Paegas Partner není jen pro partnery

Možná vás dosud nabídka RadioMobilu s druhou kartou SIM Paegas Partner neoslovila, protože nevíte, k čemu by vám byla. Rozhodně netradiční je použití pro pracovní a soukromé hovory.
Pokud nemáte vhodného partnera, případně on už svoje mobilní telefonní číslo má, nezoufejte, že nabídku RadioMobilu nevyužijete. Máte totiž elegantní šanci, jak lépe odfiltrovat svoje pracovní a soukromé hovory, resp. jak mít svoje supertajné číslo, které nezná jen tak někdo. Samozřejmě to vyžaduje při žádosti odpovědět na otázku, jestli chcete zveřejnit svoje telefonní číslo pro kartu Paegas Partner záporně.

Až vám přijde karta Paegas Partner a aktivujete si ji, nastavte si na ní všechna podmíněná přesměrování na svoje normální telefonní číslo. Jde tedy o přesměrování při vypnutém mobilu, při vyřizování jiného hovoru a při odmítnutí hovoru. Protože předpokládáte, že vám na toto telefonní číslo příliš mnoho lidí volat nebude (je přece tajné a jen pro vybrané osoby), nemusí vás příliš trápit těch několik desítek korun, které takto měsíčně zaplatíte navíc.

Když vám někdo na partnerské telefonní číslo zavolá, hovor bude přesměrován na váš normální telefon. Hovor tedy můžete v klidu přijmout. Jestliže se ale rozhodnete, že budete k dispozici jen těm, co mají vaše partnerské, tedy tajné číslo, jednoduše vyměníte karty SIM v telefonu a rázem jste sice přístupni pro tyto vybrané osoby, ale nikdo se vám nedovolá na vaše normální telefonní číslo (resp. dovolá se do hlasové schránky, kterou si zde nechte nastavenou). A když vypnete i tento telefon, potom skončí všechny nepřijaté hovory na obě čísla v hlasové schránce čísla prvního. Jak elegantní.

Toto řešení samozřejmě není bez chybičky. Textové zprávy nelze přesměrovat, takže pro kontrolu, jestli vám nepřišly na kartu Paegas Partner nějaké textovky, si budete muset tuto kartu vložit do telefonu. Nicméně pokud upozorníte ty, kterým toto tajné číslo dáte, že vám mohou volat kdykoliv, i když chtějí jen poslat textovku, jistě je to potěší. Druhou nevýhodou je nutnost zaměňovat karty SIM, případně mít dva mobilní telefony. A samozřejmě za každý přijatý hovor na tajné číslo, který bude přesměrován na normální číslo, budete platit sazbu pro volání v síti Paegas. Ta ale není tak vysoká a pokud vlastníte např. tarifní program Paegas Aktiv s doplňkem Nonstop, přijde vás minuta na dvě koruny. To snad za trošku soukromí stojí, ne?

Váš názor Další článek: Zavolejte si z Austrálie do Čech s roamingem

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Partnerské číslo, Vypnutý mobil, Číslo, Paegas, Hlasová schránka, Pracovní hovor, Soukromý hovor, Telefonní číslo, Mobilní telefon, Tarifní program, Paegas partner, Hovor, Paegas Aktiv, Normální telefon, Textová zpráva, Podmíněné přesměrování, Karta, Nepřijatý hovor, Telefon, RadioMobil, Partner


Určitě si přečtěte

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) už nedodává pouze data, má dvě aplikace pro Android Těšit se můžete na jednoduché uživatelské rozhraní a dostatek informací Chybí naopak jakékoliv možnosti nastavení a postrádáme také widgety

Filip Kůžel, Jozef Cmar | 9