Pár novinek Paegasu na únor

Od února bude přechod z Twistu na tarifní program zdarma a, co je horší, začneme platit za ClickBox.
Pár novinek Paegasu na únor
Od února bude přechod z Twistu na tarifní program zdarma a, co je horší, začneme platit za ClickBox.

Přechod na tarif z Twistu je zdarma!

Počínaje únorem budou moci majitelé Twistu přejít na tarifní program zcela zdarma; nebudou tedy muset platit 525 Kč s daní jako tomu bylo doposud. Ostatní podmínky nutné pro přechod se ale nemění. Při přechodu zákazníkovi zůstane jeho karta SIM i stejné telefonní číslo. Pokud budete mít na kartě nějaký kredit, bude odečten z vašeho prvního vyúčtování. Při přechodu z Twistu na běžný tarif si však nemůžete pořídit dotovaný telefon.

Je pro připomenutí: pro přechod z Twistu na běžný tarif musíte předložit prodejci stejné doklady jako pro běžnou aktivaci a navíc svoji Twist kartu a brožuru „Karta Paegas Twist“, kterou jste dostali s kartou při pořízení karty nebo sady. Tato brožura obsahuje samolepku s číslem SIM karty a telefonním číslem.

Poznámka: Z Twistu nemůžete přejít na tarify Jistota nebo Data & SMS.

Za Click se bude od února platit

Už jsem to psal o pár dní dříve, nicméně připomenutí se jistě hodí: od února tohoto roku budete za ClickBox platit 94,50 Kč měsíčně, přičemž aktivační poplatek je tentýž. Pokud máte ClickBox aktivován už nyní, tento poplatek už platit nebudete. Paušál se však vztahuje i na ty, kteří mají službu aktivovanou již nyní, tedy před prvním únorem.

Pokud tedy nechcete platit, musíte si rychle změnit ClickBox na ClickBox Easy. Ten je zdarma, portfolio funkcí je však ochuzeno o možnost pracovat s hlasovou schránkou a faxy v jedné poštovní přihrádce. ClickBox Easy je tedy obyčejnou e-mailovou schránkou. A jak provést změnu? Přihlaste se do ClickBoxu a v nastavení přepněte ClickBox na ClickBox Easy. A je to.

Podle mého názoru však služba ClickBox není stále připravena na ostrý provoz. Svědčí o tom časté výpadky služby, a to jak přeposílání e-mailů, tak občasná nemožnost přihlásit se do schránky apod. Poslední velký výpadek se stal začátkem tohoto týdne. Proč bych přece platit za něco, co spíš nefunguje, než funguje?

Diskuze (16) Další článek: Ceny sad Go na únor

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Únor, Velký výpadek, Karta Paegas Twist, Paegas, Pár, První vyúčtování

Určitě si přečtěte