Panasonic X70: královské véčko (přehled článků)

Eurotel Data Expres - Siemens SK65 - Mobily s televizním přijímačem - Ještě drsnější crash test v srpnových Mobilitách. Neuniklo vám něco? Připravili jsme přehled nejúspěšnějších článků minulého týdne.
Panasonic X70: královské véčko (přehled článků)
Panasonic X70: královské véčko (recenze)
Panasonic X70 je nástupcem úspěšného modelu GD87. Je menší, lehčí a hlavně vybavenější. Nabízí Bluetooth, velký telefonní seznam i paměť na textové zprávy a může se pochlubit perfektním displejem.

Eurotel Data Expres – jak to funguje
Eurotel včera jako první v České republice spustil síť 3. generace, a to na technologii CDMA2000 1xEV-DO. Tato síť funguje v pásmu 450 MHz a od včerejšího dne pokrývá 70% populace České republiky. Jaké budou rychlosti, jaký ping a jiné podrobnosti se dozvíte v našem článku.

Spuštěno CDMA 450: základní informace
Po dlouhém odkládání spustil dnes Eurotel netrpělivě očekávanou službu CDMA 450 s obchodním označením Data Expres. Službu představil dnes dopoledne na tiskové konferenci a přinášíme vám nejdůležitější informace.

Eurotel Data Expres – CDMA na živo
Od společnosti Eurotel jsme včera získali na testování sadu pro připojení k CDMA a tak vám můžeme přinést první zkušenosti s reálným provozem. Mimo to Eurotel upřesnil i několik dotazů, které zájemce o toto nové připojení trápí.

Jak na e-mail v mobilu (přehled javových emailových klientů)
Elektronická pošta se stala pro mnohé nepostradatelná a dnes už je běžné spravovat e-mailovou schránku pomocí mobilního telefonu. Nevadí, že nemáte vestavěného poštovního klienta, vystačíte s Javou.

Siemens SK65: pište e-maily všemi deseti
Siemens dnes oficiálně představil nový model SK65. Jedná se o výkonný manažerský telefon s unikátně řešenou, plnohodnotnou QWERTY klávesnicí. Článek doplňují kvalitní fotografie.

Mobily s televizním přijímačem - Evropa je pozadu
Televize v mobilu je hudbou budoucnosti, alespoň pro nás v Evropě. Mnohem dále v tomto směru však pokročili vývojáři a výrobci v Japonsku a Jižní Koreji. Pojďme se tedy podívat na to, jaké nejzajímavější telefony s vestavěným televizním přijímačem již byly představeny.

Můj mobil: Sony Ericsson T630
(čtenářská recenze) Srovnání oblíbeného telefonu Sony Ericsson T630 se svým předchůdcem T610 se již v našich čtanářských recenzích objevilo. Nyní si můžete přečíst o zkušenostech s tímto telefonem jedné z našich čtenářek.

Ještě drsnější crash test v srpnových Mobilitách
Ani v době dovolených jsme nezaháleli a připravili pro vás časopis plný novinek, lákavých článků a zajímavých recenzí. Kromě druhého kola crash testu se můžete těšit na návod k vytváření lepších mobilních fotek a dozvíte se také, co je bluejacking. Mimo to vás čekají recenze mobilů Sony Ericsson K700, Motorola V500, Panasonic X70, LG C1200, Siemens C65 a další.

Můj mobil: Siemens M55
(čtenářská recenze) Siemens M55 je stylová varianta manažerského mobilu S55. Chybí mu jen některé komunikační funkce: Bluetooth a infraport, jinak je vše téměř stejné. O svých uživatelských zkušenostech s tímto telefonem vás seznámí jeden z našich čtenářů.

Témata článku: Panasonic, Véčko, Ostatní, LG C1200, Motorola V500, Panasonic X70, Siemens C65, Siemens M55, Siemens SK65, Sony Ericsson T630, Reálný provoz

Určitě si přečtěte

Freetel Musashi: exotické véčko s Androidem [MWC]

Freetel Musashi: exotické véčko s Androidem [MWC]

Na MWC jsme vyzkoušeli androidí véčko Freetel Musashi. Japonci znovu předvedli jakých zběsilostí jsou schopni a telefon osadili rovnou se dvěma 4" displeji.

4.  3.  2016 | Miksa Martin | 4

Panasonic Toughpad: Nebojí se práce, pádu ani vody

Panasonic Toughpad: Nebojí se práce, pádu ani vody

Tahle japonská dvojčata zvládnou kde co: hrubé zacházení, prach, vodu, dlouhou pracovní dobu, čárové kódy, Windows i Android. Máte zájem o exota?

23.  2.  2016 | Kůžel Filip | 8