Paegas: další novinky na listopad

Také Paegas nezahálí a přidává do své nabídky novinku za novinkou. A tentokrát nejde jen o telefony.
Paegas: další novinky na listopad
Kromě toho, že na začátku listopadu spustil Paegas službu Click, přidal také novinku do Paegas Info a do své nabídky nový telefon Ericsson R310.

Zaviňte se do zavináče

Pokud máte u Paegasu aktivovaný běžný tarif, tedy nikoliv předplacenou kartu Twist, máte k dispozici nový informační kanál Zavináč. Je věnovaný novinkám ze světa Internetu – prostřednictvím textových zpráv budete denně dostávat zdarma novinky, tipy a triky z Internetu. Službu poskytuje společnost Český zavináč a je samozřejmě v českém jazyce.

Aktivovat si ji můžete buď prostřednictvím textovky: pošlete SMS

+ZAVINAC

na číslo 4616. Pro zrušení pak zadejte

-ZAVINAC

a odešlete na to samé číslo. Tuto službu si také můžete objednat i zrušit ve (Clicku) nebo v menu ClickWAPu – stačí označit pole „ZAVINAC“ v Paegas Info Plus.

Ericsson R310 v nabídce

Paegas sice dále nezlevňuje stávající mobilní telefony, ale přidá do své nabídky model Ericsson R310s. Ten si můžete koupit za zvýhodněnou cenu 9 999 korun (včetně aktivace, ale bez nutnosti úpisu) nebo za 11 999 Kč bez aktivace. Telefon je na trhu v omezeném množství, takže si jej můžete koupit pozue ve značkových prodejnách Paegasu, nikoliv u jeho dealerů. Nabídka platí do vyprodání zásob.
Diskuze (11) Další článek: EuroTel: další slevy a nový vánoční dárek

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Listopad, Paegas Aktiv, Paegas

Určitě si přečtěte