Paegas: výhodné slevy pro návštěvníky Invexu

Pro návštěvníky Invexu si Paegas připravil zajímavé slevy, které pak můžete uplatnit ve značkových prodejnách do konce října. Za všechny jmenujme např. slevu na sady Twist nebo výměnu bankovních a navigačních karet SIM zdarma.
Paegas: výhodné slevy pro návštěvníky Invexu

Twist zákazníci: 

Twist sada se slevou 15 % – na stánku Paegas mohou Twist zákazníci získat „Registrační kartu Invex 2001“, po jejímž vyplnění budou mít možnost získat jakoukoliv Twist sadu z aktuální nabídky se slevou 15 procent. Tuto slevu je možné uplatňovat pouze na značkových prodejnách Paegas a nabídka platí do 31. října 2001.

Výměna SIM karty podporující Paegas GSM Banking a Peagas Navigator ZDARMA – na Invexu budou zákazníci Paegasu moci získat poukazy na výměnu starších karet SIM za karty SIM podporující Paegas GSM Banking a Peagas Navigator zdarma. Do 31. října 2001 si bude moci držitel poukazu svoji stávající SIM kartu vyměnit zdarma po předložení poukazu na značkové prodejně Paegas. U Twist zákazníků bude standardní SIM karta vyměněna za bankovní a bankovní SIM karta za bankovní SIM kartu se službou Navigator. 

Standardní zákazníci:

Výměna SIM karty podporující Paegas GSM Banking a Peagas Navigator ZDARMA - na Invexu, budou zákazníci sítě Paegas moci získat poukazy na výměnu starších SIM karet za SIM karty podporující Paegas GSM Banking a Peagas Navigator zdarma. Do 31. října 2001 si bude moci držitel poukazu svoji stávající kartu SIM vyměnit zdarma po předložení poukazu na značkové prodejně Paegas. Standardním zákazníkům bude jejich stávající karta SIM bezplatně vyměněna za kartu SIM Navigator Banking.

Získejte informace o Invexu

Během Invexu bude zákazníkům k dispozici dočasný informační kanál zaměřený na průběh konání veletrhu Invex. Kanál lze aktivovat zasláním SMS ve tvaru +INVEX na číslo 4616, obdobně pro odhlášení zašle zákazník SMS ve tvaru -INVEX na telefonní číslo 4616. Za obdržení každé informace zaplatí zákazník 1 Kč bez DPH. Informace z Invexu budou také zveřejňovány na ClickWapu pod položkou ClickInfo.

 

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Slevy, Invex, Paegas

Určitě si přečtěte

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

** Nový iPhone 8 srazil ceny starších modelů zhruba o 4 000 Kč ** Další podzimní novinkou je nejmenší superphone Sony Xperia XZ1 Compact ** Nepřehlédněte slevy s programem Extra výhod, třeba na Nokie 3 a 5

16.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 1

V říjnu se u Vodafonu urodilo: iPhone 8, nebo nejmenší superphone Xperia XZ1 Compact

V říjnu se u Vodafonu urodilo: iPhone 8, nebo nejmenší superphone Xperia XZ1 Compact

** Nový iPhone 8 startuje na ceně 20 977 Kč, starší modely padly o tisíce ** Další podzimní novinkou je Xperia XZ1 od Sony včetně verze Compact ** Ostatní modely šly s cenou dolů až o tisícovku, třeba Huawei P9 lite

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 5

Nové iPhony, Nokie a hrstka slev, to je říjnový ceník T-Mobilu

Nové iPhony, Nokie a hrstka slev, to je říjnový ceník T-Mobilu

** 64GB iPhone 8 pořídíte za cenu lehce přesahující 21 tisíc ** O tisícovku zlevnila dvojice Samsungů Galaxy A3 a A5 (2017) ** S cenou dolů šly modely Huawei, třeba Mate 9 o 2 000 Kč

30.  9.  2017 | Pospíšil Aleš | 5