Paegas Click – revoluce, která se nekonala

Je hodina po půlnoci a už nebudu dál čekat na službu, která měla být včera spuštěna. Paegas Click – "revoluce ve světě telekomunikací a Internetu" – nefunguje.
Paegas Click – revoluce, která se nekonala
Revoluce ve světě telekomunikací a Internetu --- Zcela ojedinělá služba, která nemá ve světě ve své komplexnosti konkurenci --- Naprosto nová koncepce ... taková přirovnání používá RadioMobil pro svoji připravovanou službu Paegas Click. Včera měla být spuštěna.

"Od začátku listopadu mohou všichni uživatelé služeb Paegas vyzkoušet Paegas Click", hlásala včerejší tisková zpráva. Služba Paegas Info Profil pro práci s e-maily byla již zrušena a "od 1. listopadu 2000 nahrazena novou službou Paegas ClickProfil". Na webové stránce www.click.cz od rána visel poutač oznamující brzké spuštění.

Paegas Click se neproklubal na svět

Tento obrázek však několik hodin před odtikávající půlnocí zmizel a stránka jako by úplně přestala existovat. Není zde žádná informace o posunutí startu nové služby, žádné vysvětlení, stránku prostě nelze zobrazit.

Ráno je moudřejší pozdní noci?

Nejlepší revoluce jsou ty, které se podaří napoprvé. Při opakování vždy ztratí lesk a z pompézních hesel se stávají pouťové výkřiky. Paegas Click čeká druhé podání.

----------------------
Oživeno: Paegas Click již funguje.

Diskuze (9) Další článek: Novinky operátorů na listopad podruhé

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Revoluce, Paegas, Nová koncepce

Určitě si přečtěte