Paegas se mění na T-Mobile: máme nové informace

Zjistili jsme nové informace o změně značky Paegas na T-Mobile. Příští týden v úterý se koná tisková konference, na které budou sděleny oficiální informace. Změny by měly nastat už velmi brzy. Rozlučte se s Paegasem!
Paegas se mění na T-Mobile: máme nové informace

Když zavoláte na infolinku Paegasu, hlasový konverzant vás bude informovat o změně značky Paegas na T-Mobile:

Paegas se mění na T-Mobile

Rádi bychom vás informovali o změnách, kterých jste svědkem. Paegas se mění v T-Mobile, a je tak jediným mobilním operátorem v České republice, který se stává členem mezinárodní telekomunikační skupiny. T-mobile je jedním ze největších a nejsilnějších světových operátorů, a to především díky svému důrazu na vysokou spolehlivost a prvotřídní servis.

Budeme vám proto moci poskytnout stejný komfort telekomunikiačních služeb, jaký T-Mobile poskytuje svým klientům v USA, Německu, Velké Británii a dalších zemích. Spojení s mezinárodním partnerem nám dovolí zdokonalit a rozšířit stávající služby a zároveň vám nabídnout služby úplně nové.

Získáte například výhodnější roamingové sazby, možnost přístupu k vaší hlasové schránce, infolince a dalším službám ze zahraničí bez nutnosti vytáčení předvoleb. V zahraničí se tak budete moci více cítit jako doma. Dojde také k rozšíření služeb v oblasti zábavy.

Změna značky Paegas na T-Mobile se samozřejmě nijak nedotkne ani vašeho stávajícího telefonního čísla, ani vámi využívaných služeb.

Věříme, že už brzy budete moci využít výhod, které toto spojení přinese vám, našemu zákazníkovi.

Vítejte mezi padesáti miliony zákazníků T-mobile!

Co víme víc?

Paegas zatím ohledně změny značky na T-Mobile mlčí jako ryba, v úterý se však koná tisková konference, na které s největší pravděpodobností budou upřesněny konkrétní termíny. Zatim existují jen neoficiální informace, že tato změna proběhne v dubnu, nebo dokonce těsně po Velikonocích (zdroj: Mobil.cz).

Slovo T-mobile se vyslovuje anglicky: tý-mobajl. S anglickými názvy jsou ale vždy trochu problémy. Zatímco Paegas, Eurotel nebo Oskar nelze vyslovovat jinak, zde se určitě setkáme s různými variantami: té mobile, T mobile, Té mobajl, tý mobajl ... Paegas zřejmě bude muset výslovnost svým zákazníkům natlačit do hlavy, zřejmě mohutnou informační kampaní (podobně jako nyní Orange - orindž - na Slovensku).

Internetové stránky www.t-mobile.cz jsou zatím přesměrovány na domácí stránku Paegasu a pro informace proto musíte na mezinárodní web www.t-mobile.com nebo německý www.t-mobile.de.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile

45 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Tonik 15. 10. 2002 14:46:45

    http://www.kiss98.cz/promo/open-hlas.php?id=13

    http://www.kiss98.c...

  • Tonik 15. 10. 2002 14:43:48

    ahoj...

  • Tonik 15. 10. 2002 14:40:07
Určitě si přečtěte

Sigfox v praxi: Jak internet věcí pomáhá k lepšímu vínu

Sigfox v praxi: Jak internet věcí pomáhá k lepšímu vínu

** Internet věcí už není prázdná fráze ** Čekali byste chytrou elektroniku ve vinohradu na jihu Moravy? ** Čerstvé informace každých 30 minut umožní šetrně pracovat s chemií

Dnes | časopis Computer, Michlovský Jakub

V srpnovém ceníku T-Mobilu najdeme Xperii L1 a Samsungy J3 a J5 (2017)

V srpnovém ceníku T-Mobilu najdeme Xperii L1 a Samsungy J3 a J5 (2017)

** V druhé půlce letních prázdnin bodují telefony střední třídy ** Pokud fandíte výhodným nákupům, zaostřete na Huawei ** Za dvouletý úpis vám operátor sleví až 4 000 Kč z ceny

3.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 1

TOP 10: Nejprodávanější smartphony v Česku za červen 2017

TOP 10: Nejprodávanější smartphony v Česku za červen 2017

** V červnu jsme nejvíc kupovali modely s cenovkou do 7 tisíc ** Ze značek převládá Samsung a Huawei ** Nejoblíbenějším smartphonem od Applu je iPhone SE

21.  7.  2017 | Láska Jan | 8

Aukce skončila. Pásmo 3,7 GHz si rozdělí dva stávající a dva noví operátoři

Aukce skončila. Pásmo 3,7 GHz si rozdělí dva stávající a dva noví operátoři

** Frekvence pro „městské“ LTE vydražili O2, Vodafone a dva nováčci ** Jmenovitě Poda a Nordic Telecom, který má největší kus spektra ** Cena za frekvence se nelíbila T-Mobilu, a tak se z aukce stáhl

11.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 73

Srovnali jsme tarify a odhalili tři zlatá pravidla našich operátorů. Která to jsou?

Srovnali jsme tarify a odhalili tři zlatá pravidla našich operátorů. Která to jsou?

** Tři zlatá operátorská pravidla: komplikovaně, draze, připlať ** Operátoři letos změnili nabídku tarifů, ušetřit vás ale nenechají ** Ceny už sice nemají úplně stejné, ale rozdíly jsou minimální

10.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 56


komerční sdělení

Komerční sdělení