OskarZóna: Oskar se s vámi rozdělí

Vývojáři mobilních aplikací mohou nabídnout své služby Oskarovým zákazníkům a získat atraktivní podíl z tržeb. Zajímá vás, jak se zabezpečit do budoucna?
OskarZóna: Oskar se s vámi rozdělí

Klepněte pro větší obrázekPrávě včera představil Oskar projekt OskarZóna, který je zajímavou příležitostí pro vývojáře a dodavatele mobilních aplikací. Softwarové společnosti i neorganizovaní jednotlivci se zajímavými nápady mohou své aplikace jednoduše předložit přímo Oskarovi. Pokud budou dostatečně kvalitní, nabídne je Oskar více než miliónu svých zákazníků. Autoři aplikací samozřejmě dostanou odměnu v podobě atraktivního procentuálního podílu z tržeb, které jejich služba vytvoří. Podle Oskara se bude jednat o provizi pohybující se v řádu desítek procent. 

Zájemci o spolupráci s Oskarem získají na internetových stránkách www.oskarzona.cz podrobné informace o spolupráci. Zde je možné se registrovat i podat návrh na novou aplikaci či si prostudovat všechny smlouvy a dokumenty. Všechny návrhy budou týmem OskarZóny vyhodnoceny a ty, které splní potřebné podmínky, budou nabídnuty Oskarovým zákazníkům.

Klepněte pro větší obrázekSpolupráce v rámci OskarZóny může být zajímavá hned pro tři zúčastněné strany - Oskar získá možnost nabídnout svým zákazníkům množství nových a zajímavých služeb, jejichž vývoj přesahuje kapacitu každého operátora. Pro partnery v OskarZóně je připraven ideální způsob odměňování a motivace – velmi atraktivní procentuální podíl na tržbách, které jejich aplikace vygeneruje. Čím úspěšnější jejich služby budou, tím vyšší částky mohou získat. Zákazníci pak získají možnost spolurozhodovat o úspěchu či neúspěchu každé aplikace tím, jak intenzivně ji budou používat.

Otázka do diskuse: zkusíte vymyslet vlastní aplikaci a stát se tak milionářem?

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Oskar

Určitě si přečtěte

Nokia 8 v prosincovém ceníku Vodafonu. „Pětka“ zlevnila pod 5 tisíc

Nokia 8 v prosincovém ceníku Vodafonu. „Pětka“ zlevnila pod 5 tisíc

** Ve zvýhodněné kategorii „pro věrné“ je tento měsíc 13 modelů ** Prosincovou novinkou je nejvybavenější Nokia s „čistým“ Androidem ** Pokud upíšete duši na dvě léta, dostanete slevu 2 000 Kč

4.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 3

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34

StreamOn a Video Pass: T-Mobile a Vodafone mají průšvih a měli by jej rychle napravit

StreamOn a Video Pass: T-Mobile a Vodafone mají průšvih a měli by jej rychle napravit

** T-Mobile s Vodafonem představili balíčky pro neomezené video ** Ale pozor, reklamy třeba na YouTube, ukrajují ze základního limitu ** Nevědomky tak můžete prosurfovat cenná data a dokupovat další

17.  11.  2017 | Pospíšil Aleš | 39