Paegas: koruna za minutu a aktivace zdarma!

Dnes Paegas představí na tiskové konferenci hodně zajímavých novinek. Kromě již zmíněného tarifního doplňku HIT s aktivací zdarma to bude několik dalších zajímavých překvapení.
Paegas: koruna za minutu a aktivace zdarma!
Dnes Paegas představí na tiskové konferenci hodně zajímavých novinek. Kromě již zmíněného tarifního doplňku HIT to bude několik dalších zajímavých překvapení.

Paegas HIT: zakuklený Nonstop

Paegas HIT je jen jiný název pro tarifní doplněk Nonstop, který si již delší dobu mohou zákazníci Paegasu pořídit ke svému stávajícímu tarifu. Nonstop vám umožní za poplatek 162 korun s daní měsíčně snížit ceny za volání do všech, popř. některých sítí - to závisí na vašem tarifu. Je tu jeden rozdíl - Paegas HIT je zdarma. Pro koho? Pro:
  • nové zákazníky, kteří si chtějí aktivovat tarifní program Paegasu,
  • stávající zákazníky, kterým končí dvouletý úpis,
  • stávající zákazníky, kteří mají tarifní program bez dvouletého úpisu.
Další smlouva na dva roky

Paegas HIT je tedy název pro doplňkový tarif Nonstop. Pořídit ho ale lze jen tehdy, pokud se upíšete na (další) dva roky užívání služeb Paegasu. Ti, kterým smlouva končí, ji tedy mohou opět obnovit. Protože za Nonstop byste normálně platili 162 korun měsíčně, umožní vám Paegas HIT ušetřit po dobu dvouleté platnosti smlouvy ušetřit až 3888 korun a to nepočítám ušetřené poplatky za volání!

Jak se zdá, Paegas se snaží na dočasné slevy nalákat nové zákazníky a stávající odradit od přestupu do konkurenčího vlaku. Ovšem, upřímně řečeno, Oskar je stále výhodnější: když porovnám např. Volám často a Paegas 60 + HIT, vychází mi Oskar stále levněji a navíc má datová volání ve volných minutách. Nikdo po vás také nepožaduje žádné dvouleté úpisy.

Poznámka: Pokud si aktivujete HIT, nemůžete si zároveň pořídit dotovaný mobil!

Paegas Víkend: volání za korunu

Podobného ražení je tarifní doplněk Víkend. Ten si mohou aktivovat stejní zákazníci jako HIT, jenom smlouvu musí podepsat jen na rok. Nelze si také pořídit dotovaný telefon. V rámci doplňku Víkend máte volání Paegas – Paegas o víkendech za jednu korunu po dobu trvání smlouvy. Pokud budete mít aktivován Víkend nebo HIT, můžete samozřejmě přejít na nižší nebo vyšší tarif, ale opět jen s danou doplňkovou službou.

Tarifní program můžete měnit kdykoliv od podpisu smlouvy, ale vždy jen jednou za den. Nemůžete si také zároveň aktivovat HIT a Víkend, případně využít nabídky Mobil Extra. Pro prodloužení smlouvy si můžete vybrat jen jednu z těchto nabídek.

1. března, 10:05: Protože stále panují dohady, vězte, že oba tyto doplňky lze pořídit k novým tarifům PG 20, 60, 120 a 300. Infolinka podává rozdílné informace, brzy by to ale mělo být napraveno.

Partner III: jak zvýšit počet aktivních zákazníků

Tarifní program Partner již můžete využívat u Paegasu poměrně dlouho. Časem se přidal Partner II, který si můžete přidat i k tarifu Paegas 60 (a podle něj se také účtuje) a dnes Paegas přidal i Partnera III. Ten účtuje podle Paegasu 20 a můžete si jej pořídit i k tomuto tarifu. Pokud Paegas 20 máte, už nemusíte být smutní (na druhou stranu si k němu můžete pořídit pouze Partnera trojku).

Pro jistotu zopakuji, podle kterých tarifů se jednotliví Partneři tarifikují:

  • Partner I – Paegas 120 HIT (resp. Nonstop)
  • Partner II – Paegas 60
  • Partner III – Paegas 20

Nejlepší nakonec: žádný aktivační poplatek!

Pokud si od prvního března aktivujete novou kartu SIM Paegasu s tarifním programem, nebudete platit žádný aktivační poplatek. Toto platí i tehdy, pokud si s kartou koupíte nedotovaný mobil. Naopak, aktivaci zaplatíte tehdy, pokud si pořídíte dotovaný mobil. Výše poplatku pravděpodobně zůstane stejná, 3675 Kč.

10:30 Právě začala tisková konference Paegasu, po ní přineseme další informace.

Diskuze (30) Další článek: Panasonic GD 35: wapující mobil pro každého

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Zdarma, Koruna, Aktivace, Paegas, Akt, Min


Určitě si přečtěte

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14