Palm bude barevný

PalmPiloty nebudou mít zatím barevnou obrazovku, ale v rámci většího šíření Palmů dostanou barevnější a průhlednější kryty.
PalmPiloty nebudou mít zatím barevnou obrazovku, ale v rámci většího šíření Palmů dostanou barevnější a průhlednější kryty. 3Com uvede Palm IIIe Special Edition, který bude mít průhledné popřípadě barevné kryty. Chce tímto oslovit zejména do škol se vracející studenty,respektive také jejich rodiče. Toto zvláštní vydání Palmu se zřejmě u nás vůbec neobjeví, ostatně na webu je u Palm IIIe malinká poznámečka, že je dostupný pouze v USA a v Kanadě.

Nicméně pokud byste chtěli mít vlastního barevného PalmPilota, je to možné taky. Na serveru PalmColors najdete nabídku průhledných barevných krytů, kterými můžete svůj organizér odlišit od tmavě šedého průměru. Nicméně touto výměnou krytů přijdete o záruku. Barevné řešení od Palm tak nejen neporušuje záruku, ale navíc se barevné Palmy nebudou ani lišit cenou.

Palm se tedy vydal podobnou cestou jako iMac, sice je barevný kryt jednobarevný, ale přesto je snaha mít širokou barevnou nabídku jasný marketingovým krokem do oblasti počítači příliš nezatížené, která bude brát Palmm IIIe jako vhodný doplněk do školního pouzdra.

Váš názor Další článek: Nokia 3210 - pro obyčejné lidi

Témata článku: Palm, Software pro mobily, Software pro PC, Barevné řešení

Určitě si přečtěte