Oskarta umí odesílat textovky z roamingu!

Služba, na kterou jsme dlouho čekali se již stala skutečností - Oskarta již umí odchozí textovky z roamingu. Zajímá vás, kolik za textovky zaplatíte? Přečtěte si tento článek.
Oskarta umí odesílat textovky z roamingu!

Od 29. dubna nabízí Oskar majitelům Oskaret další službu odesílání SMS ze zahraničních sítí. Rozšiřuje tak nabídku poskytovaných roamingových služeb.

Majitelé Oskaret mohou nyní posílat textové zprávy v sítích více než 120 Oskarových roamingových partnerů, zahrnujících v současné době přes 60 zemí na pěti kontinentech světa. Atraktivní ceny začínají na 8 Kč, a např. za textovku z USA či Japonska zaplatí majitel Oskarty 10 Kč. Řazení zemí do zón je obdobné jako v případě volání. Přehled tarifních zón je k dispozici na www.oskarmobil.cz i všech dalších Oskarových kontaktních místech.

Ceny za odchozí SMS ze zahraničí závisí na regionu, kde se nacházíte a kam zasíláte SMS:

Výchozí oblast Cílová oblast
Cena za SMS Region 1 Region 2 Region 3 Jiné země
Region 1 8 Kč 8 Kč 8 Kč 8 Kč
Region 2 10 Kč 10 Kč 10 Kč 10 Kč
Region 3 10 Kč 10 Kč 10 Kč 10 Kč
Jiné země 16 Kč 16 Kč 16 Kč 16 Kč

Ceny včetně DPH 5 %

  • Region 1: Česká republika, Slovenská republika
  • Region 2: Andorra, Belgie, Bělorusko, Dánsko, Faerské ostrovy, Finsko, Francie, Gibraltar, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Lichtenštejnsko, Lucembursko, Maďarsko, Monako, Německo, Nizozemí, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Řecko, San Marino, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Vatikán, Velká Británie
  • Region 3: Albánie, Alžír, Arménie, Austrálie, Ázerbájdžán, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Estonsko, Gruzie, Island, Izrael, Japonsko, Jugoslávie, Kanada, Kypr, Líbye, Litva, Lotyšsko, Makedonie, Malta, Moldávie, Maroko, Rumunsko, Rusko (mimo kódů měst začínajících 32), Tunis, Turecko, Ukrajina, USA
Diskuze (168) Další článek: Preview Alcatelu One Touch 512: jaký skutečně bude?

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Oskarta, Ázerbájdžán, Text, Arménie, Oskar, Faerské ostrovy

Určitě si přečtěte