Paegas se změní na T-Mobile: víme kdy, a co se kolem toho bude dít

Známe přesný termín oficiální přeměny Paegasu na T-Mobile. A víme také o akci, která bude při té příležitosti uspořádána.
Paegas se změní na T-Mobile: víme kdy, a co se kolem toho bude dít

Dnem D, kdy se Paegas oficiálně změní v T-Mobile, bude čtvrtek 18. dubna. Potvrzuje to mezinárodní stránka www.t-mobile.com a určitým vodítkem je také fakt, že ve čtvrtek se koná tisková konference RadioMobilu. Samozřejmě se jí zúčastníme a přineseme podrobnosti.

Kromě jiného by měl být brzy spuštěn web www.t-mobile-day.com, na kterém prozatím najdete mezinárodní web T-Mobile.

Užijte si to taky

Osmnáctého dubna budou na T-Mobile přejmenovány hned tři mobilní sítě: český Paegas, rakouský max.mobil a britský One 2 One. Na oslavu přejmenování budou uspořádány fotbalové exhibice (podrobnosti zatím neznáme) a kdo se jich nebude moci zúčastnit, může si na Internetu zahrát virtuální soutěž.

Přestože Paegas ještě stránky se soutěží oficiálně nespustil, jsou už téměř hotovy, můžete se na ně podívat a sami si zahrát počítačový fotbal. Přehlížejte menší problémy s češtinou a občasné chybové hlášky.

Zatím můžete pouze trénovat na velké finále, které proběhne právě 18. dubna a bude jistě oceněno hodnotnými výhrami. Ale i tak lze v tréninku každý den vyhrát mobil Nokia 5210.

Hru najdete na této adrese.

Je to jen štěstí

Pokud znáte hru Battlemail Kung-Fu z nových Siemensů, budete hned v obraze. Zaregistrujete se, zvolíte barvu svého týmu a nastavíte pět penáltových kopů a pět obranných zákroků brankáře. Zadáte e-mailovou adresu svého protihráče a čekáte.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Protihráč dostane e-mailovou zprávu, že jste ho vyzvali na fotbalový souboj a kliknutím na odkaz se dostane na stejnou stránku jako vy. Opět se zaregistruje a připraví své útočné a obranné pozice. Potom se už jen oba podíváte na animaci a budete doufat, že jste měli při výběru větší štěstí než ten druhý.

Vyzval jsem na souboj Petra Brožu a takhle to dopadlo.

Klepněte pro větší obrázek
Výsledková listina

Finále je ve hvězdách

Zatím neznáme úplné podrobnosti a zejména finálová hra je stále zahalena tajemstvím. Troufáme si ale tipnout, že by v ní mohlo jít o souboj tří přejmenovávaných zemí: Česka, Rakouska a Velké Británie. Až budeme vědět víc, napíšeme.

Diskuze (48) Další článek: Palm M505 - odlište se od ostatních!

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Nokia 5210, Mobil, Paegas


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40