Paegas ClickProfil: telefonní seznam ve WAPu!

Půl roku po spuštění Clicku Paegas zprovoznil položku ClickProfil ve WAPu. ClickProfil vám ukáže, jaké máte aktivované služby a umí hledat v telefonním seznamu.
Paegas ClickProfil: telefonní seznam ve WAPu!
Půl roku po spuštění Clicku Paegas zprovoznil položku ClickProfil ve WAPu. ClickProfil vám ukáže, jaké máte aktivované služby (roaming, schránku apod.) a umí hledat v telefonním seznamu.

Výhodou wapového ClickProfilu je možnost rychle si ověřit, jaké máte aktivované doplňkové služby, případně je zrušit či nastavit. Kromě toho si můžete nají kohokoliv v telefonním seznamu Paegasu a upravovat wapové záložky MyClick.

Kompletní přehled struktury menu ClickProfil:

  • Informace: aktivované služby (roaming, mezinárodní hovory, schránka apod.) a volba korespondenčního jazyku (ČJ, AJ)
  • Paegas Bonus Club (informace o vašich bodech apod.)
  • Nastavení služeb – konferenční hovory, identifikace volajícího, záznamová služba (nastavení jazyka, typu schránky, bez hesla/s heslem)
  • Nastavení SMS služeb – nastavení zkratek pro e-mail a fax odesílaný prostřednictvím SMS
  • Zábava – loga a zvonění (logo Paegasu, zhruba desítka klasických melodií)
  • Ostatní – telefonní seznam Paegasu a MyClick (editace a přidávání záložek; ty jsou dostupné z hlavního menu wapového Clicku)

Bohužel, některé wapové prohlížeče mají s prohlížením stránek ClickProfilu problémy – jedná se zejména o mobily Nokia a Ericsson. Mobily s prohlížečem Phone.com (Motorola, Alcatel, Siemens a Philips) fungují v pořádku, stejně jako ty s MME (Sony). Nokie a Ericssony mají problémy se zobrazením stránek, nelze zapisovat nebo nelze vytáčet Paegas Asistent.

Paegas se pochlapil: podobnou službu ve WAPu zatím žádný jiný operátor nemá.

Diskuze (2) Další článek: Vyplatí se dnes vůbec koupit mobil?

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Telefonní seznam, Paegas, WAP, Seznam, Telefon

Určitě si přečtěte