Paegas Professional: RadioMobil vyložil karty na stůl

RadioMobil zítra na tiskové konferenci představí svou novou image pro firemní zákazníky: Paegas Professional. V předstihu se nám podařilo získat zajímavé informace, proto nečekáme na oficiální uvedení na tiskovce.
Paegas Professional: RadioMobil vyložil karty na stůl
RadioMobil se chystá zítra na tiskové konferenci představit svou novou image pro firemní zákazníky pod názvem Paegas Professional. V předstihu se nám podařilo získat zajímavé informace, proto nečekáme na tiskovku a zveřejňujeme je již dnes. Podrobnosti a popis jednotlivých služeb najdete na MobilManii v nejbližších dnech.

Jak to bylo dříve

Paegas dlouhá léta bedlivě střežil své podmínky a zvýhodnění, které nabízel velkým zákazníkům, jak se tak říká: „pod pokličkou.“ Teď, když Oskar přišel se svou nabídkou pro bussines zákazníky, kterou zveřejnil na svých internetových stránkách, vykládá Paegas také svoje karty na stůl.

Dříve Paegas nabízel spoustu služeb, o kterých širší veřejnost v podstatě neinformoval. Služby jako Paegas Direct, Paegas Direct SMSC či Paegas Locator byly známy jen tzv. velkým zákazníkům. Problém byl v tom, že dokud jste se nepustili do vážnějšího jednání s Paegasem, tak jste neměli šanci dopředu zjistit, jaké podmínky získáte. Teď je ale tohle všechno minulostí.

Paegas Professional nové image Paegasu

Na stránkách www.paegasprofessional.cz máte možnost zjistit konkrétní podmínky a služby, které vám budou zpřístupněny jako firemnímu zákazníkovi, který má méně jak 30 telefonů nebo jako Významnému zákazníkovi s tzv. Rámcovou smlouvou. Když si vyberete jednu z těchto dvou možností, tak se vám zobrazí zbrusu nové stránky, jejichž nádech silně připomíná bývalý „firemní image“ Eurotelu. Že by se Paegas pokoušel o to stát se firemním operátorem číslo jedna?

Již na první pohled zjistíte, co všechno vám přinese uzavření Rámcové smlouvy či zařazení se do kategorie firemních zákazníků. Všechny dostupné služby i jejich ceny máte k dispozici přímo na tomto webu. Ceny za Paegas Locator, za zřízení Privátní podnikové sítě, ale i informace, které jinak naleznete přímo na webu Paegasu jako například pokrytí jsou tu přehledně uspořádány v zcela novém grafickém podání. Paegas sám označuje Paegas Professional za „novou značku.“ Tato nová značka by se měla stát symbolem nové tváře Paegasu, která by snad již měla být oproštěna od fatálních nedostatků, kterým jsme byli svědky koncem loňského roku.

Komunikace, souhra, úspěch

Tato hesla se bude snažit Paegas spojit se svou novou značkou Paegas Professional. Z marketingového hlediska je vytvoření nové značky, která je nějakým způsobem svázaná s tou předešlou, ale zároveň je nová, velice chytrým tahem. Chytrý tah je to hlavně ale z jiného důvodu. Potenciální zákazníci teď mají možnost srovnávat. Právě tato možnost by mohla přivést zákazníky konkurenčních operátorů k Paegasu. Oskar i Paegas se teď dali do boje o novou firemní klientelu. Ta stará je zatím z historických důvodů převážně u sítě Eurotel, která své karty na stůl zatím nevyložila. Pokud ale Eurotel stojí ještě o nové firemní zákazníky, tak mu nezbude nic jiného než své utajované podmínky také zveřejnit.

Diskuze (4) | Oskar aktuálně: bankovní SIM Toolkit už nyní!

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, RadioMobil, Stůl, Paegas, Karta

Určitě si přečtěte

T-Mobile přichází s nabídkou deseti telefonů za 1 Kč. Stačí se upsat...

T-Mobile přichází s nabídkou deseti telefonů za 1 Kč. Stačí se upsat...

** Nokii 5 nebo jeden z dalších devíti telefonů nabízí T-Mobile od 1 Kč ** Samozřejmě musíte upsat duši na dvě léta s tarifem Mobil ** Akce platí do konce února 2018 i pro přechod z Twistu na paušál

Dnes | Pospíšil Aleš | 3

T-Mobile chystá miliardové investice do optických sítí

T-Mobile chystá miliardové investice do optických sítí

13.  1.  2018 | E15.cz , Gallistl Vladan | 11

Mobilní internet u nás není až tak drahý. ...když se srovnáme s Uzbekistánem a Nigérií

Mobilní internet u nás není až tak drahý. ...když se srovnáme s Uzbekistánem a Nigérií

** Čeští operátoři jsou drazí zhruba stejně jako britští či němečtí ** Za data si nechají pořádně zaplatit v zemích Beneluxu ** Nejhůř je na tom Afrika, na „giga“ tam trhnou skoro 1 000 Kč

27.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 42

Volali jsme jako jindy v neděli, o stovky procent vyskočily na Štědrý den data

Volali jsme jako jindy v neděli, o stovky procent vyskočily na Štědrý den data

** Selfíčko s dárečkem jedině přes messenger a přes Wi-Fi ** Nejvíce volali, SMSkovali a datovali zákazníci T-Mobilu ** Průměrná hodnota přenesených dat na SIM se pohybuje od 40 do 60 MB

25.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 17

Lednový ceník T-Mobilu: Huawei Mate 10 Lite, Samsung Galaxy A8 a něco slev

Lednový ceník T-Mobilu: Huawei Mate 10 Lite, Samsung Galaxy A8 a něco slev

** Operátor v lednu sleví modely Honor, Huawei a Samsung ** Za necelých 13 tisíc se začne prodávat Samsung Galaxy A8 ** Zlevní také tablet Samsung Galaxy Tab S3, cena klesne o 2 tisíce

25.  12.  2017 | Pospíšil Aleš