Oskarovy paušály budou o víkendech volat zdarma

Oskar po napůl bezedných Oskartách připravuje vánoční akci i pro zákazníky s paušálními programy. Za určitých podmínek budou moci ve vlastní síti volat o víkendech úplně zadarmo.
Oskarovy paušály budou o víkendech volat zdarma

Oskar by měl podle našich zdrojů příští týden představit novou nabídku určenou novým zákazníkům, kteří si u něj pořídí některý z vybraných paušálních programů.

O víkendu zadarmo

Nabídka se týká tarifů nové generace Řekni mi, Povídej a Nezavěšuj. V prodejně si budete moci vybrat, jestli složíte standardní volací zálohu a vše bude stejné jako dřív, nebo jestli operátorovi zaplatíte šest měsíčních paušálních poplatků předem. V takovém případě dostanete od Oskara dárek: volání o víkendu ve vlastní síti úplně zadarmo; konkrétně mezi 18. hodinou v pátek až 8. hodinou ranní v pondělí.

Pro jednotlivé tarifní programy je tedy třeba složit následující částky:

  • Řekni mi: 1 575 Kč
  • Povídej: 3 780 Kč
  • Nezavěšuj: 6 300 Kč
  • Tarifů Odepiš a Mezi námi se tato nabídka netýká

Volání zdarma nebude věčné jako u Speciální edice Oskarty, časové omezení bude záviset na typu tarifu, který si vyberete. Nejdéle - dvanáct měsíců - budete o víkendu volat zdarma s tarifem Nezavěšuj, devět měsíců je vyhrazeno tarifu Povídej a s programem Řekni mi si budete užívat půl roku. Této výhody budete moci využít jen tehdy, pokud si tarif pořídíte do konce ledna.

Je to dobrá nabídka?

Bezesporu; jen za to, že zaplatíte Oskarovi předem, máte volání o víkendu zdarma. Je to něco jako předplacená karta, jen s tím rozdílem, že se nemusíte o víkendech starat o délku hovoru do vlastní sítě.

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Paušál, Zdarma, Oskar

Určitě si přečtěte

Vodafone rozsekal internet. Dílky jsou neomezené, první dva stojí po 99 Kč

Vodafone rozsekal internet. Dílky jsou neomezené, první dva stojí po 99 Kč

** Vodafone hlásá revoluci, ale jednoduché to mít nebude ** Pass jsou příplatkové balíčky pro sociální sítě, chatovací aplikace, hudbu a video ** Uživatelé budou zmatení, který provoz se kam počítá

5.  10.  2017 | Kůžel Filip, Posejpal Jan | 81

V říjnu se u Vodafonu urodilo: iPhone 8, nebo nejmenší superphone Xperia XZ1 Compact

V říjnu se u Vodafonu urodilo: iPhone 8, nebo nejmenší superphone Xperia XZ1 Compact

** Nový iPhone 8 startuje na ceně 20 977 Kč, starší modely padly o tisíce ** Další podzimní novinkou je Xperia XZ1 od Sony včetně verze Compact ** Ostatní modely šly s cenou dolů až o tisícovku, třeba Huawei P9 lite

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 5

Smart Tab N8: Konkurence spí, Vodafone podřimuje [recenze]

Smart Tab N8: Konkurence spí, Vodafone podřimuje [recenze]

** Nový tablet od Vodafonu má 10palcový displej a podporuje LTE ** Konkurenční výhodou je téměř čistý Android 7.0 Nougat ** Na jedno nabití bez problémů vydrží i celý týden

29.  9.  2017 | Měchura Milan | 27


komerční sdělení

Komerční sdělení