Palm bude barevný

PalmPiloty nebudou mít zatím barevnou obrazovku, ale v rámci většího šíření Palmů dostanou barevnější a průhlednější kryty.
PalmPiloty nebudou mít zatím barevnou obrazovku, ale v rámci většího šíření Palmů dostanou barevnější a průhlednější kryty. 3Com uvede Palm IIIe Special Edition, který bude mít průhledné popřípadě barevné kryty. Chce tímto oslovit zejména do škol se vracející studenty,respektive také jejich rodiče. Toto zvláštní vydání Palmu se zřejmě u nás vůbec neobjeví, ostatně na webu je u Palm IIIe malinká poznámečka, že je dostupný pouze v USA a v Kanadě.

Nicméně pokud byste chtěli mít vlastního barevného PalmPilota, je to možné taky. Na serveru PalmColors najdete nabídku průhledných barevných krytů, kterými můžete svůj organizér odlišit od tmavě šedého průměru. Nicméně touto výměnou krytů přijdete o záruku. Barevné řešení od Palm tak nejen neporušuje záruku, ale navíc se barevné Palmy nebudou ani lišit cenou.

Palm se tedy vydal podobnou cestou jako iMac, sice je barevný kryt jednobarevný, ale přesto je snaha mít širokou barevnou nabídku jasný marketingovým krokem do oblasti počítači příliš nezatížené, která bude brát Palmm IIIe jako vhodný doplněk do školního pouzdra.

Témata článku: Palm, Software pro mobily, Software pro PC, Barevné řešení

Určitě si přečtěte

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

9.  10.  2017 | Láska Jan | 2

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

** Od představení Androidu 8.0 Oreo uběhl více než měsíc ** Jak zareagovali výrobci a které telefony se něj mohou těšit? ** Začněmě hezky podle abecedy.

28.  9.  2017 | Miksa Martin | 8

CCleaner: Ještě větší průšvih, než jsme si mysleli

CCleaner: Ještě větší průšvih, než jsme si mysleli

** Nejprve to vypadalo jako vážný, ale jen izolovaný problém ** Pak se to nafouklo do obřích rozměrů ** CCLeaner má problém a Avast ostudu

24.  9.  2017 | Polesný David, Čížek Jakub | 27

Jak udělat Wi-Fi hotspot z počítače

Jak udělat Wi-Fi hotspot z počítače

28.  8.  2017 | Kůžel Filip | 15