Panasonic X70: královské véčko (přehled článků)

Eurotel Data Expres - Siemens SK65 - Mobily s televizním přijímačem - Ještě drsnější crash test v srpnových Mobilitách. Neuniklo vám něco? Připravili jsme přehled nejúspěšnějších článků minulého týdne.
Panasonic X70: královské véčko (přehled článků)
Panasonic X70: královské véčko (recenze)
Panasonic X70 je nástupcem úspěšného modelu GD87. Je menší, lehčí a hlavně vybavenější. Nabízí Bluetooth, velký telefonní seznam i paměť na textové zprávy a může se pochlubit perfektním displejem.

Eurotel Data Expres – jak to funguje
Eurotel včera jako první v České republice spustil síť 3. generace, a to na technologii CDMA2000 1xEV-DO. Tato síť funguje v pásmu 450 MHz a od včerejšího dne pokrývá 70% populace České republiky. Jaké budou rychlosti, jaký ping a jiné podrobnosti se dozvíte v našem článku.

Spuštěno CDMA 450: základní informace
Po dlouhém odkládání spustil dnes Eurotel netrpělivě očekávanou službu CDMA 450 s obchodním označením Data Expres. Službu představil dnes dopoledne na tiskové konferenci a přinášíme vám nejdůležitější informace.

Eurotel Data Expres – CDMA na živo
Od společnosti Eurotel jsme včera získali na testování sadu pro připojení k CDMA a tak vám můžeme přinést první zkušenosti s reálným provozem. Mimo to Eurotel upřesnil i několik dotazů, které zájemce o toto nové připojení trápí.

Jak na e-mail v mobilu (přehled javových emailových klientů)
Elektronická pošta se stala pro mnohé nepostradatelná a dnes už je běžné spravovat e-mailovou schránku pomocí mobilního telefonu. Nevadí, že nemáte vestavěného poštovního klienta, vystačíte s Javou.

Siemens SK65: pište e-maily všemi deseti
Siemens dnes oficiálně představil nový model SK65. Jedná se o výkonný manažerský telefon s unikátně řešenou, plnohodnotnou QWERTY klávesnicí. Článek doplňují kvalitní fotografie.

Mobily s televizním přijímačem - Evropa je pozadu
Televize v mobilu je hudbou budoucnosti, alespoň pro nás v Evropě. Mnohem dále v tomto směru však pokročili vývojáři a výrobci v Japonsku a Jižní Koreji. Pojďme se tedy podívat na to, jaké nejzajímavější telefony s vestavěným televizním přijímačem již byly představeny.

Můj mobil: Sony Ericsson T630
(čtenářská recenze) Srovnání oblíbeného telefonu Sony Ericsson T630 se svým předchůdcem T610 se již v našich čtanářských recenzích objevilo. Nyní si můžete přečíst o zkušenostech s tímto telefonem jedné z našich čtenářek.

Ještě drsnější crash test v srpnových Mobilitách
Ani v době dovolených jsme nezaháleli a připravili pro vás časopis plný novinek, lákavých článků a zajímavých recenzí. Kromě druhého kola crash testu se můžete těšit na návod k vytváření lepších mobilních fotek a dozvíte se také, co je bluejacking. Mimo to vás čekají recenze mobilů Sony Ericsson K700, Motorola V500, Panasonic X70, LG C1200, Siemens C65 a další.

Můj mobil: Siemens M55
(čtenářská recenze) Siemens M55 je stylová varianta manažerského mobilu S55. Chybí mu jen některé komunikační funkce: Bluetooth a infraport, jinak je vše téměř stejné. O svých uživatelských zkušenostech s tímto telefonem vás seznámí jeden z našich čtenářů.

Témata článku: Panasonic, Véčko, Ostatní, LG C1200, Motorola V500, Panasonic X70, Siemens C65, Siemens M55, Siemens SK65, Sony Ericsson T630, Král, Reálný provoz

Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

** Klasické tlačítkové mobily se stávají okrajovou záležitostí ** Některým lidem k používání přitom bohatě postačují ** Ze zhruba stovky dostupných modelů vybíráme 11 nejlepších

24.  11.  2017 | Láska Jan | 9

Freetel Musashi: exotické véčko s Androidem [MWC]

Freetel Musashi: exotické véčko s Androidem [MWC]

Na MWC jsme vyzkoušeli androidí véčko Freetel Musashi. Japonci znovu předvedli jakých zběsilostí jsou schopni a telefon osadili rovnou se dvěma 4" displeji.

4.  3.  2016 | Miksa Martin | 4

Panasonic Toughpad: Nebojí se práce, pádu ani vody

Panasonic Toughpad: Nebojí se práce, pádu ani vody

Tahle japonská dvojčata zvládnou kde co: hrubé zacházení, prach, vodu, dlouhou pracovní dobu, čárové kódy, Windows i Android. Máte zájem o exota?

23.  2.  2016 | Kůžel Filip | 8