Oskar: získejte měsíční paušál zdarma

Oskar v těchto dnech rozesílá svým stávajícím zákazníkům speciální nabídku - kupony, které vám mohou zajistit měsíční paušál zdarma. Chcete vědět víc?
Oskar: získejte měsíční paušál zdarma

Střihněte si s Oskamarády

Těmito slovy začíná letáček, který v těchto dnech poštou obdrží (nebo již obdrželi) někteří uživatelé Oskarových tarifních programů Volám Málo, Volám Často a Volám Stále. Spolu s tímto letáčkem pak v dopise najdou také pět kupónů, které jim mohou zajistit jeden měsíc volání bez nutnosti platit měsíční paušální poplatek (zaplatí tedy pouze to, co provolají). Ptáte se jak?

Klepněte pro větší obrázek

Buďte kamarádi!

Oněch pět kupónů může pěti vašim přátelům dopomoci k tomu, že pokud si na speciální lince 0800 17 19 19 aktivují jeden z Oskarových tarifů Volám Málo, Volám Často či Volám Stále, pak získají třetí měsíční paušál a aktivaci služby Oskamarádi zdarma. Jakmile se vám podaří přesvědčit alespoň jednoho kamaráda, tak máte vyhráno - měsíční paušál zdarma je váš. Prosté, jednoduché a nepochybně příjemné. Přivedete nového zákazníka a sami získáte slevu v podobě měsíčního paušálu zdarma.

Za Oskara!

Oskar se svojí novou akcí jasně zaměřil na to, aby se mu podařilo získat co nejvíce zákazníků za co nejméně peněz. Na tom ale není nic špatného - ba naopak. Stávající zákazník ušetří od 150 do 1000 Kč (bez DPH) za měsíční paušál a jeho pět kamarádů může ušetřit to samé spolu s další stokorunou, kterou by museli zaplatit za aktivaci služby Oskamarádi. Pokud i další akce našich mobilních operátorů budou v podobném duchu, tak se budeme mít nepochybně na co těšit. Pokud se chystáte této akce využít pak tak musíte (respektive vaši přátelé) učinit nejpozději do 31. 3. 2002.

 

Diskuze (46) Další článek: Luxusní Nokie: máte zbytečný milion?

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Paušál, Zdarma, Oskar, Měsíční paušál

Určitě si přečtěte