Oskarem zabalený Nuselský most (přehled bleskovek)

Crash test odolných mobilů - Nové telefony u operátorů - T-Mobile MDA III již oficiálně - PDA a notebook od Nokie. Neuniklo vám něco? Nabízíme vám přehled nejúspěšnějších bleskovek minulého týdne.
Oskarem zabalený Nuselský most (přehled bleskovek)
Oskarem zabalený Nuselský most: fotografie s podrobnostmi (oživeno)
O tom, že Oskar „pokryl“ pražský Nuselský most, už asi víte ze včerejší bleskovky a rozsáhlé diskuse ve Fóru. Pokud si nedokážete představit, jak to vypadá, podívejte se na fotografie.

Crash test odolných mobilů: fotogalerie (doplněno)
Uplynulé hodiny jsme nestrávili před monitory a displeji svých počítačů, ale vyrazili jsme do přírody. Měli jsme jediný cíl: ničit mobilní telefony. Tentokrát jsme se v crash testu zaměřili na dva současné odolné mobily Siemens M65 a Nokia 5140, stejné zkoušky ale coby vítěz minulého testu prodělal také Alcatel One Touch 331.

Oskar dnes nepracuje, slaví (+ nové fotky)
Oskar dnes pořádá obrovskou celofiremní akci pro všechny své zaměstnance. Obchody jsou zavřené, na infolince a v dohledovém centru zůstalo pár desítek lidí. Všichni Oskaři jsou v Praze a po úvodu v Sazka Aréně se asi v třiceti autobusech s doprovodem asistenčních vozů přesunuli na Smíchov a další místa.

Nové telefony u operátorů: 7610, 6610i, SGH-D410, M65 a další
Doslechli jsme se o několika nových telefonech, které se od července objeví v nabídkách českých mobilních operátorů. Eurotel začne prodávat Nokii 6610i a v ceníku se objeví také Samsung SGH-D410.

T-Mobile chystá sady Twist s GPRS kartou a modemem
T-Mobile od července nabídne mezi předplacenými sadami Twist dva nezvyklé produkty: datovou kartu pro rozhraní PCMCIA a GPRS modem k počítači. Karta Option GPRS, kterou T-Mobile běžně prodává za 5 999 Kč, bude v sadě Twist stát 5 499 Kč. K tomu získáte i kartu Twist s tarifem Data Unlimited a kredit 50 Kč.

Sony Ericsson K700: až v srpnu a za patnáct tisíc
Dostali jsme oficiální informaci o dostupnosti a ceně Sony Ericssonu K700 v České republice. Tento model, který je v současné době na vrcholu žebříčku mobilních telefonů, se u nás objeví v srpnu za zatím orientační cenu kolem patnácti tisíc korun.

SEmania: Fotografie a video Sony Ericssonu S700
Na serveru SEmania dnes vyšel článek s živými fotografiemi a videem chystaného mobilního telefonu Sony Ericsson S700. Tento megapixelový fotomobil by se měl v prodeji objevit na podzim za cenu patnáct až dvacet tisíc korun.

T-Mobile MDA III již oficiálně
Nemecký T-Mobile dnes oficiálne predstavil MDA III. Prvé informácie ste si o tomto "PDA telefóne" ako ho T-Mobile označuje mohli na našich stránkach už pred dvomi týždňami. Nové MDA III bude vylepšené po viacerých stránkach.

Eurotel od července snižuje aktivační poplatky
Eurotel na prázdniny, tedy od 1. července do 31. srpna snižuje aktivační poplatek k dotovaným mobilním telefonům. Zatímco dnes je nutné k výhodným cenám doplatit 3 564 Kč, od července to bude polovina.

PDA a notebook od Nokie?
Podľa e-zinu theinquirer istý nemenovaný predstaviteľ firma Nokia spomenul pre The Busines zámer Nokie uviesť na trh vlastnú radu vreckových počítačov. Nové PDA by mali byť založené na platforme Series 60.

Váš názor Další článek: Sony Ericsson K700: živá megarecenze (přehled článků)

Témata článku: Ostatní, Alcatel One Touch 331, Nokia 5140, Siemens M65, T-Mobile MDA III, Přehled, Blesk, Oskar, Most


Určitě si přečtěte

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

** Špička portfolia Huawei nepřipouští žádné kompromisy ** Má atraktivní, zapamatovatelný design a spoustu výkonu ** Hlavním lákadlem je unikátní fotoaparát Leica se třemi objektivy

Jan Láska | 70

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40