Oživeno: Eurotel Top Víkend – ušetříte až tisícovku měsíčně

Eurotel včera představil nové zvýhodnění pro uživatele paušálních programů. Doplněk Top Víkend je něčím, co od Eurotelu čekal asi málo kdo. Ušetříte s ním téměř vždy a rozhodně se nebude jednat o malé částky. Navíc se nevztahuje jen na víkendy, jak by se z názvu mohlo zdát.
Oživeno: Eurotel Top Víkend – ušetříte až tisícovku měsíčně

Top Víkend do konce roku za hubičku

Tarifní zvýhodnění Top Víkend má opravdu co nabídnout a platí to zejména do konce letošního roku, kdy za něj platíte měsíční poplatek ve výši pouhé jedné koruny (plus pár haléřů DPH). Od 1. ledna 2004 se měsíční paušál zvýší na 150 Kč bez daně, tzn. 183 Kč včetně 22% DPH. Tarifní zvýhodnění Top Víkend si můžete aktivovat od dnešního dne, na rozdíl od konkurenèního programu T-Mobile Víkend+ to však musíte udělat sami, Top Víkend se ani po dobu akčně sníženého paušálu neaktivuje automaticky. 

Top Víkend nabízí o víkendech 100 volných minut na volání do sítí Eurotel a do pevných sítí. Po celý týden pak mùžete využívat 50 volných SMS a 25 MMS, které mùžete posílat kamkoli.

Poplatky, služby

cena, počet

měsíční poplatek

 *183 Kč

volné minuty**

100

volné SMS

50

volné MMS

25

*do konce roku 2003 je mšsíční poplatek snížen na 1,05 Kč
**k využití jsou o víkendech do sítě Eurotelu a do pevných sítí

Kolik ušetříte

Úspora, které s tímto balíčkem dosáhnete, je opravdu obrovská, a to i po Novém roce. Eurotel Top Víkend se vyplatí téměř všem, kdo využijí třeba jen volné SMS a sem tam si o víkendu zavolají. Všechny volné jednotky se však přednostně čerpají z vašeho paušálu a až posléze z tarifu Top Víkend, musíte proto pečlivě plánovat, abyste volné minuty pokud možno beze zbytku využili.

běžná cena u Eurotelu

celková hodnota v balíčku

SMS

3,05 Kč

153 Kč

MMS

11,59 Kč

290 Kč

volné minuty

3,29 Kč–7,69 Kč/min

329–769 Kč

cena balíčku

 

183 Kč

ušetříte

 

589–1 029 Kč


Důležitá poznámka: ceny v předchozí tabulce jsou uvedeny včetně DPH 22 %, která platí od příštího roku. Do konce roku 2003 nemá smysl o výhodnosti doplňku Top Víkend snad ani diskutovat.

Eurotel Top Víkend versus T-Mobile Víkend+

Eurotel Top Víkend jde poněkud jinou cestou než Víkend+ od T-Mobilu. Tarif Víkend+ nabízí za 30,45 Kč měsíčně a 35,40 Kč po Novém roce (poplatek je účtován až od 17. listopadu 2003) možnost volání do sítě T-Mobile o víkendech jen za 0,50 Kč/min. Nic víc, nic méně. Pokud tedy provoláte o víkendech přes dvacet minut měsíčně, pak už se vám Víkend+ vyplatí.

Eurotel Top Víkend oproti tomu přináší komplexní balíček služeb, do něhož jsou mimo jiné chytře přibaleny zprávy MMS, které možná mají naučit zákazníky tuto službu využívat. Top Víkend ale přináší poměrně velké množství volných víkendových minut, které ne každý asi za měsíc stihne provolat. Aby Eurotel ale potenciální zákazníky příliš neodradil, tak do balíčku přidal 50 textových zpráv, které lze využít kdykoli. Těchto padesát volných textovek však při obvyklé ceně SMS u Eurotelu vyváží téměř celou cenu daného balíčku.

Top Víkend se od Víkendu+ liší tedy tím, že u něj existuje úspora omezená shora a nominálně vyjádřená ve výše uvedené tabulce. Víkend+ má také jakousi asymptotickou hranici v podobě omezeného počtu minut o víkendech v měsíci, ke které se při počítání uspořených peněz za volání můžete dostat. Ale pokud si budete chtít v síti T-Mobile o víkendech s někým povídat po telefonu pár hodin denně, pak vám Víkend+ dokáže ušetřit nemalé finanční prostředky, taktéž v řádu stovek korun a více. U obou tarifních doplňků tedy platí, že pokud je dokážete využít, mohou vám ušetřit hodně peněz.

Pro koho je Eurotel Top Víkend?

Tarifní zvýhodnění Top Víkend je ideální pro uživatele tarifu Individual + Data Nonstop. Ti tak za dalších 150 Kč získají ke 30 volným minutám dalších 100 volných minut do Eurotelu a pevné sítě o víkendech, k tomu navíc 25 volných MMS a 50 SMS.

Ostatně i uživatelé samotného tarifu Individual si přijdou na své, neboť balíček Top Víkend splňuje přesně hranici minimální fakturované částky u tohoto tarifu. Z toho vyplývá, že můžete mít také jen Individal bez balíčkù + Top Víkend, čímž dosáhnete poměrně zajímavé kombinace, mnohdy levnější než u karet Go.

Top Víkend se samozřejmě hodí také všem uživatelům s ostatními paušálními programy a Eurotelu za tento tarif právem náleží pochvala.


Oživeno ve středu 10.15:
Tiskové oddělení Eurotelu nám včera podalo špatnou informaci, že se při volání nejprve odebírají volné jednotky z doplňku Top Víkend a až posléze volné minuty a SMS z paušálního programu. Článek jsme upravili.

Témata článku: Operátoři, O2, EU

75 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Raxy 10. 11. 2003 17:59:09

    Rád bych se zeptal jestli je možné využívat tento balíček, když mám...

  • Franta 5. 11. 2003 7:56:48

    No ono to je velmi vyčurané. Protože kdyby se nejprve (o víkendu)...

  • Martin 31. 10. 2003 12:41:13
    Tak vám nějak nevím. Mám ET Relax, průměrně mám faktury za 240 Kč, čili...
Určitě si přečtěte

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

** iPhone 7 32 GB nyní pořídíte těsně pod 20 tisíc korun ** Novinky náleží do střední třídy, Huawei Y6 2017 vyjde na 3 995 Kč ** Na konci léta nabízí O2 slevu až tři tisíce no nový mobil, za úpis

5.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 3

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24

O2 bude O2 nejméně do roku 2022, Španělům za to zaplatí 900 milionů korun

O2 bude O2 nejméně do roku 2022, Španělům za to zaplatí 900 milionů korun

** Než tzv. rebranding, raději poplatek za právo užívat známku O2 ** Původně měl operátor právo používat jméno O2 do ledna 2019 ** 39 % telefonů v síti O2 umí LTE, kolik prodatují operátor neuvedl

28.  7.  2017 | Pospíšil Aleš, Láska Jan | 15


komerční sdělení

Komerční sdělení