Oskarta: SMS za kačku, volání za dvě

Oskar nabízí ode dneška (22. května) pro majitele Oskarty zajímavé zvýhodnění: levnější volání po provolání určité částky.
Oskarta: SMS za kačku, volání za dvě

FlexiSazba je bezesporu zajímavé zvýhodnění pro Oskartu, které se bude hodit zejména těm, co často volají do Oskarovy sítě. Po provolání 600 Kč za 30 dní nezávisle na tom, kam voláte, získáte automaticky na dalších 30 dní volání do Oskara za dvě koruny za minutu (2,10 Kč s DPH). Textovky pak budete mít místo za dvě koruny jen za kačku (rovněž do Oskara), opět bez daně. To, že je vám aktivována FlexiSazba, se dozvíte textovkou.

Po třiceti dnech, pokud neprovoláte opět 600 Kč, se vám vrátí zase vaše původní účtování, tedy volání do Oskara za tři koruny (3,15 Kč s DPH) a textovka za dvě koruny (2,10 Kč s daní). Pokud stihnete těch šest stovek utratit znovu, budete mít zvýhodnění na další období jisté. To, kolik korun vám zbývá provolat 600 Kč, se dozvíte v Oskarově Samoobsluze. Je logické, že vyčerpat kredit nemusíte jen voláním, ale jakoukoliv placenou službou, tedy textovkami, WAPem apod.

Poznámka: Tato informace je již oficiální a potvrzená od Oskara. Přečtěte si rovněž tiskovou zprávu.

 Kam  Běžná Oskarta   FlexiSazba 
 Oskar   3,15   2,10
 Jiné sítě   6,30  6,30
 SMS  2,10  1,05
 WAP  2,63  2,63
 Hlasová schránka   2,63  2,63

A nyní to nejlepší: pokud dobijete 1500Kč kuponem, získáte volání ještě o 16 procent levnější (ve skutečnosti totiž dobijete 1800 korun):

 Kam

 Běžná Oskarta  
 (1500Kč kupon) 

 FlexiSazba
 (1500Kč kupon) 
 Oskar   2,63   1,75
 Jiné sítě   5,25  5,25
 SMS  1,75  0,83
 WAP  2,20  2,20
 Hlasová schránka   2,20  2,20

Ceny jsou v Kč s DPH pět procent.

Volání do Oskara za 1,75 Kč nemá konkurenci dokonce ani u Dohody, kdy vás minuta před provoláním volných minut stojí 1,92 Kč s daní (575 Kč děleno 300 minut). Rozdíl je sice malý, ale je tam.

Pro koho je OskarFlexi určeno?

Zvýhodnění FlexiSazba není nutné nijak aktivovat a není za ni nutné ani platit. Zkrátka provoláte těch pár stovek a máte levnější volání. Trošku mne však trápí výše provolaného kreditu. Pokud někdo provolá 600 Kč měsíčně, už má většinou tarifní program. Zkrátka tato výhoda je opravdu jen pro hodně volající „Oskartisty“, kteří z nějakého důvodu nechtěji tarif. Důvod může být v zásadě pouze jediný - výhodné volání do vlastní sítě, 2,63 Kč za minutu po dobití 1500Kč kuponem je docela slušná cena. Oskarta má rovněž kromě GPRS všechny základní služby, jako plný roaming, mezinárodní hovory, blokování i přesměrování, takže mnoho důvodů pro tarif zase tolik není.

Poznámka: Abyste provolali s Oskartou 600 Kč, musíte při rovnoměrném volání do vlastní a ostatních sítí prohovořit více než dvě hodiny. Pokud byste volali jen do Oskara, jsou to už tři a půl hodiny. Docela hodně na předplacenku...

A co vy? Jak se vám líbí FlexiSazba?

Diskuze (74) Další článek: Nokia 3410: recyklace klasiky (test)

Témata článku: Operátoři, Vodafone, SMS, Oskarta, Volání, Oskar


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

** Špička portfolia Huawei nepřipouští žádné kompromisy ** Má atraktivní, zapamatovatelný design a spoustu výkonu ** Hlavním lákadlem je unikátní fotoaparát Leica se třemi objektivy

Jan Láska | 70

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 35