Paegas se mění na T-Mobile: máme nové informace

Zjistili jsme nové informace o změně značky Paegas na T-Mobile. Příští týden v úterý se koná tisková konference, na které budou sděleny oficiální informace. Změny by měly nastat už velmi brzy. Rozlučte se s Paegasem!
Paegas se mění na T-Mobile: máme nové informace

Když zavoláte na infolinku Paegasu, hlasový konverzant vás bude informovat o změně značky Paegas na T-Mobile:

Paegas se mění na T-Mobile

Rádi bychom vás informovali o změnách, kterých jste svědkem. Paegas se mění v T-Mobile, a je tak jediným mobilním operátorem v České republice, který se stává členem mezinárodní telekomunikační skupiny. T-mobile je jedním ze největších a nejsilnějších světových operátorů, a to především díky svému důrazu na vysokou spolehlivost a prvotřídní servis.

Budeme vám proto moci poskytnout stejný komfort telekomunikiačních služeb, jaký T-Mobile poskytuje svým klientům v USA, Německu, Velké Británii a dalších zemích. Spojení s mezinárodním partnerem nám dovolí zdokonalit a rozšířit stávající služby a zároveň vám nabídnout služby úplně nové.

Získáte například výhodnější roamingové sazby, možnost přístupu k vaší hlasové schránce, infolince a dalším službám ze zahraničí bez nutnosti vytáčení předvoleb. V zahraničí se tak budete moci více cítit jako doma. Dojde také k rozšíření služeb v oblasti zábavy.

Změna značky Paegas na T-Mobile se samozřejmě nijak nedotkne ani vašeho stávajícího telefonního čísla, ani vámi využívaných služeb.

Věříme, že už brzy budete moci využít výhod, které toto spojení přinese vám, našemu zákazníkovi.

Vítejte mezi padesáti miliony zákazníků T-mobile!

Co víme víc?

Paegas zatím ohledně změny značky na T-Mobile mlčí jako ryba, v úterý se však koná tisková konference, na které s největší pravděpodobností budou upřesněny konkrétní termíny. Zatim existují jen neoficiální informace, že tato změna proběhne v dubnu, nebo dokonce těsně po Velikonocích (zdroj: Mobil.cz).

Slovo T-mobile se vyslovuje anglicky: tý-mobajl. S anglickými názvy jsou ale vždy trochu problémy. Zatímco Paegas, Eurotel nebo Oskar nelze vyslovovat jinak, zde se určitě setkáme s různými variantami: té mobile, T mobile, Té mobajl, tý mobajl ... Paegas zřejmě bude muset výslovnost svým zákazníkům natlačit do hlavy, zřejmě mohutnou informační kampaní (podobně jako nyní Orange - orindž - na Slovensku).

Internetové stránky www.t-mobile.cz jsou zatím přesměrovány na domácí stránku Paegasu a pro informace proto musíte na mezinárodní web www.t-mobile.com nebo německý www.t-mobile.de.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Mobil, Mobil m, Paegas, Informace

Určitě si přečtěte

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34