Paegas Partner není jen pro partnery

Možná vás dosud nabídka RadioMobilu s druhou kartou SIM Paegas Partner neoslovila, protože nevíte, k čemu by vám byla. Rozhodně netradiční je použití pro pracovní a soukromé hovory.
Pokud nemáte vhodného partnera, případně on už svoje mobilní telefonní číslo má, nezoufejte, že nabídku RadioMobilu nevyužijete. Máte totiž elegantní šanci, jak lépe odfiltrovat svoje pracovní a soukromé hovory, resp. jak mít svoje supertajné číslo, které nezná jen tak někdo. Samozřejmě to vyžaduje při žádosti odpovědět na otázku, jestli chcete zveřejnit svoje telefonní číslo pro kartu Paegas Partner záporně.

Až vám přijde karta Paegas Partner a aktivujete si ji, nastavte si na ní všechna podmíněná přesměrování na svoje normální telefonní číslo. Jde tedy o přesměrování při vypnutém mobilu, při vyřizování jiného hovoru a při odmítnutí hovoru. Protože předpokládáte, že vám na toto telefonní číslo příliš mnoho lidí volat nebude (je přece tajné a jen pro vybrané osoby), nemusí vás příliš trápit těch několik desítek korun, které takto měsíčně zaplatíte navíc.

Když vám někdo na partnerské telefonní číslo zavolá, hovor bude přesměrován na váš normální telefon. Hovor tedy můžete v klidu přijmout. Jestliže se ale rozhodnete, že budete k dispozici jen těm, co mají vaše partnerské, tedy tajné číslo, jednoduše vyměníte karty SIM v telefonu a rázem jste sice přístupni pro tyto vybrané osoby, ale nikdo se vám nedovolá na vaše normální telefonní číslo (resp. dovolá se do hlasové schránky, kterou si zde nechte nastavenou). A když vypnete i tento telefon, potom skončí všechny nepřijaté hovory na obě čísla v hlasové schránce čísla prvního. Jak elegantní.

Toto řešení samozřejmě není bez chybičky. Textové zprávy nelze přesměrovat, takže pro kontrolu, jestli vám nepřišly na kartu Paegas Partner nějaké textovky, si budete muset tuto kartu vložit do telefonu. Nicméně pokud upozorníte ty, kterým toto tajné číslo dáte, že vám mohou volat kdykoliv, i když chtějí jen poslat textovku, jistě je to potěší. Druhou nevýhodou je nutnost zaměňovat karty SIM, případně mít dva mobilní telefony. A samozřejmě za každý přijatý hovor na tajné číslo, který bude přesměrován na normální číslo, budete platit sazbu pro volání v síti Paegas. Ta ale není tak vysoká a pokud vlastníte např. tarifní program Paegas Aktiv s doplňkem Nonstop, přijde vás minuta na dvě koruny. To snad za trošku soukromí stojí, ne?

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Karta, Mobilní telefon, Podmíněné přesměrování, Textová zpráva, Paegas, Paegas Aktiv, Telefonní číslo, Normální telefon, Partner, Partnerské číslo, Nepřijatý hovor, Pracovní hovor, RadioMobil, Paegas partner, Telefon, Hovor, Tarifní program, Číslo, Soukromý hovor, Vypnutý mobil, Hlasová schránka

Určitě si přečtěte

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34