Paegas: výhodné slevy pro návštěvníky Invexu

Pro návštěvníky Invexu si Paegas připravil zajímavé slevy, které pak můžete uplatnit ve značkových prodejnách do konce října. Za všechny jmenujme např. slevu na sady Twist nebo výměnu bankovních a navigačních karet SIM zdarma.
Paegas: výhodné slevy pro návštěvníky Invexu

Twist zákazníci: 

Twist sada se slevou 15 % – na stánku Paegas mohou Twist zákazníci získat „Registrační kartu Invex 2001“, po jejímž vyplnění budou mít možnost získat jakoukoliv Twist sadu z aktuální nabídky se slevou 15 procent. Tuto slevu je možné uplatňovat pouze na značkových prodejnách Paegas a nabídka platí do 31. října 2001.

Výměna SIM karty podporující Paegas GSM Banking a Peagas Navigator ZDARMA – na Invexu budou zákazníci Paegasu moci získat poukazy na výměnu starších karet SIM za karty SIM podporující Paegas GSM Banking a Peagas Navigator zdarma. Do 31. října 2001 si bude moci držitel poukazu svoji stávající SIM kartu vyměnit zdarma po předložení poukazu na značkové prodejně Paegas. U Twist zákazníků bude standardní SIM karta vyměněna za bankovní a bankovní SIM karta za bankovní SIM kartu se službou Navigator. 

Standardní zákazníci:

Výměna SIM karty podporující Paegas GSM Banking a Peagas Navigator ZDARMA - na Invexu, budou zákazníci sítě Paegas moci získat poukazy na výměnu starších SIM karet za SIM karty podporující Paegas GSM Banking a Peagas Navigator zdarma. Do 31. října 2001 si bude moci držitel poukazu svoji stávající kartu SIM vyměnit zdarma po předložení poukazu na značkové prodejně Paegas. Standardním zákazníkům bude jejich stávající karta SIM bezplatně vyměněna za kartu SIM Navigator Banking.

Získejte informace o Invexu

Během Invexu bude zákazníkům k dispozici dočasný informační kanál zaměřený na průběh konání veletrhu Invex. Kanál lze aktivovat zasláním SMS ve tvaru +INVEX na číslo 4616, obdobně pro odhlášení zašle zákazník SMS ve tvaru -INVEX na telefonní číslo 4616. Za obdržení každé informace zaplatí zákazník 1 Kč bez DPH. Informace z Invexu budou také zveřejňovány na ClickWapu pod položkou ClickInfo.

 

Diskuze (25) Další článek: Doplněno: Oskar nabídne v pondělí většinu svých služeb za korunu

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Slevy, Paegas, Invex


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 80

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 35