Palm uvede nový model i705

I když tato informace nepochází z oficiálního zdroje a jde pravděpodobně o únik informací, vše nasvědčuje tomu, že Palm uvede zajímavou novinku. Kromě běžného „Palmího“ vybavení bude mít mnoho zajímavých vylepšení.

Nový Palm i705 by mohl být představen již příští pondělí, tedy 28. ledna. Umožňuje přijímat e-maily „always-on“, uživatel je na příchod nového e-mailu upozorněn a to i při vypnutém Palmu. Dovoluje použití programů pro komunikaci, například Yahoo! Messenger. Umí přenášet data (hlas bohužel ne), ale využívá bezdrátovou síť Cingular Interactive a tak zůstává americkou záležitostí.

V dalších ohledech se nebude nový Palm nijak lišit od svých sourozenců. Pouze 160x160 monochromatický displej, rozměry 120x79x15 mm a váha přibližně 170 gramů. RAM 8 MB, ROM 4MB, SD/MMC slot na pravé straně, procesor Motorola Dragonball VZ 33 MHz. i705 bude používat universal konektor, takže příslušenství nové řady Palmů m125/500/505 bude kompatibilní s tímto modelem. Softwarová výbava bude taky standardní, PalmOS 4.1, program pro práci s e-maily MultiMail Deluxe a MultiMail Deluxe Desktop Link, kancelářský balík Documents To Go Professional, MGI Photo Suite Mobile Edition, Palm Reader a AOL Instant Messenger.

i705 se bude prodávat za 450 USD. Pokud si bude chtít přikoupit miniklávesničku připlatíte 60 USD.

Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek

Váš názor Další článek: Palm bude mít konečně Bluetooth

Témata článku: Palm, Model, Nový model

Určitě si přečtěte