Paegas se změní na T-Mobile: víme kdy, a co se kolem toho bude dít

Známe přesný termín oficiální přeměny Paegasu na T-Mobile. A víme také o akci, která bude při té příležitosti uspořádána.
Paegas se změní na T-Mobile: víme kdy, a co se kolem toho bude dít

Dnem D, kdy se Paegas oficiálně změní v T-Mobile, bude čtvrtek 18. dubna. Potvrzuje to mezinárodní stránka www.t-mobile.com a určitým vodítkem je také fakt, že ve čtvrtek se koná tisková konference RadioMobilu. Samozřejmě se jí zúčastníme a přineseme podrobnosti.

Kromě jiného by měl být brzy spuštěn web www.t-mobile-day.com, na kterém prozatím najdete mezinárodní web T-Mobile.

Užijte si to taky

Osmnáctého dubna budou na T-Mobile přejmenovány hned tři mobilní sítě: český Paegas, rakouský max.mobil a britský One 2 One. Na oslavu přejmenování budou uspořádány fotbalové exhibice (podrobnosti zatím neznáme) a kdo se jich nebude moci zúčastnit, může si na Internetu zahrát virtuální soutěž.

Přestože Paegas ještě stránky se soutěží oficiálně nespustil, jsou už téměř hotovy, můžete se na ně podívat a sami si zahrát počítačový fotbal. Přehlížejte menší problémy s češtinou a občasné chybové hlášky.

Zatím můžete pouze trénovat na velké finále, které proběhne právě 18. dubna a bude jistě oceněno hodnotnými výhrami. Ale i tak lze v tréninku každý den vyhrát mobil Nokia 5210.

Hru najdete na této adrese.

Je to jen štěstí

Pokud znáte hru Battlemail Kung-Fu z nových Siemensů, budete hned v obraze. Zaregistrujete se, zvolíte barvu svého týmu a nastavíte pět penáltových kopů a pět obranných zákroků brankáře. Zadáte e-mailovou adresu svého protihráče a čekáte.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Protihráč dostane e-mailovou zprávu, že jste ho vyzvali na fotbalový souboj a kliknutím na odkaz se dostane na stejnou stránku jako vy. Opět se zaregistruje a připraví své útočné a obranné pozice. Potom se už jen oba podíváte na animaci a budete doufat, že jste měli při výběru větší štěstí než ten druhý.

Vyzval jsem na souboj Petra Brožu a takhle to dopadlo.

Klepněte pro větší obrázek
Výsledková listina

Finále je ve hvězdách

Zatím neznáme úplné podrobnosti a zejména finálová hra je stále zahalena tajemstvím. Troufáme si ale tipnout, že by v ní mohlo jít o souboj tří přejmenovávaných zemí: Česka, Rakouska a Velké Británie. Až budeme vědět víc, napíšeme.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Nokia 5210, Paegas, Mobil

Určitě si přečtěte

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34