Panasonic GD 35: wapující mobil pro každého

Jednou z mnoha novinek uveřejněných na letošním světovém GSM kongresu ve francouzském Cannes je nový mobil japonského Panasonicu – GD 35. Je hezký, levný a má WAP.
Panasonic GD 35: wapující mobil pro každého
Jednou z mnoha novinek uveřejněných na letošním světovém GSM kongresu ve francouzském Cannes je nový mobil japonského Panasonicu – GD 35. Tento telefon patří do lowendové kategorie, má však několik funkcí, se kterými hravě strčí do kapsy i 3310.

Představený Panasonic GD 35 váží pouhých 109 gramů a rozměry jsou 120 x 26 x 20 milimetrů. Vzhled telefonu je stejný jako u ostatních mobilů Panasonicu – má pevnou anténu, velký a přehledný displej umožňují bezproblémové prohlížení wapových stránek. Univerzální ovládací tlačítko pod displejem umožňuje snadnou a přehlednou orientaci v nabídkách telefonu nebo při čtení textových zpráv. Mobil pochopitelně umožňuje rychlé psaní textovek pomocí T9, má přednastavené textové zprávy, čtyři hry pro zkrácení dlouhé chvíle, dvacet vyzváněcích melodií, hodiny, budík i jednoduchou kalkulačku.

Baterie je typu Ni-MH a se svou kapacitou 700 mAh dokáže uspokojovat energetické nároky telefonu celých 184 hodin v klidu nebo 2–4 hodiny hovoru.

Nový mobilní telefon GD 35 od Panasonicu je jednoduchý, malý a užitečný přístroj určený lidem, kteří chtějí nějaký normální mobil a nechtějí za něj utratit několik měsíčních platů. Cena i datum uvedení na evropský trh jsou prozatím opředeny oparem tajemství, ale určitě se jej dočkáme v některé z předplacených sad.

Témata článku: Panasonic, WAP, Mobil, Panasonic GD

Určitě si přečtěte

Panasonic Toughpad: Nebojí se práce, pádu ani vody

Panasonic Toughpad: Nebojí se práce, pádu ani vody

Tahle japonská dvojčata zvládnou kde co: hrubé zacházení, prach, vodu, dlouhou pracovní dobu, čárové kódy, Windows i Android. Máte zájem o exota?

23.  2.  2016 | Kůžel Filip | 8

Vyzkoušeli jsme kompaktomobil Panasonic Lumix CM1 [CES]

Vyzkoušeli jsme kompaktomobil Panasonic Lumix CM1 [CES]

14.  1.  2015 | Polesný David, Láska Jan | 26

Panasonic a Toshiba předvádí chytrá interaktivní zrcadla [CES]

Panasonic a Toshiba předvádí chytrá interaktivní zrcadla [CES]

12.  1.  2015 | Polesný David, Papánek Ondrej