Oskarova nabídka: Nokia 6310 o tři tisíce levnější!

Oskar nabízí Nokii 6310, Nokii 3330 a Motorolu V.50 s velmi zajímavou několikatisícovou slevou. Chcete vědět víc?
Oskarova nabídka: Nokia 6310 o tři tisíce levnější!

Klepněte pro větší obrázekUnikátní nabídku připravil Oskar pro zákazníky, kteří si od 18. března pořídí jeden z tarifních programů Volám Často, Volám Stále a Dohoda s Oskarem. Každý z těchto zákazníků si bude moci koupit jeden z telefonů Motorola V50, Nokia 6310 a Nokia 3330 s mimořádnou slevou.

  • Stylové a elegantní „véčko“ Motorola V50 se bude v rámci této akce prodávat za cenu 5 977 korun. Za tuto částku dostanete nejen přístroj s luxusním vzhledem a nízkou hmotností, ale i pokročilými funkcemi včetně WAPu, systému rychlého psaní textovek iTap nebo hardwarového modemu.
  • Manažerská Nokia 6310 bude po zvýhodnění stát pouze 12 977 korun, což oproti běžné ceně znamená třítisícovou úsporu. Jde přitom o telefon s téměř úplnou paletou funkcí včetně GPRS a Bluetooth. Jen pro pořádek dodáváme, že veškeré příslušenství 6310 je kompatibilní s předchozími modely.
  • V platnosti rovněž zůstává zvýhodněná nabídka pro ty, kdo si k novému tarifu Volám Často, Volám Stále a Dohoda s Oskarem chtějí koupit populární Nokii 3330. Její akční cena činí 4 977 korun, což představuje slevu jednoho tisíce korun.

Všechny telefony v nabídce jsou  prodávány neblokované a neplatíte také žádný aktivační poplatek. Na této zvýhodněné nabídce je více než zázorně vidět, že skutečný boj o mobilního zákazníka již vrcholí. Oskar tak totiž láká pod svá usměvavá křídla nové zákazníky chtivé levných mobilů a přitom si je - alespoň podle dostupných informací - nijak nepřiváže. Vlastně ano; zákazníky si bude chtít udržet svými službami a ve srovnání s konkurencí přijatelnými cenami. Myslím si, že se bouřlivého odlivu nově získaných uživatelů  obávat nemusí.

Diskuze (38) Další článek: Oskar a eBanka: umíme platby z mobilu

Témata článku: Nokia, Operátoři, Vodafone, Motorola V50, Nokia 3330, Nokia 6310, Tis, Oskar, Nabídka, Tisíc

Určitě si přečtěte