Paegas Click má opět problémy

Od čtvrtečního rána přestalo naprosté většině uživatelů služby Paegas Click fungovat přesměrování e-mailů na mobil. Click se tak opět ukázal býti dobrou, leč nespolehlivou službou.
Paegas Click má opět problémy

Paegas Click použít či nepoužít

Paegas Click měl již od svého uvedení neustálé problémy, které se projevují v podstatě až dodnes. Některým uživatelům se do Clicku nedaří přihlásit jinak než přes zadání svého PUK a jiným zase nefungují filtry tak, jak by měly.

Od čtvrtka pak přestalo fungovat přesměrování příchozích e-mailů na mobil. Mnozí zákazníci tak marně čekali na upozornění na mnohdy i důležitý e-mail. Při dotazech na infolinku většinou operátoři o chybě věděli a snažili se uklidnit mnohdy rozčílené zákazníky, kteří podobné situace se službou Paegas Click již v minulosti několikrát zažili. Přeposílání e-mailů by mělo v současné době již začínat fungovat.

Výsledkem celé poruchovosti Clicku je to, že Click Box Easy je na upozorňování na příchozí poštu v podstatě nepoužitelný, neboť se na něj nemůžete spolehnout. Click jako takový pak silně doplácí na počáteční nefunkčnost a opakované výpadky, ke kterým v minulosti docházelo. I když je Paegas Click výborná služba, která může mnohým lidem pomoci při jejich práci, tak se současnou pověstí si bude své zákazníky asi jen těžko získávat.

Výtka Paegasu

Vůči Paegasu by tu pak byla od našich čtenářů i ode mě osobně ještě jedna výtka – byl by takový problém o výpadku filtrů v Clicku informovat zákazníky pomocí textové zprávy? Existuje určitě mnoho zákazníků, pro které je mobilní e-mailová adresa poměrně důležitá a takové upozornění by jim nepochybně mohlo usnadnit život, obzvláště, když se v tomto případě jednalo o několikadenní výpadek.

 

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Paegas

Určitě si přečtěte

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34