Oskarův WAP je nejlevnější, programy v Javě jsou zdarma!

Již od zítřejšího dne - tedy od prvního listopadu - Oskar nejen snížil cenu za minutu wapového připojení, ale také přidává nové javové programy a hry pro všechny patřičně vybavené mobilní telefony.
Oskarův WAP je nejlevnější, programy v Javě jsou zdarma!

Od prvního listopadu budete mít tedy všichni levnější přístup k mobilnímu internetu. Každá minuta strávená na Oskarově WAPu vás totiž bude stát pouhou jednu korunu a padesát haléřů. Tato cena je trvalá a - jak jsme byli ujištěni - nejedná se o žádnou promo akci či o dočasné zlevnění, přičemž tato cena platí nejen pro všechny tarifní zákazníky, ale také pro ty z vás, kteří používáte předplacenou Oskartu.

Java for free!

Kromě nové nižší ceny však Oskar připravil další novinky. Jednou z nejzajímavějších - a mnohými toužebně očekávaných - novinek je nová kategorie Java, která vám přináší kolekci odkazů, odkud si můžete do svých mobilních telefonů podporujících tuto technologii stahovat nové programy nebo hry. Programy pracují se všemi javovými telefony, které má Oskar ve své nabídce.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Všechny programy však lze - na rozdíl od konkurence - stahovat zdarma, přičemž všechny downloady jsou bez jakéhokoli omezení velikosti stahované aplikace. Záleží tedy jen na typu vašeho mobilního telefonu a na jeho vnitřním omezení velikosti jednotlivých aplikací vtisknutých mu do vínku jeho výrobcem.

Bludný kořen

Ne, nemusíte se bát jeho překročení, protože některé z nových wapových aplikací vám pomůžou s orientací právě v případě, že zabloudíte. Navigátor je služba, která slouží k přesné navigaci po našem hlavním městě - jediným předpokladem úspěšného použití je viditelnost žižkovského televizního vysílače. K němu pak jen namíříte svůj mobilní telefon a šipka vám ukáže přesný směr.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Free Way je služba, která dokáže najít  nejlepší a nejrychlejší cestu k zadanému cíli včetně zobrazení podrobné mapy. Tato mapa je pro lepší orientaci barevná - ovšem pouze v případě, že váš mobil barevným displejem disponuje. Aplikace Free Way se mi líbí asi nejvíce - když se ztratíte, dokáže vám určit vaši polohu jen podle toho, že jí zadáte červené a modré číslo domu, u kterého právě stojíte.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Nutí-li vás okolnosti pohybovat s v současné těžké dopravní situaci po přeplněných pražských ulicích, pak právě pro vás jsou určeny Aktuality z pražské dopravy. Díky exkluzivní spolupráci s dopravními podniky hlavního města tak máte ve svém mobilu stále čerstvé informace o náhradní dopravě nebo třeba o uzavírkách.

Park kultury a oddechu

Předposlední novou aplikací je fotbalové zpravodajství. Protože tomuto druhu masového sportu příliš neholduji, nedokáži fundovaně posoudit, zda zde podávané informace a zpravodajství, předzápasové analýzy či třeba výsledky dokáží být pro někoho užitečnými. Nezbude vám tedy (pokud ovšem máte tento sport v oblibě) prozkoumat tuto službu sami a třeba mne v diskusi trošku doplnit.

Co se mi však líbí je zajímavá služba Tvoje Foto. Ta umožňuje prostřednictvím obyčejného webového prohlížeče nahrát na web jakoukoli vaši oblíbenou fotografii, kterou si pak můžete právě prostřednictvím této služby stáhnout do svého mobilu jako spořič displeje nebo jako jeho pozadí.

Jen tak dál?

Co dodat závěrem? Snad jen to, že přestože zlí jazykové prohlašují wap za mrtvolu, je zde více než patrná skutečnost, že spíše opak tohoto tvrzení bude pravdou. Přitom cena za minutu wapového připojení je více než příjemnou změnou oproti cenám za tuto službu nabízenou konkurenčními mobilními operátory. A o to tu jde - nabídnout přijatelnou cenu a užitečné aplikace. A to se - dle mého názoru - červenému chlapíkovi s bílým úsměvem daří.

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Zdarma

126 komentářů

Nejnovější komentáře

  • georgik 3. 12. 2002 10:24:36
    Nezbyva nez Te politovat,tolik nespokojenosti na jednoho cloveka,to je...
  • Majklík 27. 11. 2002 9:47:41
    No jasně !Oskar je přece nejlevnější a to že se často nedovolám,je my...
  • Gabriel Svoboda 22. 11. 2002 14:37:00
    Na kvalitě mi samozřejmě také záleží,...
Určitě si přečtěte

Vodafone obohatil nabídku o Nokii 3, starší modely zlevnily [ceník]

Vodafone obohatil nabídku o Nokii 3, starší modely zlevnily [ceník]

** Novou Nokii 3 můžete mít za necelé čtyři tisíce ** Zlevňovaly iPhony, Huawei P10 (lite) a Xperia XCompact ** Suveréně nejdražším zařízením se stal 12.9 iPad Pro za 37 777 Kč

31.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 1

Vodafone Smart V8: kdeže loňské sněhy jsou [recenze]

Vodafone Smart V8: kdeže loňské sněhy jsou [recenze]

** Vodafone Smart V8 je letošní jedničkou modelové řady od Vodafonu ** Svou výbavou se řadí do nižší střední třídy ** Lákat bude na kovové zpracování nebo čtečku otisků prstů

30.  7.  2017 | Měchura Milan | 9

Vodafone Smart N8: dravější konkurence mu bere vítr z plachet [recenze]

Vodafone Smart N8: dravější konkurence mu bere vítr z plachet [recenze]

** Evoluce osvědčeného konceptu bez výrazných chyb ** Konkurence nespí a pořádně Vodafonu zatápí ** Zajímavý poměr cena/výkon už není tak atraktivní jako dříve

27.  7.  2017 | Herodek Martin | 14

TOP 10: Nejprodávanější smartphony v Česku za červen 2017

TOP 10: Nejprodávanější smartphony v Česku za červen 2017

** V červnu jsme nejvíc kupovali modely s cenovkou do 7 tisíc ** Ze značek převládá Samsung a Huawei ** Nejoblíbenějším smartphonem od Applu je iPhone SE

21.  7.  2017 | Láska Jan | 8


komerční sdělení

Komerční sdělení