Palm bude barevný

PalmPiloty nebudou mít zatím barevnou obrazovku, ale v rámci většího šíření Palmů dostanou barevnější a průhlednější kryty.
Palm bude barevný
PalmPiloty nebudou mít zatím barevnou obrazovku, ale v rámci většího šíření Palmů dostanou barevnější a průhlednější kryty. 3Com uvede Palm IIIe Special Edition, který bude mít průhledné popřípadě barevné kryty. Chce tímto oslovit zejména do škol se vracející studenty,respektive také jejich rodiče. Toto zvláštní vydání Palmu se zřejmě u nás vůbec neobjeví, ostatně na webu je u Palm IIIe malinká poznámečka, že je dostupný pouze v USA a v Kanadě.

Nicméně pokud byste chtěli mít vlastního barevného PalmPilota, je to možné taky. Na serveru PalmColors najdete nabídku průhledných barevných krytů, kterými můžete svůj organizér odlišit od tmavě šedého průměru. Nicméně touto výměnou krytů přijdete o záruku. Barevné řešení od Palm tak nejen neporušuje záruku, ale navíc se barevné Palmy nebudou ani lišit cenou.

Palm se tedy vydal podobnou cestou jako iMac, sice je barevný kryt jednobarevný, ale přesto je snaha mít širokou barevnou nabídku jasný marketingovým krokem do oblasti počítači příliš nezatížené, která bude brát Palmm IIIe jako vhodný doplněk do školního pouzdra.

Témata článku: Palm, Software pro mobily, Software pro PC

Určitě si přečtěte

Android v srpnu 2017: Nougat na cestě k růstu

Android v srpnu 2017: Nougat na cestě k růstu

10.  8.  2017 | Láska Jan | 30

Apple iOS 11: velké grafické změny a pár šikovných vychytávek [vyzkoušeno]

Apple iOS 11: velké grafické změny a pár šikovných vychytávek [vyzkoušeno]

** Vyzkoušeli jsme první veřejnou betu iOS 11 ** Jaké novinky a změny systém přináší ? ** Vyplatí se aktualizovat nyní, nebo počkat na finální verzi?

4.  7.  2017 | Miksa Martin | 82


komerční sdělení

Komerční sdělení