem z celého systému je ten, že odpovědi zpracovává automatický systém, který na jemu neznámé dotazy odpovídá předem připravenou – a ne příliš logickou – větou. Systém si však sám učí od zákazníků a je tedy pravděpodobné, že za nějaký čas bude odpovídat správně a logicky na všechny dotazy.

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Oskar

Určitě si přečtěte

Vodafone rozsekal internet. Dílky jsou neomezené, první dva stojí po 99 Kč

Vodafone rozsekal internet. Dílky jsou neomezené, první dva stojí po 99 Kč

** Vodafone hlásá revoluci, ale jednoduché to mít nebude ** Pass jsou příplatkové balíčky pro sociální sítě, chatovací aplikace, hudbu a video ** Uživatelé budou zmatení, který provoz se kam počítá

5.  10.  2017 | Kůžel Filip, Posejpal Jan | 81

V říjnu se u Vodafonu urodilo: iPhone 8, nebo nejmenší superphone Xperia XZ1 Compact

V říjnu se u Vodafonu urodilo: iPhone 8, nebo nejmenší superphone Xperia XZ1 Compact

** Nový iPhone 8 startuje na ceně 20 977 Kč, starší modely padly o tisíce ** Další podzimní novinkou je Xperia XZ1 od Sony včetně verze Compact ** Ostatní modely šly s cenou dolů až o tisícovku, třeba Huawei P9 lite

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 5

Smart Tab N8: Konkurence spí, Vodafone podřimuje [recenze]

Smart Tab N8: Konkurence spí, Vodafone podřimuje [recenze]

** Nový tablet od Vodafonu má 10palcový displej a podporuje LTE ** Konkurenční výhodou je téměř čistý Android 7.0 Nougat ** Na jedno nabití bez problémů vydrží i celý týden

29.  9.  2017 | Měchura Milan | 27

Vodafone v září: Samsung Galaxy Note 8 a akce na modely S8 a S8+

Vodafone v září: Samsung Galaxy Note 8 a akce na modely S8 a S8+

** Za 8 377 Kč pořídíte solidně vybavený LG Q6 s 13 MPx fotoaparátem ** Za solidních pět a půl tisíce je k mání hliníková Nokia 5 ** Chcete-li slevu, pár měsíců starý LG G6 zlevnil o 3 000 Kč

30.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 3