Paegas jako poslední operátor spustil SMS Chat

Novou službu SMS Chat konečně nabízí také RadioMobil. Všichni uživatelé sítě Paegas tak mají od dnešního dne možnost využívat chat také prostřednictvím mobilního telefonu a povídat si tak se svými přáteli.
Paegas jako poslední operátor spustil SMS Chat

Popis služby

K registraci pro využívání služby SMS chat musíte odeslat klíčové slovo ve formě SMS zprávy, která obsahuje zvolenou přezdívku. Pod touto přezdívkou se potom můžete přihlásit do některé ze stávajících místností, tzv. chatroomů, a zapojit se do debaty, anebo si vytvořit místnost vlastní. V případě, že si vytvoříte vlastní místnost, může si zvolit, zda bude veřejná, nebo soukromá. Po zřízení místnosti se stáváte jejím administrátorem a můžete měnit její nastavení či regulovat počet chatujících osob. V každé místnosti může být přihlášeno až 200 uživatelů.

Ve službě SMS chat existují tři typy místností: veřejné založené Paegasem, veřejné založené uživateli a soukromé. Do veřejné místnosti může vstoupit jakýkoliv registrovaný uživatel, naopak do soukromé místnosti má přístup pouze návštěvník, který zná heslo.

Samotné vkládání příspěvků je jednoduché a nejsou k němu nutné složité příkazy. Buď uživatel napíše SMS obsahující název místnosti a vzkaz, nebo může na přijatou zprávu reagovat ještě pohodlněji, a to pomocí již zmiňované volby „odpovědět“ (Reply) v menu mobilního telefonu. Pokud chce uživatel něco sdělit druhému uživateli tak, aby si zprávu nemohl přečíst nikdo jiný než její adresát, lze opět jednoduchým příkazem tuto zprávu „pošeptat“.

Ceník služby SMS chat

Akce Cena (bez 5% DPH)
Odeslání příspěvku nebo příkazu cena za odeslání SMS dle tarifu zákazníka
Doručení příspěvku 0,50 Kč
Doručení vyžádané informace 1,00 Kč
Doručení potvrzující informace (potvrzení o provedení příkazu) zdarma

Diskuze (8) Další článek: Palm m505 a USB – problém vyřešen!

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, SMS, Poslední operátor, Operátor, Paegas

Určitě si přečtěte