Paegas: vyberte si vlastní číslo

Až donedávna nabízel telefonní čísla na přání pouze Oskar. Časy se ale mění a nyní si číslo na přání můžete vybrat i u Paegasu. Možnost vymyslet si vlastní číslo je skutečně lákavá, co vás to však bude stát?
Paegas: vyberte si vlastní číslo

Něco za něco

Pokud se tedy rozhodnete stát se uživatelem mobilního telefonu v síti Paegas, dostanete ve značkových prodejnách možnost zvolit si při podpisu smlouvy libovolné telefonní číslo zdarma. Oplátkou se ale musíte Paegasu upsat na dva roky používání jeho mobilních služeb. Tuto možnost získáte při výběru jakéhokoli tarifního programu a současně nepřijdete také o další výhody, mezi které patří například dotovaný mobilní telefon nebo doplňkový program HIT.

Na druhou stranu si ale příliš vybírat nemůžete, protože číslo vašich snů nesmí již nikdo používat nebo ho nesmí mít nikdo rezervován pro pozdější použití – takové rezervaci s oblibou provádějí především velcí zákazníci, kteří do budoucna počítají s rozšířením počtu mobilních telefonů.

Přesto neváhejte

Snaha nalákat zákazníky na tarifní programy je v poslední době patrná u všech našich mobilních operátorů. Záleží tedy jen na vás, zda je možnost výběru vlastního čísla tím správným argumentem pro volbu mobilního operátora či ne. Ve skutečnosti ale nemáte co ztratit – při nákupu dotovaného mobilu nebo aktivaci HITu stejně musíte smlouvu na 24 měsíců stejně uzavřít, tak proč si to číslo nevybrat..

 

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Paegas, Číslo

Určitě si přečtěte

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34