OskarZóna: Oskar se s vámi rozdělí

Vývojáři mobilních aplikací mohou nabídnout své služby Oskarovým zákazníkům a získat atraktivní podíl z tržeb. Zajímá vás, jak se zabezpečit do budoucna?
OskarZóna: Oskar se s vámi rozdělí

Klepněte pro větší obrázekPrávě včera představil Oskar projekt OskarZóna, který je zajímavou příležitostí pro vývojáře a dodavatele mobilních aplikací. Softwarové společnosti i neorganizovaní jednotlivci se zajímavými nápady mohou své aplikace jednoduše předložit přímo Oskarovi. Pokud budou dostatečně kvalitní, nabídne je Oskar více než miliónu svých zákazníků. Autoři aplikací samozřejmě dostanou odměnu v podobě atraktivního procentuálního podílu z tržeb, které jejich služba vytvoří. Podle Oskara se bude jednat o provizi pohybující se v řádu desítek procent. 

Zájemci o spolupráci s Oskarem získají na internetových stránkách www.oskarzona.cz podrobné informace o spolupráci. Zde je možné se registrovat i podat návrh na novou aplikaci či si prostudovat všechny smlouvy a dokumenty. Všechny návrhy budou týmem OskarZóny vyhodnoceny a ty, které splní potřebné podmínky, budou nabídnuty Oskarovým zákazníkům.

Klepněte pro větší obrázekSpolupráce v rámci OskarZóny může být zajímavá hned pro tři zúčastněné strany - Oskar získá možnost nabídnout svým zákazníkům množství nových a zajímavých služeb, jejichž vývoj přesahuje kapacitu každého operátora. Pro partnery v OskarZóně je připraven ideální způsob odměňování a motivace – velmi atraktivní procentuální podíl na tržbách, které jejich aplikace vygeneruje. Čím úspěšnější jejich služby budou, tím vyšší částky mohou získat. Zákazníci pak získají možnost spolurozhodovat o úspěchu či neúspěchu každé aplikace tím, jak intenzivně ji budou používat.

Otázka do diskuse: zkusíte vymyslet vlastní aplikaci a stát se tak milionářem?

Diskuze (6) Další článek: RPG, autíčka, střílečky a další mobilní hry

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Oskar

Určitě si přečtěte