Paegas: dobíjení Twistu už i na benzínových pumpách

Paegas začíná pomalu spouštět novou službu, která bude od prvního září k dispozici po celé republice - dobíjení bez kuponu na benzínových stanicích. Zjistili jsme, jak to funguje a připravili jsme stručný přehled.
Paegas: dobíjení Twistu už i na benzínových pumpách

13. srpna 2001 spustila společnost RadioMobil pilotní projekt, který umožňuje dobíjený Twist karet prostřednictvím terminálů společnosti CCS. Přímé dobíjení kreditu je ve skutečnosti rozšířený nekupónový způsob dobíjení a může být současně jako první dobití. Dobíjení Twistu přes terminály CCS lze použít i v případě, že máte vaši kartu zablokovánu pro kuponové dobíjení.

Kde to umí?

Na těchto čerpacích stanicích označených samolepkou Twist lze dobíjet prostřednictvím CCS terminálů, což jsou zatím jen tyto stanice:

  • VL. KORANDA, AUTOEKOSERVIS, Praha, Praha 3, Habrová
  • JET CONOCO, JET CONOCO, Praha, Praha 9, H. Počernice (GLOBUS)
  • JET CONOCO, JET CONOCO, Praha, Praha 10, Bohdalec
  • JET CONOCO, JET CONOCO, Praha, Praha 5, K Barrandovu
  • CCS, Budova CCS, Praha, Praha 8, Chlumčanského 5
  • JET CONOCO, JET CONOCO, Praha – východ, Zdiby, od Prahy
  • JET CONOCO, JET CONOCO, Praha – východ, Zdiby, od Prahy
  • JET CONOCO, JET CONOCO, Praha – východ, Praha 9, Horní Počernice

Poznámka: Od 1. září by mělo jít využít všech čerpacích stanic přijímajících CCS karty; pokud ovšem jednání dopadnou podle očekávání.

Jak jim to jde?

Pro dobití si můžete zvolit částku z intervalu 200 – 9999 korun. Dobití částkou menší než 400 korun neprodlužuje dobu platnosti karty a platit můžete buď CCS kartou nebo hotovými penězi. Až do odvolání dostanete navíc bonus 10 procent z dobíjené částky.

Po dobití obdržíte přímo z terminálu CCS stvrzenku, na které bude uvedeno, zda dobití bylo nebo nebylo provedeno, v případě negativní odpovědi se dozvíte i důvod odmítnutí (technické důvody, neplatné Twist číslo apod.). V případě úspěšného dobití dostanete také potvrzující textovku z čísla 5602.

Pokud dobíjení nelze z technických důvodů provést, budete nejpozději do tří hodin od úspěšné autorizace u terminálu informováni textovkou. Všechny potvrzující textové zprávy budou ve stejném jazyce, jaký máte nastavený ve své hlasové schránce.

Krok správným směrem

Dobíjení u čerpacích stanic bez nutnosti kupovat dobíjecí kupony je jistě zajímavá pro spoustu lidí, kteří občas k nějaké benzínce zavítají. Výhodou je (od prvního září) poměrně široká síť stanic (několik stovek), a také možnost platit hotově bez nutnosti vlastnit CCS kartu. A abych nezapomněl, desetiprocentní bonus také není k zahození.

Poznámka: Protože CCS chce po benzinkách poměrně vysokou provizi z každého prodaného kreditu, proto je mezi benzinkami o službu docela malý zájem. Jsme tedy zvědavi, zda RadioMobil dodrží slovo a počátkem září jich bude slibovaný počet.

Diskuze (15) Další článek: Vylepšete si Alcatel OT 30x a Siemens C35i

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Twist, Zdiby, Paegas, Dobíjení, Malý zájem, Benzín


Určitě si přečtěte

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 12

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 16

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136