Oskarovi zákazníci již odeslali více než 7 777 777 SMS za 77 haléřů

O oblíbenosti textovek za 77 haléřů nejlépe svědčí skutečnost, že celkový počet SMS odeslaných za 77 haléřů překročil za posledních sedm dní 7 777 777 a stále roste. Kromě toho se mění některé podmínky online účtování.
Oskarovi zákazníci již odeslali více než 7 777 777 SMS za 77 haléřů
Tisková zpráva: Oskar od 15.6.2001 nabízí svým zákazníkům SMS odeslané do vlastní sítě za 77 haléřů. O oblíbenosti této služby nejlépe svědčí skutečnost, že celkový počet SMS odeslaných za 77 haléřů překročil za posledních sedm dní 7 777 777 a stále roste.

Na základě přání zákazníků předplacené služby Oskarta od dnešního dne Oskar nezobrazuje na displeji mobilního telefonu po každé odeslané textovce odečtenou částku. Vychází tak vstříc majitelům Oskaret, kteří chtějí odesílat své SMS zprávy ještě rychleji. Aktuální výši volacího kreditu je možno si kdykoliv ověřit na čísle *22#. Pro kontrolu kreditu lze také použít Hlasovou Samoobsluhu vytočením *77 nebo *077 přímo z mobilu. Cena a aktuální zůstatek kreditu budou i nadále automaticky zobrazovány po každém odchozím hovoru.

Oskar nabízí zákazníkům předplacených služeb také kompletní výpis na Internetu obsahující ceny uskutečněných hovorů a odeslaných SMS.

Diskuze (42) Další článek: Rozhovor: Oskarův výpadek sítě v otázkách a odpovědích

Témata článku: Operátoři, Vodafone, SMS, Zákaz, Hal, Oskar, Zákazníci

Určitě si přečtěte